Starševski čvek

Yo je noseca???

Default avatar
resno me zanima ali je Yo_ tako retko se sploh pojavla res noseca s tistim mulcem. a je zato tko drgacna in a je use u redu??? dejte mi povedat kr bom kr popizdu in se ne bom s tm sprjaznu!!!!
Default avatar
Uff, pr teb pa srečna vsaka, ki te je falila.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar
skrbi me kr ce je on bodibilder in jemle steroide in ce jih on tud kaj bo z otrokom. mene skrbi zelo. bogi utrocek. pa taka razlika u letih in use
jst ne bom to kr pustu kam lohka prjavim to je zloraba. ona je pedofilka otrok bo pa invalid na koncu!!!!!!!!
Default avatar
Dvojčke bo imela... :-) Pa kmalu se bo poročila...
Ha ha, e če si pa ti diht človek...
Default avatar
Ma invalid si ti. V glavi.
Default avatar
zaskrblen je napisal/a:
Hehe, na kerih arcnijah si pa ti al si sam tolk bolan u glavo že skoz?
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
Default avatar
hmm.. dobro da s tabo ni noseča, ker bi bil otrok 100% vodenoglav.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar
Nekateri ste res bolni.
Moja nosečnost ali ne je moja osebna zadeva in če bom želela o tem koga kaj vprašat, bom sama.
Pedofilka tudi nisem, sva oba polnoletna in se zavedava, kaj delava.
V redu je pa vse, čeprav ali pa zato, ker noben od naju ni na steroidih. Za razliko od nekaterih tukaj, ki očitno poletavajo celo na asteroidih okoli :p
Morda bi bilo dobro, če bi kdo drug šel na kakšne tabletke in se malo umiril.
Default avatar
A ta tip te še vedno zalezuje?