Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PODALJŠANJE REGISTRACIJE-plačilo amzs

PODALJŠANJE REGISTRACIJE-plačilo amzs

letos imam teh. pregled + registracijo vozila- baje nekje cca 120 eur..ave kdo se da plačat z dinners kartico-mogoče na obroke’

hvala

Mogoče res kje, običajno ti pa ob plačilu s kartico nabijejo še provizijo … lej, nadomestilo za uporabo cest poberejo v imenu države (to je tudi največji znesek) in tega ti oni ne morejo dati na obroke, ker država hoče ves znesek takoj, tehnični pregled pa stane okoli 40 evrov ali koliko že.
Skratka, mislim, da ne boš mogla nikjer plačati na obroke, še več, če boš plačala s kartico, bodo dodali še provizijo.

Pri plačilu z Diners kartico nisem še nikoli nikjer plačala provizije, pa jo uporabljam že vsaj desetletje. Enako Mastercard. Pri plačilu z Diners kartico na obroke tudi ne zaračunajo nobene provizije, mislim, da je vodenje obrokov 1 evro mesečno.
Se pa cestnina pri registraciji avta po moje ne da plačat s temi karticami.
Vsekakor je pa najbolje, da pokličeš tja, kjer nameravaš zadevo urejati, pa ti bodo vse razložili.
Ker tule boš dobila tolk različnih odgovorov, da ne boš vedla kam z njimi…

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz uporabljam kartice povsod brez provizije, izjema je tehnični pregled iz razloga, ki sem ga že navedla. Sam teh. pregled plačaš s kartico in brez provizije, cestnino pa ne – če jo želiš poravnati s kartico, ti obračunajo provizijo. Ker oni morajo nakazati neto predpisani znesek državi, to ni njihova storitev, pri kateri lahko ceno spustijo za ceno provizije. Če si sposobna razumet, v čem je poanta, ker mislim, da je bilo že prvič čisto lepo razloženo.

jest bla danes na tehničnem…….
tehnični ….35 evrov
cestnina 95 evrov

sem pa jezna k hudič..imam mali avto…no pa to ni niti tok važno kot to…da plačam 95 evrov cestnine pa še slabih 100 evrov za vinjeto, vozim se pa po avtocestah ki zgledajo kot makadamske ceste pa omejitve 40,60,…grrrrrrrrr……
za koga hudiča pa potem plačam vse to!!!!!
uf…

New Report

Close