Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samsung Galaxy Ace 2 – ga kdo ima? Izkušnje.

Samsung Galaxy Ace 2 – ga kdo ima? Izkušnje.

Živjo. Odločam se med Samsungom Galaxy Ace 2 in Samsungom Galaxy Beam, čeprav mi je slednji predrag.

Ima kdo Samsung touch in kako se jim obnese? Tehnične specifikacije me ne zanimajo, ampak izkušnje.

Hvala.

imam predhodnika, pa je čist ok, pa ga imam zdle že skoraj 2 leti.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tudi jaz imam predhodnika in mi dela dobro že skoraj 2 leti.

nova
Uredništvo priporoča

Samsung Galaxy Ace je super.

Za koliko se pa kaj zdaj realno prodajajo rabljeni samsung galaxy 2? Jaz bi ga namreč kupila ali pa celo kako res dobro ohranjeno enko – še skoraj raje? Če ga kdo res ugodno proda, naj mi piše na:
[email protected]

galaxy 2 kater? s2? ace 2?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

1ka ima smao 150 MB notranjega spomina, 2 pa 4 giga, od tega 2 giga za uporabnika, kar je neprimerljivo boljše od prve opcije 🙂 Zanima me še, če vam touchi kaj padejo po tleh in če se tisto steklo al kaj je že gor res tako hitro razbije. Folija najbrž ne ščiti kaj dosti?

1ka ima smao 150 MB notranjega spomina, 2 pa 4 giga, od tega 2 giga za uporabnika, kar je neprimerljivo boljše od prve opcije 🙂 Zanima me še, če vam touchi kaj padejo po tleh in če se tisto steklo al kaj je že gor res tako hitro razbije. Folija najbrž ne ščiti kaj dosti?[/quote]

jah ti telefoni so vsi neglede na znamko mal bolj švoh okrog tega, mogoče samsung galaxy xcover, da je bolj tpežen, drugač pa etui… steklo je bilo pa bolj problematično pri iphonih, ker je bila predzadnja serija cela iz stekla, ostali imajo pa več ali manj gorilla glass, ki je bolj trpežno in upogljivo steklo, tako da ti mora telefon past ali pod zelo nesrečnim kotom ali na kak kamen, da se razbije zaslon.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close