Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo se lahko prijavi sa socialno stanovanje v Lj

Kdo se lahko prijavi sa socialno stanovanje v Lj

Ali se v Lj lahko za socialno stanovanje prijavijo samo tisti ki so iz MOL? Jaz sem prijavljena na Škofljici, kjer imamo očitno tako bogato občino da takih neprofitnih stanovanj ni.. kaj naj naredim… ali se na kakšen način lahko prijavim na mol.. kjer sem sedaj sem v najemniškem stanovanju… prijavljena pa sem pri svojih starših 200 km stran od Lj… 🙁 kakšen namig, pomoč, razmišljanje… hvala

Mislim, da se lahko samo tisti s stalnim prebivališčem v Lj. Več pa na njihovi spletni strani: http://www.jssmol.si/razpisi-za-obcane/

Ravno se je en razpis zaključil.

Odgovor na objavo uporabnika
stalno pb, 04.02.2013 ob 11:09

Mislim, da se lahko samo tisti s stalnim prebivališčem v Lj. Več pa na njihovi spletni strani: http://www.jssmol.si/razpisi-za-obcane/

Ravno se je en razpis zaključil.

 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
javna stanovanja, 04.02.2013 ob 10:40

Ali se v Lj lahko za socialno stanovanje prijavijo samo tisti ki so iz MOL? Jaz sem prijavljena na Škofljici, kjer imamo očitno tako bogato občino da takih neprofitnih stanovanj ni.. kaj naj naredim… ali se na kakšen način lahko prijavim na mol.. kjer sem sedaj sem v najemniškem stanovanju… prijavljena pa sem pri svojih starših 200 km stran od Lj… 🙁 kakšen namig, pomoč, razmišljanje… hvala

Kje si prijavljeno, na Škofljici ali 200km proč pri starših? To menda veš!? 

 

Če si čefur imaš veliko več šans. Samo priimke po Celovških dvorih si poglej.

Vzameš garsonjero v najem. Izven Lj je zelo poceni.

 

Če si na ič z mehkim, potem se kaj dobi, sicer ne.

Najprej se nauči pisat. Si prijavljena na Škofljici ali 200 km stran iz Lj?

Najprej se nauči pisat. Si prijavljena na Škofljici ali 200 km stran iz Lj? Imaš stalno bivališče 200 km iz Lj, začasno v Škofljici?

če ne presegaš nek cenzus, ampak čaka se leta in leta

Odgovor na objavo uporabnika
stanstiska, 05.05.2023 ob 09:59

če ne presegaš nek cenzus, ampak čaka se leta in leta

Popravljam. Čaka se leta in leta, a samo in izkljucno do smrti  Slovenci.

A dej no!? In kje izven Ljubljane je tako poceni?  V Prekmurju mogoče? Ampak je malo predaleč za vozit se v službo.

Spet ena trola, ki še ni nikoli plačala nobene najemnine.

New Report

Close