Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janez Janša odslovil Nino Zidar Klemenčič!

Janez Janša odslovil Nino Zidar Klemenčič!

Nina Zidar Klemenčič je za Dnevnik potrdila, da ni več odvetnica Janeza Janše. O razlogih ni želela govoriti, Janša pa se je po vsej verjetnosti za tako potezo odločil zaradi jeze na poročilo protikorupcijske komisije, ki jo vodi njen mož.

Ne, tako je ravnal zaradi preprečevanja navzkrižja interesov. Upam, da namesto Klemenčiča na protikorupcijsko čimprej postavijo Matoza.

Ne zmore Matoz toliko, je v zadnjem letu postal zastopnik praktično vseh državnih podjetij.

nova
Uredništvo priporoča

Matoz bi komod še to podelal, ni blema, hehe.

A je našel drugo??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

In kaj imate vi s tem?

…marsikaj…

Popolnoma ničesar nimate s tem. A vi boste odločali katero odvetnico naj ima JJ ali jaz ali kdo drug. Če se znate tako vtikovati v druga življenja še svojega uredite boste več naredili svetu.

…marsikaj…[/quote]

Nimaš svojega življenja?

…marsikaj…[/quote]

Nimaš svojega življenja?[/quote]

Ne, nimamo svojega življenja. Če ga ti imaš (razen da lobiraš za ljubljenega vodjo), potem nehaj težit nam brez življenja.

Nimaš svojega življenja?[/quote]

Ne, nimamo svojega življenja. Če ga ti imaš (razen da lobiraš za ljubljenega vodjo), potem nehaj težit nam brez življenja.[/quote]

Torej ima prav, ko vam pravi Zombiji.

Ne, nimamo svojega življenja. Če ga ti imaš (razen da lobiraš za ljubljenega vodjo), potem nehaj težit nam brez življenja.[/quote]

Torej ima prav, ko vam pravi Zombiji.[/quote]

Od kdaj pa TI DVOMIŠ v moje odločitve in dejanja?!

Ne, nimamo svojega življenja. Če ga ti imaš (razen da lobiraš za ljubljenega vodjo), potem nehaj težit nam brez življenja.[/quote]

Torej ima prav, ko vam pravi Zombiji.[/quote]

Vseeno je, kaj On pravi, ker karkoli pravi, je laž in sprenevedanje. Ampak tako pač je pri osebnostno motenih in socipatih.

Žalostno je da priznaš, da nimaš življenje in glede tega nič ne narediš.
Žalostno je da priznaš, da si motena in da glede tega nič ne narediš.

Saj če se ne bi zavedala bi ti človek dal še pomoč. Tako pa si kjer si. V breznu.

jaz pa mislim da si ti umsko prizadet, in bi bilo fajn če greš na kakšen čekap

ne vprašaš, kje naš Janko…je že odtajan…kaj bomo brez lopova??’

New Report

Close