Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubimec

ljubimec

Koncno nasla odlicnega ljubimca, dame in punce toplo priporocam 🙂 najdite si ljubimca ker je za uzitek in sprostitev fantasticno 🙂 lah vam pa tud mojga posodim, seveda ko ga jaz ne rabim 🙂
koncno zadovoljna 🙂

Ne maram znucane robe.

Torej jih novačiš pred šolami?

kjer ni folžije je za vse dost, daj številko, ti pa dobiš za en pir::))

hm..znano tole.Ampak vseeno ne tako nepoznano.Poznam nekoga,ki svoje obrabljene ljubice podaja svoje bratu.Nevem kakšne ženske so to ampak odvratno res.če si zadovoljna ga drži zase.

Kje si ga našla? Jaz iščem po štajerskem koncu – nič pametnega 🙁 – no, goli sex mogoče, ampak od ljubimca pričakujem več kot od moža!

jaz imam ljubimca v Ljubljani, redno odhajam k njemu : je Ljubimec z velikim L


Z velikim L si ravno ne moreš dost pomagat, bolje bi bilo , če bi imel velik K…. :-)))


Z velikim L si ravno ne moreš dost pomagat, bolje bi bilo , če bi imel velik K…. :-)))[/quote]

pa, sej ni rekla, da je iz Kranja ;-))))))))


Z velikim L si ravno ne moreš dost pomagat, bolje bi bilo , če bi imel velik K…. :-)))[/quote]

Ahahahaha,Jon,ti si pa od hudiča! Sem se dobro nasmejala!

Ravno sem prišla iz službe domov,oziroma ,kako že pravijo moji službi-poslanstvo….

Zmatrana,s polno glavo hrupa…


Z velikim L si ravno ne moreš dost pomagat, bolje bi bilo , če bi imel velik K…. :-)))[/quote]

pa, sej ni rekla, da je iz Kranja ;-))))))))[/quote]
la iz Ljubljane tud ne :-)))))

pa, sej ni rekla, da je iz Kranja ;-))))))))[/quote]
la iz Ljubljane tud ne :-)))))[/quote]

hja, ampak, dragi jon, rekla je iz Lj, pa, Ljubljana je prestolnica – veeeeeeeliiiiiiiikaaaaaaa jeeeeee

hahaha – ste me nasmejale

Zdaj pa resno – kaj naj v LJ z njim? Če je res pravi ljubimec, mi bo prava muka potem se voziti na Štajersko, ker bom prijetno utrujena. Isto, če se pripelje on na Štajersko. In kaj, če se vmes utrga kakše prijeten trenutek, ki je prost ???? Ne ne, mora biti bližje.

ta nic ne filozofira, opravi kokr je treba in to veckrat zapored 🙂
ker pa ma terensko delo ga je dosti po celi slo in se vedno najde cas tako da zakaj pa neb pomagala tud ostalim, ampak samo da meni ne manjka 🙂 to se razume 🙂
ja tukaj ne morem dajat njegovih podatkov, lahko pa me katera kontaktira po meilu pa ji dam, ga bomo potem saj lah mal pokomentirale skupej, zakaj pa ne 🙂
tipi pa tace stran, ker ni bi, tazga neb nikol hotla 🙂
ok damice moje, moj e-mail: [email protected]
mormo si med sabo pomagat:)

Suzana, super, hvala. Ampak – če ga delim z ženo, ga ne bom še s polovico ostalih slovenk. Pa brez zamere.

Jebemti kok ženske zakomplicirate okol sexa , to kar ti opisuješ je jebec ne pa ljubimec, ljubimec je poročen ,oče, urejeno družinsko življenje, obljublja , da se bo ločil ko bodo otroci veliki, v večini primerov otroci nikoli ne odrastejo torej se tudi on ne loči.
Jebec je oseba , ki doma ne dobi dovolj in je idealen partner , pride občasno , ko ima čas, se sprazni ti zadovoljena in oba sta zadovoljna, ni stalna oseba torej ne bo visel na pi*di k asparagus na oknu, taki odnosi niso dolgotrajni , traja dokler traja.
Razdalja med obema je nepomembna, tudi 100km je malo za dober sex.

Jebemti kok ženske zakomplicirate okol sexa , to kar ti opisuješ je jebec ne pa ljubimec, ljubimec je poročen ,oče, urejeno družinsko življenje, obljublja , da se bo ločil ko bodo otroci veliki, v večini primerov otroci nikoli ne odrastejo torej se tudi on ne loči.
Jebec je oseba , ki doma ne dobi dovolj in je idealen partner , pride občasno , ko ima čas, se sprazni ti zadovoljena in oba sta zadovoljna, ni stalna oseba torej ne bo visel na pi*di k asparagus na oknu, taki odnosi niso dolgotrajni , traja dokler traja.
Razdalja med obema je nepomembna, tudi 100km je malo za dober sex.[/quote]

Zame ne, pač kompliciram. Za goli sex se v LJ ne peljem! Če pa imam v LJ ljubimca, potem iskoristim dan do daske in ne samo glede sexa. Vsa čutila in doživetja so tukaj mišljena, in vsekakor sovpada potem prijetna utrujenost. Mogoče preveč romantično gledam na vse, zato pa tudi ne najdem pravega, ki bi bil za ta naziv. Po maratonskem sexu bi bil potem samo problem sedeti, ker bi se mi iz p…e kadilo. Zadovoljstvo bi pa verjetno bilo ubogo.

