Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kako se odzvati?

Default avatar

zmedena:-S

Pred ednim mesecem me ja kontaktiral, 1x sve se videla v živo, preživela eno uro v sproščenem klepetu. Takoj mi je bil všeč in mislim, da jaz njemu tudi. Po srečanju je zbolel in preživel teden dni v postelji. Vmes SMS (moji), takoj odpiše, kliče me izključno on (jaz njega nikoli). Moti me, ker mi napiše (ali pove), da me bo poklical takrat in takrat, pa me ne. Ker ga ne poznam dobro oz. ga sploh ne poznam, si tega ne vem razlagati, nikakor pa nočem navaliti na njega (že, če mu pošljem prva sms, se mi zdi, da ni prav). Moški je deloholik, "poročen" s firmo, veliko je v tujini, poleg firme pa opravlja še eno funkcijo, ki ga še dodatno zaposli. Po telefonu je prijazen, pove mi veliko stvari in nimam občutka, da je kaj narobe - enostavno se mi zdi, da je prezaposlen. Nisva iz istih krajev, ljudje, ki ga poznajo, ga cenijo in spoštujejo. Torej, kako se odzvati na vse to, kako (ne)biti vsiljiv pa vendar dati občutek, da ti za nekoga ni vseeno?
Default avatar

care

Kaj je po horoskopu? To ti lahko veliko pove. Sicer pa so moškim sms odveč in tudi pozabljajo radi. Ti pa mu daj vedeti, da vedno SI in ga povprašaj kaj, da vidi, da ti je care zanj.
Default avatar

Po horoskopu je rak, jaz pa bikica.
Default avatar

:-S

zmedena:-S je napisal/a:
kaka butara. a si otrok?
Default avatar

pozabi

Pozabi. Če bi mu bilo do tega, da se vajin odnos poglobi, bi kaj naredil za to.
Default avatar

:-S je napisal/a:
kaka butara. a si otrok?
Prosim??
Default avatar

pozabi je napisal/a:
Pozabi. Če bi mu bilo do tega, da se vajin odnos poglobi, bi kaj naredil za to.
Tudi to mi roji po glavi! Z SMSi bom prekinila in videla, kako in kaj.
Default avatar

otročje

No, tole z SMSi je res otročje. Tako se pecajo pubertetniki.
Default avatar

Pubertetnik

otročje je napisal/a:
No, tole z SMSi je res otročje. Tako se pecajo pubertetniki.
Pubertetniki so tudi dosti starejši, marsikdo poročen. Nekaj skriva pred tabo, kaj boš pa sama morala ugotoviti. Nisi pa povedala kako te je kontaktiral, enkrat sta se videla v živo. Saj to nič ne pomeni, mogoče preveč pričakuješ.
Default avatar

:-S

:-S je napisal/a:
kaka butara. a si otrok?
Prosim??
kaj ima horoskop s tem? očitno imata vsak svoje težave. ti otročja, on zafrustriran nedoheban tip.
iz te moke ne bo kruha.
Default avatar

rednamay

jaz sem imela res isto sizuacijo..pred leti leti nazaj..
najbolj me je jezilo ko je klical in se delal da je vse ok videla se pa nisva po 2 mesca ali mesec.
ne bom ti pametovala.. jaz sem vse skupaj prekinla ker tip ni bil resen.
in sem šla dalje.
kasneje čez 1 leto me je klical sredi noči )nevem a je bil mal pijan al ni mogel spat) in je jokal in govoril da ja da ve da je on vse zajebal.. ampak bilo je prepozno.
ne bi ti rada uničla te lepe ljubezni če sta si vešeč,ker pri meni je bilo tko da sva takole hodila oziroma mutila vsaj 6 mescev ampak ni blo čist nič boljš kot prvi mewsec.. to si tipi ki so pač čist brezaposleni in jim je partnerstvo nekaj na stranskem tiru..
mogoče,bi jaz tako naredila da se nekajkrat ne bi javila,potem ko bi pa začel spraševat zakaj mu klicev ne javim in bla bla bi pa direkt povedala..poslušej to je neresno..
direktnost in odkritos prišparata marsikatere težave in zamire..
no ampak to je samo moje mennje..

:)))
Default avatar

eowin

Glej, odrasla človeka sta, brez veze se je iti neke igrice. In začenjati odnos z nekim tuhtanjem, a naj vprašam ali ne, a naj pokličem ali ne....
Tip ti je všeč, torej, predlagaj da se vidita. Saj to bi rada, a ne. Pokliči ga in predlagaj. Če boš naletela na zgovarjanje, potem ti bo jasno, da ne misli resno.

Skratka, ne tuhtaj, ne čakaj, pojdi v akcijo in doženi kakšen je status.
Default avatar

rednamay je napisal/a:
jaz sem imela res isto sizuacijo..pred leti leti nazaj..
najbolj me je jezilo ko je klical in se delal da je vse ok videla se pa nisva po 2 mesca ali mesec.
ne bom ti pametovala.. jaz sem vse skupaj prekinla ker tip ni bil resen.
in sem šla dalje.
kasneje čez 1 leto me je klical sredi noči )nevem a je bil mal pijan al ni mogel spat) in je jokal in govoril da ja da ve da je on vse zajebal.. ampak bilo je prepozno.
ne bi ti rada uničla te lepe ljubezni če sta si vešeč,ker pri meni je bilo tko da sva takole hodila oziroma mutila vsaj 6 mescev ampak ni blo čist nič boljš kot prvi mewsec.. to si tipi ki so pač čist brezaposleni in jim je partnerstvo nekaj na stranskem tiru..
mogoče,bi jaz tako naredila da se nekajkrat ne bi javila,potem ko bi pa začel spraševat zakaj mu klicev ne javim in bla bla bi pa direkt povedala..poslušej to je neresno..
direktnost in odkritos prišparata marsikatere težave in zamire..
no ampak to je samo moje mennje..

