Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odstranjevanje kapilar

odstranjevanje kapilar

Danes sem videla ponudbo za (zničano) lasersko odstranjevanje kapilar na nosu za 50€, za odstranitev na licih stane 90€, seveda je to znižana cena. Je bila katera kdaj? Kakor berem, se znajo kapilare pojaviti nazaj?
Nekatere pišete, da pomaga uporaba naravnih krem s kostanjem, ginkom, ognjičem? Mi lahko malo poročate kako je v resnici prosim.

Edini laser, ki ga imajo na voljo v Sloveniji in ti bo res trajno odstranil kapilare je ND-yag Versa pulse laser uporabljajo ga pa pri Dr. Adamičevi v DCP.
Vse drugo sploh pa ta “znižanja” pri kozmetičarkah itd.. je metanje denarja skozi okno pa še kakšne opekline, pigmentne madeže, pomarančno kožo lahko dobiš kot posledico.Ne se igrati s temi stvarmi, ker so nevarne sploh če ti “skuri” kožo po obrazu,k ar se pri kozmetičarkah pa tudi v dermatoloških ordinacijah sploh teh bolj komercialnih redno dogaja.

To se strinjam s predhodnico, da niso vsi laserji enako kvalitetni. Če to ponuja kozmetični salon, je to stran metanje denarja. Od krem pa uporabljam jaz gel iz naravnih sestavin, sem ga odkrila tudi pri nas ga prodajajo vsaj kake pol leta http://veineraser.si, sicer pa mi je za to mazilo povedala znanka iz Washingtona.

Sem videla ponudbo. Gre za estetiko Fabjan, ki ima prav tako kot dr. Adamičeva kvaliteten laser Nd:Yag, KTP ali Lasemar 800. To naj bi bil trenutno najboljšji laser za odstranjevanje kapilar, ponudba pa je tudi ugodna.
Tudi odstranjevanje kapilar z laserji IPL+RF ni brez učinkov, res pa je da ti laserji še zdaleč niso tako kvalitetni kot zgoraj omenjeni (je pa cena nižja).
Kreme pa kapilar ne morejo odstraniti, lahko nekoliko “mirijo” kožo, to pa je tudi vse!
Srečno!!

Krema Veineraser mi je popolnoma odstranila zelo motečo žilico na obrazu. Sicer ne vem kako deluje na nogah, vendar za obraz lahko potrdim da je delovala.

Zaradi ene kapilare si kupila eno celo kremo????

nd-yag pa saj ni noben napisal, da bo samo krema pomagala. Je to estetika Fabjan ja. Sem klicala in se posvetovala s sestro, ki se je oglasila in mi je povedala, da 1 obisk ponavadi ni zadosti. Spraševala sem pa za kapilarice na predelu obraza.
Toliko za informacije, da ne boste zapravljale težko prisluženega denarja. Vprašala sem jo še za kreme in je rekla, da je to kot dopolnitev, da lahko pomaga seveda poleg tretmaja. Bom poskusila vein eraser mazilo, ki ima kar ta prave sestavine: šipek, ognjič in kostanj. Jurep: kako pogosto se pa uporabljali kremo?

Pri Adamičevi v DCP sem pustila več kot 1000 evrov za laserske terapije, sem mislila da edino to mi še lahko pomaga. Nič ni boljše. Tako da ne govori, da nd-yag laser BO odstranil, ker NE BO. Vsaj ne pri vsakomur.

@barbitta: Kremo sem uporabljal cirka 40 dni, 2x dnevno. Dokler je nisem izpraznil.

To pa je koristen podatek – imam popokane žilice v bližini nosu. Bom poskusila tudi jaz Veineraser. Na laserju sem bila 2x, pa se mi je ponovilo nazaj v roku 4-5 mesecev. Upam trdit, da je resnično, da samo laser ni zadosti. So se mi pa pojavile ob porodu moje princeske.

Ta veineraser se da kupit v lekarni ali samo preko spleta?

Naročiš v spletni trgovini, jaz sem jo dobila že naslednji dan. Uporabljam za noge, če kdo ne ve, je treba nanašat v smeri limfe, se pravi na nogah navzgor.

Jaz sem jo potem kupila preko e-baya. Sem dobila dosti ceneje kot se prodaja pri nas! 🙂 Malo mi je sicer zmanjšalo videz moteče kapilare, čisto pa ne vem če bo izbrisalo. Sicer pa hvala za odgovor.

New Report

Close