Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

prijava lažne samohranilke!!!

Default avatar

pošteninakubik

dajte mi prosim povedat kam se odda anonimno prijavo, ko veš da je nekdo vlekel socialno za nos. se nekdo izdaja za samohranilko, ker je prijavljena pri starših, pa kljub temu z otrokom živi pri partnerju, ker t o je pa too much, vsak bi goljufal državo,nam pa potem jemljejo ker jim manjka v proračunu, ne??
prosim za odgovore, tisti ki se vas je dotaknilo in ste isti pa obdržite komentarje zase.
Default avatar

Gunnar

na pošto....
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

pošteninakubik

no saj vem da nekam na socialno, samo ne najdem nikjer točnega podakta kam bi to bilo....ker kar eno delavko pa res ne moreš kontaktirat, ali kako???
Default avatar

anonimno my ass

Če si tako pravičniška in prepričana, da imaš prav, ne rabiš prijavljat anonimno. Stopi na najbližji CSD in podaj prijavo.
Aja, tega pa ne upaš.....
Default avatar

popteninakubik

anonimno my ass je napisal/a:
Če si tako pravičniška in prepričana, da imaš prav, ne rabiš prijavljat anonimno. Stopi na najbližji CSD in podaj prijavo.
Aja, tega pa ne upaš.....
uf...se je koj našla pametnjakovička!!!!upam ne moreš verjet, samo kamsprašujem na na kak načit, to nej te ne skrbi.
Default avatar

e

Dam ti prav. Jaz bi napisala pismo in ga posla po pošti.
Default avatar

na CSD poklič!

_
Default avatar

sem enaka

pravilno, tudi jaz sem to storila, ker se je porasla ta svinjarija...je treba počistit pa bo
Default avatar

e

To se mi zdi res svinjarija, da je nekdo prijavljen pri starših, živi pri partnerju in se izdaja za samohranilca. Take je treba preganjat, ne pa, če kdo na črno DELA in si služi kruh. Tisti, ki na črno dela, vsaj DELA in da kaj od sebe, se trudi. Ti lažni samohranilci pa samo izžemajo.
Default avatar

evo no...

se vam ne zdi,da bi bilo potrebno začet na vladi,najprej?????????????
Default avatar

vem za eno tako

Vem za eno tako, ki je celo pomočnica vzgojiteljice v vrtcu. Ne predstavljam si, kako naj bi ona vzgajala, če pa jih sama potrebuje 10 po nagi riti.
Default avatar

Barbapapa1

ja, res boš imela veliko od tega, ker bo imel nekdo manj...
Default avatar

nehajte no

kako že pravijo, "naj prvi vrže kamen tisti, ki ne greši!"

ga ne bo junaka na temu svetu, ki v življenju še ni grešil! Tisti, ki pravi, da ni, laže ko ne vem kaj ali pa sploh narobe misli, kaj je to greši...in greši in to zanj ni greh!!!

Kot primer, ko ga je Monika Lewinski oralno povlekla Clintonu, veliko jih je bilo mišljenja, da to sploh ni prevara, kaki greh...pa se ve, da to je greh, prevara

torej draga moja, pazi, da zate ne bo veljal rek" za vsako rit palca raste", zdaj ti nekoga prijavljaš, jutri bo nekdo tebe.

vem, boli, ko nekdo izigrava kazen, ampak vsak se kdaj znajde da ga, zagotovo ga, ne mi pisat, da ga ti ne, mogoče ga in sploh ne veš, da ga kršiš...pusti vse pri miru, človek ki škoduje, bo slej ko prej kaznovan, verjemi, ker za vsako rist palca raste, kot sem že zapisala!!!

Pusti, ni vredno od tega ne boš imela ti nič več nič, verjemi. da ne omenjam, kako se boš slabo počutila, če si drugače res poštenjakinja.
Default avatar

Jalur

Če je prijavljena drugje, še ni nujno, da je goljufala socialno.
Default avatar

janko janša

nehajte no je napisal/a:

ga ne bo junaka na temu svetu, ki v življenju še ni grešil! Tisti, ki pravi, da ni, laže ko ne vem kaj ali pa sploh narobe misli, kaj je to greši...in greši in to zanj ni greh!!!

