Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prijava lažne samohranilke!!!

prijava lažne samohranilke!!!

dajte mi prosim povedat kam se odda anonimno prijavo, ko veš da je nekdo vlekel socialno za nos. se nekdo izdaja za samohranilko, ker je prijavljena pri starših, pa kljub temu z otrokom živi pri partnerju, ker t o je pa too much, vsak bi goljufal državo,nam pa potem jemljejo ker jim manjka v proračunu, ne??
prosim za odgovore, tisti ki se vas je dotaknilo in ste isti pa obdržite komentarje zase.

na pošto….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

no saj vem da nekam na socialno, samo ne najdem nikjer točnega podakta kam bi to bilo….ker kar eno delavko pa res ne moreš kontaktirat, ali kako???

nova
Uredništvo priporoča

Če si tako pravičniška in prepričana, da imaš prav, ne rabiš prijavljat anonimno. Stopi na najbližji CSD in podaj prijavo.
Aja, tega pa ne upaš…..


uf…se je koj našla pametnjakovička!!!!upam ne moreš verjet, samo kamsprašujem na na kak načit, to nej te ne skrbi.

Dam ti prav. Jaz bi napisala pismo in ga posla po pošti.

_

pravilno, tudi jaz sem to storila, ker se je porasla ta svinjarija…je treba počistit pa bo

To se mi zdi res svinjarija, da je nekdo prijavljen pri starših, živi pri partnerju in se izdaja za samohranilca. Take je treba preganjat, ne pa, če kdo na črno DELA in si služi kruh. Tisti, ki na črno dela, vsaj DELA in da kaj od sebe, se trudi. Ti lažni samohranilci pa samo izžemajo.

se vam ne zdi,da bi bilo potrebno začet na vladi,najprej?????????????

Vem za eno tako, ki je celo pomočnica vzgojiteljice v vrtcu. Ne predstavljam si, kako naj bi ona vzgajala, če pa jih sama potrebuje 10 po nagi riti.

ja, res boš imela veliko od tega, ker bo imel nekdo manj…

kako že pravijo, “naj prvi vrže kamen tisti, ki ne greši!”

ga ne bo junaka na temu svetu, ki v življenju še ni grešil! Tisti, ki pravi, da ni, laže ko ne vem kaj ali pa sploh narobe misli, kaj je to greši…in greši in to zanj ni greh!!!

Kot primer, ko ga je Monika Lewinski oralno povlekla Clintonu, veliko jih je bilo mišljenja, da to sploh ni prevara, kaki greh…pa se ve, da to je greh, prevara

torej draga moja, pazi, da zate ne bo veljal rek” za vsako rit palca raste”, zdaj ti nekoga prijavljaš, jutri bo nekdo tebe.

vem, boli, ko nekdo izigrava kazen, ampak vsak se kdaj znajde da ga, zagotovo ga, ne mi pisat, da ga ti ne, mogoče ga in sploh ne veš, da ga kršiš…pusti vse pri miru, človek ki škoduje, bo slej ko prej kaznovan, verjemi, ker za vsako rist palca raste, kot sem že zapisala!!!

Pusti, ni vredno od tega ne boš imela ti nič več nič, verjemi. da ne omenjam, kako se boš slabo počutila, če si drugače res poštenjakinja.

Če je prijavljena drugje, še ni nujno, da je goljufala socialno.

a nje da res nje nje nje

In si videla odločbo da na podlagi tega dobi socialno.
Poštena si toliko enako kot si butasta 🙂
Ker prijava na nekem naslovu ni razlog da nekdo dobi pomoč.

Utupite si že enkrat v glavo.
Samohranilec je isti kjer je oče mrtev.
Moj partner je prijavljen pri starših ,živiva skupaj,pa me zakon ne odobrava kot samohranilko ker to nisem
Vsak partner tudi vaš je lahko prijavljen v mariboru,vi pa ste v portorožu,pa zaradi tega ne boste samohranilke

hehe, ko berem to “stalno prakso” v sloveniji se mi samo še smeji, “poštenjakarji” plačujejo vse kar jim naloži država, prijavljali bi vse povprek hkrati pa jamrate kolk vas država košta in za kaj sta vse prikrajšani in da so za to krivi vsi drugi samo vi sami ne.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Eh, pa smo tam. Zaradi tako mislečih, se vse skupaj v državi ne premakne nikamor. Ker namesto lastne inercije, se čaka, izgovarja na to, da je gnila vlada, da so problem tajkuni … In se čaka in ne naredi nič. Bodo očitno večni grešni kozel, stanje pa bo ostalo nespremenjeno.

Morda se je avtor te teme narobe izrazil in je hotel povedati, da se ženska predstavlja kot enostarševska družina. Če ona zasluži manj kot on, lahko pri razno raznih socialnih transferjih veliko pridobi. On plačuje neko simbolično preživnino, prijavljena sta na različnih naslovih, vleče pa otroške dodatke, subvencije za prehrano, vrtec ima cenejši in podobno.

A poznava isto?

Teh lažnih samohranilk je kakor hočeš, pa kaj naj zdaj jaz? Jih prijavljam? Konkretno vem za 2, ena sodelavka in ena kolegica, sta mi tudi jasno to povedali.
Kaj bom imela jaz od tega če jih prijavim? Prav nič. Sama imam mirno vest, krr plačam državi vse kar moram in to je meni pomembno.

Kaj drugi počnejo, goljufajo…itd, ni moja stvar. Enkrat jih bo že doletela kazen. Če ne prej pa takrat ko bodo ZARES postale samohranilke.

A poznava isto?[/quote]

“Moja cvetka” je iz Savinjske doline.

Morda se je avtor te teme narobe izrazil in je hotel povedati, da se ženska predstavlja kot enostarševska družina. Če ona zasluži manj kot on, lahko pri razno raznih socialnih transferjih veliko pridobi. On plačuje neko simbolično preživnino, prijavljena sta na različnih naslovih, vleče pa otroške dodatke, subvencije za prehrano, vrtec ima cenejši in podobno.[/quote]

in ker ima nekdo več, drugi pa manj je treba tistega, ki ima več po slovensko uničit, ker je tako lažje kot poskrbet zase…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pošlji prijavo na najbližji CSD. Če se bo ugotovilo, da je vse ok, prav. Če pa goljufa, ja bo pa morala nehat.

Sama zagovarjam poštenost in podpiram preganjanje vsem možnih goljufij. In me moti, da se na take gleda v stilu, da so se znašli, “pa kaj te briga, skrbi zase” itn. Ne. Če nekdo koristi nekaj iz skupnih sredstev, naj to črpa le, če je upravičen. Če ni, se naj ga po prstih in okara.

New Report

Close