Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Model za striženje

Model za striženje

Pozdravljeni 🙂

Obiskujem srednjo frizersko šolo Maribor. Ker jo obiskujem izredno, nastane problem, ker se vozim in mi primanjkuje modelov. Če je tukaj kakšen moški model za striženje bi bila zelo vesela. Frizura je seveda zastonj, oblikuje se fen pričeska, potem na koncu pa se uredi po želji. Šola je v Mariboru, je pa v popoldanskem času. Če je kdo takšen naj mi prosim piše na mail: [email protected] pa da se dogovorimo. Bom pa v kratkem potrebovala tudi ženske modele. Seveda pa vse poteka pod nadzorom mentorja. 🙂

Jaz sem na tak način prišla do moje sedanje frizerke – bila je dijakinja na frizerski šoli, enkrat smo se slučajno spoznali, beseda je dala besedo in sem ji šla za model (prvič sem bila zadovoljna, pa sem šla še večkrat).

Danes ima svoj salon, k njej hodimo vsi iz naše družine.

Lepo. Pri nas smo pa same starejše, ena manjša skupinica od 20 – 26 let. So pa res vsi zelo prijazni in ustrežljivi, ampak problem nastane ko je treba iskat modele. Ali pa ko ti kdo obljubi in ti potem odpove.

…gre vsake par mesecev za model na Frizersko v Ljubljano….

Oče, brat, bratranec, nečak, sosed?

Jaz tudi hodim sosedi za model, vedno zadovoljna

se kar splača

Jst bi se javila, če kdo rabi ženski model za striženje v Ljubljani.

hja sorodnike že imam ampak problem je v tem da majo vsi zelo zelo kratke lase..

nobenega ni 🙁

jaz bi šla za model v LJ

New Report

Close