Kot primer, ko ga je Monika Lewinski oralno povlekla Clintonu, veliko jih je bilo mišljenja, da to sploh ni prevara, kaki greh...pa se ve, da to je greh, prevara

torej draga moja, pazi, da zate ne bo veljal rek" za vsako rit palca raste", zdaj ti nekoga prijavljaš, jutri bo nekdo tebe.

vem, boli, ko nekdo izigrava kazen, ampak vsak se kdaj znajde da ga, zagotovo ga, ne mi pisat, da ga ti ne, mogoče ga in sploh ne veš, da ga kršiš...pusti vse pri miru, človek ki škoduje, bo slej ko prej kaznovan, verjemi, ker za vsako rist palca raste, kot sem že zapisala!!!

Pusti, ni vredno od tega ne boš imela ti nič več nič, verjemi. da ne omenjam, kako se boš slabo počutila, če si drugače res poštenjakinja.
a nje da res nje nje nje
Default avatar

aja...

nehajte no je napisal/a:

aja to pomeni naj kar pustimo vse ki goljufajo, da nas vrest ne bo pekla???
njo naj peče na pa mene, mene peče ker moj otrok dobi minimalno otroškega in vrtca zelo veliko za plačat, ene taka pa se smeje nam, ki smo pošteno, koga naj zdaj vest peče, ne me zezat, nooo

Default avatar

6765

pošteninakubik je napisal/a:
dajte mi prosim povedat kam se odda anonimno prijavo, ko veš da je nekdo vlekel socialno za nos. se nekdo izdaja za samohranilko, ker je prijavljena pri starših, pa kljub temu z otrokom živi pri partnerju, ker t o je pa too much, vsak bi goljufal državo,nam pa potem jemljejo ker jim manjka v proračunu, ne??
prosim za odgovore, tisti ki se vas je dotaknilo in ste isti pa obdržite komentarje zase.
In si videla odločbo da na podlagi tega dobi socialno.
Poštena si toliko enako kot si butasta :)
Ker prijava na nekem naslovu ni razlog da nekdo dobi pomoč.

Utupite si že enkrat v glavo.
Samohranilec je isti kjer je oče mrtev.
Moj partner je prijavljen pri starših ,živiva skupaj,pa me zakon ne odobrava kot samohranilko ker to nisem
Vsak partner tudi vaš je lahko prijavljen v mariboru,vi pa ste v portorožu,pa zaradi tega ne boste samohranilke
Default avatar

Gunnar

hehe, ko berem to "stalno prakso" v sloveniji se mi samo še smeji, "poštenjakarji" plačujejo vse kar jim naloži država, prijavljali bi vse povprek hkrati pa jamrate kolk vas država košta in za kaj sta vse prikrajšani in da so za to krivi vsi drugi samo vi sami ne.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

grešni

evo no... je napisal/a:
se vam ne zdi,da bi bilo potrebno začet na vladi,najprej?????????????
Eh, pa smo tam. Zaradi tako mislečih, se vse skupaj v državi ne premakne nikamor. Ker namesto lastne inercije, se čaka, izgovarja na to, da je gnila vlada, da so problem tajkuni ... In se čaka in ne naredi nič. Bodo očitno večni grešni kozel, stanje pa bo ostalo nespremenjeno.
Default avatar

vem za eno tako

6765 je napisal/a:
Samohranilec je isti kjer je oče mrtev.
Moj partner je prijavljen pri starših ,živiva skupaj,pa me zakon ne odobrava kot samohranilko ker to nisem
Vsak partner tudi vaš je lahko prijavljen v mariboru,vi pa ste v portorožu,pa zaradi tega ne boste samohranilke
Morda se je avtor te teme narobe izrazil in je hotel povedati, da se ženska predstavlja kot enostarševska družina. Če ona zasluži manj kot on, lahko pri razno raznih socialnih transferjih veliko pridobi. On plačuje neko simbolično preživnino, prijavljena sta na različnih naslovih, vleče pa otroške dodatke, subvencije za prehrano, vrtec ima cenejši in podobno.