Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janša dobil spomenik!

Janša dobil spomenik!

Zdaj bomo pa videli, kdo bo dlje zdržal: spomenik ali vlada.

[img]http://www.dnevnik.si/i/c1/2013/01/18/689425.jpg?width=630[/img]

Tudi jaz sem ga prejle na poti v sluzbo fotografirala … in se mi zdi, da vsi ostali mimoidoci tudi; kdorkoli je ze avtor, dobro mu je uspelo 🙂

The best!!!

Ne morem verjet, pa ste face, res! Čestitke avtorju,…:))))))

hahhaha,…..

Kaj že pravijo,…kar seješ, to žanješ,……hehehhe

nova
Uredništvo priporoča

“Spomenik” je zelo v redu in simpatičen, hi,hi.

veliko bolj simpatično je to, kar spomenik predstavlja, hi hi.

umetnik

slikar

odlično

veliko bolj simpatično je to, kar spomenik predstavlja, hi hi.[/quote]

A res ? Hi,hi, in kaj predstavlja ? Da je tako popularen in pribljubljen, da mu še spomenike delajo ?

veliko bolj simpatično je to, kar spomenik predstavlja, hi hi.[/quote]

A res ? Hi,hi, in kaj predstavlja ? Da je tako popularen in pribljubljen, da mu še spomenike delajo ?[/quote]

ja, predvsem v ljubljani je zelo IN.

veliko bolj simpatično je to, kar spomenik predstavlja, hi hi.[/quote]

A res ? Hi,hi, in kaj predstavlja ? Da je tako popularen in pribljubljen, da mu še spomenike delajo ?[/quote]

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))

The best! :))))))))))))

A res ? Hi,hi, in kaj predstavlja ? Da je tako popularen in pribljubljen, da mu še spomenike delajo ?[/quote]

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))[/quote]

Meni pa, kako je edini, ki lahko še vleče to državico iz dreka v svetlejšo prihodnost.

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))[/quote][/quote]

Meni pa, kako je edini, ki lahko še vleče to državico iz dreka v svetlejšo prihodnost.[/quote]

Brez zamere komandir ma tebi so se možgani skisali. Glede na tvoje izjave

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))[/quote]

Meni pa, kako je edini, ki lahko še vleče to državico iz dreka v svetlejšo prihodnost.[/quote]

Aja? Zanimivo. A da ni do nosu v vodi, ampak v gnojšnici :))))

Svetlejša prihodnost za državico bo, ko mu bodo luč prižigali v celici po točno določenih urnikih 😛

🙂 JJ je pa res popularen v taki ali drugačni obliki.

A res ? Hi,hi, in kaj predstavlja ? Da je tako popularen in pribljubljen, da mu še spomenike delajo ?[/quote]

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))[/quote]

Odlično in vse pohvale avtorju.

Meni tudi tako zgleda, da mu voda v grlo teče. Odlično.

je nujno zmrznit!

Meni se zdi, da spomenik predstavlja Janšata v vodi, oziroma mu voda že teče v grlo :))))))[/quote]

Meni pa, kako je edini, ki lahko še vleče to državico iz dreka v svetlejšo prihodnost.[/quote]

Prav imaš. V bistvu ni v vodi ampak v dreku do nosu, hahahaha.

Bravo avtor, sedi pet!


V dreku je cela država, razen tistih, ki so nas spravili v drek.

Gorenak že išče avtorja? :)))

Zelo lepo. Tako kakor se bo stopil spomenik, se bo stopil tudi janšizem.

New Report

Close