Jebemti kok ženske zakomplicirate okol sexa , to kar ti opisuješ je jebec ne pa ljubimec, ljubimec je poročen ,oče, urejeno družinsko življenje, obljublja , da se bo ločil ko bodo otroci veliki, v večini primerov otroci nikoli ne odrastejo torej se tudi on ne loči.
Jebec je oseba , ki doma ne dobi dovolj in je idealen partner , pride občasno , ko ima čas, se sprazni ti zadovoljena in oba sta zadovoljna, ni stalna oseba torej ne bo visel na pi*di k asparagus na oknu, taki odnosi niso dolgotrajni , traja dokler traja.
Razdalja med obema je nepomembna, tudi 100km je malo za dober sex.[/quote]

Zame ne, pač kompliciram. Za goli sex se v LJ ne peljem! Če pa imam v LJ ljubimca, potem iskoristim dan do daske in ne samo glede sexa. Vsa čutila in doživetja so tukaj mišljena, in vsekakor sovpada potem prijetna utrujenost. Mogoče preveč romantično gledam na vse, zato pa tudi ne najdem pravega, ki bi bil za ta naziv. Po maratonskem sexu bi bil potem samo problem sedeti, ker bi se mi iz p…e kadilo[/b]. Zadovoljstvo bi pa verjetno bilo ubogo.[/quote]
sexajta v banji, pa se ne bo vnela :-))))))

sam pomagat sem hotla, svoj kontakt sem pustila, ce bo katera hotla kr naj se ogasi…

Štajerka tu,
kaj sem spet narobe napisala?

p.s.
moj ljubimec se je ločil :(, otroci odšli od doma, z ženo pa skup živita, ker ne gre stanovanje v prodajo

Zame ne, pač kompliciram. Za goli sex se v LJ ne peljem! Če pa imam v LJ ljubimca, potem iskoristim dan do daske in ne samo glede sexa. Vsa čutila in doživetja so tukaj mišljena, in vsekakor sovpada potem prijetna utrujenost. Mogoče preveč romantično gledam na vse, zato pa tudi ne najdem pravega, ki bi bil za ta naziv. Po maratonskem sexu bi bil potem samo problem sedeti, ker bi se mi iz p…e kadilo[/b]. Zadovoljstvo bi pa verjetno bilo ubogo.[/quote]
sexajta v banji, pa se ne bo vnela :-))))))[/quote]

hahahaha – dobra ideja, ampak… še vedno vztrajam pri svojem načelu…. Žal me ta jebena romantika vedno ovira pri vsem. Ampak – če je nimam doma jo želim drugje. Brez romantike ne bo sexa. Vzemi ali pusti načelo. Imam kaj upanja sploh?????


Ja hudiča, kaj sem pa spet narobe rekel, da si huda , a gre morda za razliko med ljubimcem in jebcem, ki sem jo zgoraj napisal ????
Ampak v večini primerov je tako !!

Jebemti kok ženske zakomplicirate okol sexa , to kar ti opisuješ je jebec ne pa ljubimec, ljubimec je poročen ,oče, urejeno družinsko življenje, obljublja , da se bo ločil ko bodo otroci veliki, v večini primerov otroci nikoli ne odrastejo torej se tudi on ne loči.
Jebec je oseba , ki doma ne dobi dovolj in je idealen partner , pride občasno , ko ima čas, se sprazni ti zadovoljena in oba sta zadovoljna, ni stalna oseba torej ne bo visel na pi*di k asparagus na oknu, taki odnosi niso dolgotrajni , traja dokler traja.
Razdalja med obema je nepomembna, tudi 100km je malo za dober sex.[/quote]
takoooo jeee =)))))

Yonix


Ja hudiča, kaj sem pa spet narobe rekel, da si huda , a gre morda za razliko med ljubimcem in jebcem, ki sem jo zgoraj napisal ????
Ampak v večini primerov je tako !![/quote]

na ne ne 😉 , tisto z velikim L in K , ja ima tudi velicga,

kaj se mogoče ti ponujaš? kakšen pa si v cm? 😉


Ja hudiča, kaj sem pa spet narobe rekel, da si huda , a gre morda za razliko med ljubimcem in jebcem, ki sem jo zgoraj napisal ????
Ampak v večini primerov je tako !![/quote]

na ne ne 😉 , tisto z velikim L in K , ja ima tudi velicga,

kaj se mogoče ti ponujaš? kakšen pa si v cm? ;)[/quote]
hmmm 178cm, pa kar zbriši tisti širok nasmeh in zapri široko odprte učke, mišljeno je v višino :-))))

New Report

Close