:)))

Hvala za tvoj odgovor in da si delila svojo zgodbo z nami. Direktnost in odkritost si bom privoščila, če bo prišlo še do kakšnega srečanja, če ne pa... Eden mi je očital, da sem otročja. Kje pa, daleč od tega, življenje mi ni prizanašalo, tudi življenjskih izkušenj se je nabralo v teh letih mnogo. Je pa res, da sem bila par let v zvezi in zdaj sem nekaj časa že sama in se nekako ne znajdem. Samo to
Default avatar

saj si si sama odgovorila

Sms mu ne napišeš zato, ker veš, da ni prav...no tu imaš vse napisano od sama sebe :-).

Seveda, da ni prav, ker veš, da to ni to. Zato taki filingi. Samo resno jih ne vzameš. Vse imaš položeno na dlan pa si še malo zmedena. Brez veze da si. Najprej ............
Default avatar

eowin je napisal/a:
Glej, odrasla človeka sta, brez veze se je iti neke igrice. In začenjati odnos z nekim tuhtanjem, a naj vprašam ali ne, a naj pokličem ali ne....
Tip ti je všeč, torej, predlagaj da se vidita. Saj to bi rada, a ne. Pokliči ga in predlagaj. Če boš naletela na zgovarjanje, potem ti bo jasno, da ne misli resno.

Skratka, ne tuhtaj, ne čakaj, pojdi v akcijo in doženi kakšen je status.
Hvala, to sem tudi mislila v naslednjih dnevih.
Default avatar

PUMA

Če bi mu bilo kaj do tebe bi sam neglede na vse poskrbel za vajin odnos.
Default avatar

času čas

Pusti času čas, prilagodi se malce njegovemu tempu. Seveda kdaj tudi pokliči, pošlji kak SMS - se to tudi da na nevsiljiv način.
Saj se bo kmalu pokazalo, kako in kaj.
Koliko se ti da čakat in prilagajat, pa itak sama veš.
Default avatar

zmedena S

Moji sms so v stilu pozdrav, kako si in nič več. Mislim, da niso vsiljivi. Seveda pa se zavedam, da sta za odnos potrebna dva in da preko sebe ne morem in niti nočem iti
Default avatar

se mi zdi

Mislim, da od njega ne moreš pričakovati resne zveze.
Nekaj časa ga pusti na miru, pa potem še malo pa boš videla, da bo oz. je že kar pozabil nate:-( Tako je in nič drugače. Pusti ga na miru in čimprej ga pozabi. Človek je egoist in neresnež.
Škoda vsakega trenutka, kadar misliš nanj.
Govorim iz svojih izkušenj.
Default avatar

Pandora1

Pred ednim mesecem me ja kontaktiral, 1x sve se videla v živo, preživela eno uro v sproščenem klepetu. Takoj mi je bil všeč in mislim, da jaz njemu tudi. Po srečanju je zbolel in preživel teden dni v postelji. Vmes SMS (moji), takoj odpiše, kliče me izključno on (jaz njega nikoli). Moti me, ker mi napiše (ali pove), da me bo poklical takrat in takrat, pa me ne. Ker ga ne poznam dobro oz. ga sploh ne poznam, si tega ne vem razlagati, nikakor pa nočem navaliti na njega (že, če mu pošljem prva sms, se mi zdi, da ni prav). Moški je deloholik, "poročen" s firmo, veliko je v tujini, poleg firme pa opravlja še eno funkcijo, ki ga še dodatno zaposli. Po telefonu je prijazen, pove mi veliko stvari in nimam občutka, da je kaj narobe - enostavno se mi zdi, da je prezaposlen. Nisva iz istih krajev, ljudje, ki ga poznajo, ga cenijo in spoštujejo. Torej, kako se odzvati na vse to, kako (ne)biti vsiljiv pa vendar dati občutek, da ti za nekoga ni vseeno?
Bolj kot deloholik in prezaposlen, je neorganiziran. Meni, da je njegov čas bolj dragocen od tvojega (sicer ti ne bi obljubljal, da te pokliče, pa te potem ne bi) ali pa podzavestno deluje na ta način.

Ne vem sicer, kaj dela pri tej firmi, ampak če ni nori in genialni znanstvenik, se takega načina dela ne more posluževati in hkrati biti uspešen (da nekaj obljubi, in potem se oglasi tri dni kasneje brez neke razlage/opravičila/obljube, da se ne bo zgodilo več)

To, da ga ljudje poznajo in cenijo nič ne pove o tem, kako je živeti z njim. In veliko je takih, ki jih ljudje cenijo, pa so za partnerke in žene prave nočne more ...

Ne razumem pa, zakaj ne povlečeš bika za rogove in ga "seznaniš" s tem, da je obljubil nekaj drugega, kot je naredil in ga vprašaš, kaj je zdaj na stvari...