Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Beneški karneval-se izplača?

Beneški karneval-se izplača?

Razmišljam da bi odšla na Beneški karneval to soboto, organizirano, torej z agencijo.

Pa me zanima če je že kdo bil in ali vam je bilo všeč? Je bila zelooo gužva?
In z katero agencijo ste šli?

vprašanje kaj ti je všeč…….

jaz sem imela res veliko željo, posledično šla in preživela tudi strašno gužvo 🙂

Leta nazaj, obupna gneča – nima smisla, se hodit drenjat.

Bil predlani z Agencijo Sonček…Gužva je vsako leto…Ampak če se oziraš na to, potem tudi ne greš na koncert, ker bo 80.000 obiskovalcev ali v Egipt, ker bo 45′ C..Jaz pravim, da je stvar treba doživet, začutit utrip karnevala…Ker če te zanimajo le maske, potem greš na Flickr in najdeš na tisoče fotogalerij…

Se strinjam s tem zapisom. Bili smo pred par leti, gneča nepopisna, da golobi na markovem trgu niso imeli kje pristajati :-). Kljub vsemu res začutiš utrip mesta v tem času. Maske vidiš kadarkoli, tiste energije pač ne.

Živi in pusti živeti

če še nisi bila v benetkah in imaš namen it bolj na ogled samega mesta, se ti ne splača in ti odsvetujem, ker je tam v tem času res gneča, da nimaš kam stopit. Njihove maske pa lahko tam vidiš čez celo leto, ne samo zdaj.

jaz ne razumem sploh vprašanja – če se splača

če maš željo po nečem, potem pač to narediš, vzameš v zakup vse kar zraven paše

Bila. Navdušena. Navdušena nad gnečo, nad maskami, nad vzdušjem. Ko smo jedli, smo se vsedli kar na tla, ker do kakšnega stola v lokalu se ne da priti. Vse je odvisno, kaj je komu všeč. Meni je to kar opisujejo vsi zelo všeč.
Sem bila v Benetkah na navaden dan pa mi ni bilo tako lepo. Benetke vseeno občudujem, a za pusta občudujem vzdušje.

New Report

Close