Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Astrologi po tvju izkoriscajo…

Astrologi po tvju izkoriscajo…

Na net tvju, vedeževalec ali beli mag..ne vem za koga se ima, zbira ekspresno telefonske klice na 090 za 1,99 na minuto. Zbira datume rojstev od ljudi, v zameno jim pa obljublja da bo ta seznam nesel v petek na neko sveto mesto in molil za vas.

Prekleto, še vedeževat mu ni treba, sam piše datumov od ljudi ki jih ne pozna, naivneži si pa ekspresno praznijo svojo denarnice.

Obupanci bojo postali še hujši obupanci. Žalosti me da dopustijo take na TV kjer “legalno” izkoriščajo neumnost ljudi.

Mislim joj no… še ust ne rabi odpirat. Pa še dobro da jih ne, ker prej je vse kiksal. Se ti smilijo ljudje ki se začnejo spraševat kakšnega nakladača so poklicali.

Tako ljudem kradejo denar. Vedeževalske minute se plačajo po 090 številki. Penzionisti in ostali neuravnovešeni kličejo vedeževalce, ti pa na človekovi naivnosti zaslužijo tudi do 7000 € na mesec.

Kaj res ni koga, ki bi prepovedal to vedeževanje?

Kako lahko osramotite te šarlatane?

Sem pred meseci klicala na eno oddajo, ki je bila na Kanalu A in vedeževalko povprašala po zdravju moje tete. Povedala sem njene resnične rojstne podatke in vedeževalka mi začne razlagati, da bo teta imela v naslednjih mesecih težave s kolenom in ledvicami.

SLEDI ŠOK!

Ko sem javno v eter povedala, da mi je teta umrla že pred tremi leti, je vedeževalka zardela, režija na TV Kanal A, mi je pa prekinila telefonsko povezavo.

Toliko o “VEDEŽEVALCIH” !

V zadnjem delu oddaje, so za 10minut odprli 50 linij za vse ki zelijo dobiti nepricakovan denar. In seveda..ostani na zvezi dokler ne zapolnijo vseh linij. Na koncu baje samo se en bi mogel poklicat ampak niso zakljucili dokler ni zadnji poklical. Potem je Srdjan zakljucil molitev in baje bo denar. Samo 15minut na zvezi je bilo treba bit.

Obljubljajo nek nepricakovan denar, posel…skratka tisto kar si ljudje najbolj zelijo slisat. Recesija je in so kot hijene se zdaj razpasile in izigravajo naivnost starejsih.

Moti me pa da bojo pol taisti penzionisti jamral po tvjih da ni denarja.

In kot je ze rekel nekdo. Linijo prekinejo ce zacne kdo govorit kaj si misle in pove da je vse kar govori narobe. Prijazni so samo do tistih ki ne tezijo ampak ubogajo.
Danes je isto nekdo poklical in jasno in glasno rekel zakaj mamo bosanca na slovenski televiziji..pa je voditeljica zacela s tem da ga ne slisi, ne razume..pol je pa “cudezno” zveza bila prekinjena.

Rabis … Denar? Ljubezen? Delo? Sreco? Zdravje? A se bosta porocila?
1001 vprasanj. Za vse imajo odgovor. Poslji sms ali 090, placaj cca. 20eur pa dobis neki kar hocs slisat. Garancije sevede ni.

Eno poznam ki prek studenca dela na tem vedezevanju. Po izobrazbi je slascicarka. Ker trenutno ne dobi redne sluzbe v stroki, v trzinu tipka smse za vedezevanje.

Dobr pomislite za kak drek zapravljate denar.
Ti sarlatanti vam dobro zaracunavajo ker vejo kok obupni ste v recesiji, zato so se pa tok mocno razpasli.

Branje iz kart in podobne zadeve niso kar same po sebi ‘šarlatanstvo’, lahko so pripomoček, ki odsevajo stanje človeka na več nivojih. Samo prva stvar, ki je potrebna, je ISKRENOST – če postaviš lažno vprašanje, je jasno, da boš dobil temu primeren odgovor. In ne, vedeževalci niso ljudje z magičnimi močmi, ki te bodo brali skoz in počez – čeprav se eni imajo za take, a to je druga zgodba. A dejstvo je, da so najbolj neinteligentni in zabiti tisti ljudje, ki se delajo norca s svojimi vprašanji, a ne razumejo, da s tem avtomatično zaprejo pot resnemu odgovoru.

Ker ja, lahko dobiš en resen uvid iz teh pripomočkov, samo je odvisno od zrelosti spraševalca, ne samo od zrelosti bralca kart. In obstajajo zreli bralci, ki lahko dajo zelo resen uvid v situacijo, samo je treba biti zrel, da jih srečaš. Kar pač taki, ki se želijo samo norca delat, niso. Temu primerne so njihove izkušnje.

Aja, srdjan in podobni nateguni ne spadajo med zrele, upam, da je folk vsaj toliko dorasel, da to razume:))

New Report

Close