Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek eAsistent za starše

eAsistent za starše

Sin je iz šole prinesel list za prijavnico v eAsistent za starše. Imate kakšno izkušnjo s tem, ali je le še ena brezvezna naročnina?

Zadeva se super obnese. Mi jo imamo že 2 leti. Je pa res, da je naročnina za plačat samo, če želiš vedeti ocene, pohvale, pripombe, izostanke, napovedane konotrlne in šolske. Če želiš pa samo vedeti, kdaj ti otrok manjka v šoli opravičeno ali ne, potem pa ni naročnine za plačevat

Sem zelo zadovoljna, ker imam podatke takoj in se z otrokom pogovoriva preden me kap zadene na govorilnih.

Primer – neopravičena prva ura – že naslednji dan sem zanjo izvedela in mi je otrok pač pojasnil zakaj.

Če bi čakala mesec dni do govorilnih ne bi ne jaz in ne on več vedela zakaj se je sploh šlo.

Pride prav, sploh v višjih razredih in SŠ. Mi imamo uno brezplačno varianto, ker sem vsaj 1 x mesečno v šoli.

Imamo že drugo leto. Zgleda tako kot bi pogledala v šolsko redovalnico in dnevnik. Vpisane so vse ocene, izostanki, opravićeni in neopravičeni, urnik, napovedani testi, domače naloge…

Živi in pusti živeti

New Report

Close