Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SLOVENKA LETA JE….

SLOVENKA LETA JE….

Slovenec – Slovenka leta je……………..ga. OGULIN iz ZPM.

Iskrene čestitke!!

.. tudi jaz.
Čestitke! In da bi se še marsikdo nalezel njene topline, prijaznosti, dobrosrčnosti ….

Dela to brezplačno?

Poznam tipa, ki vodi eno od dobrodelnih organizacij. Nič nima od tega, razen da si pokriva vse stroške. Njegovi stroški so pa ogromni. Sezidal si je oreng bajturino, kupil oreng avto, hodijo na morje v eksotične kraje. Ja, to so pač ti stroški, kaj češ.

Ta izbor je organiziral Nedeljski…kjer so kandidati vsi, od politikov, športnikov, kuharjev….do drugače zaslužnih ljudi.

Sem pa letos razočarana nad revijo Jana (od kar ni JEKLINOVE Bernarde, je to bolj en drekec od pisanja – sorry). Eni izvodi so tak dolgčas…. da ne govorim o tem, kje so letos dobili kandidatke za
‘njihovo Slovenko leta’!!

Da me ne boste narobe razumeli. Popolnoma VSE so izjemne, uspešne, lepe, srečne, izobražene….
VSE so enkratne Slovenke – malo takih.
3/4 jih večina ne pozna. Izjemne so! Bolj kot U. Žolnir ali Dubravka T. Srebotnjak. Ena od njiju bo zmagala!

Zamerim tem ženskem na JANI, da forsirajo samo dr., prof., ….za njih nobena druga ne obstaja. Nobena kuharica, kmetovalka, nobena ga. Ogulin, Anina zvezdica,
Vsaj političarkam so se letos izognile, haha!

Vsem, popolnoma vsem Slovenkam želim zdravo in uspešno leto! Pregurale ga bomo!

Moram priznati, da mi ženska ni simpatična. Bolj v stilu Vlaste Nusdorfer. Tidve se mi enostavno zdita dvolični in hinavski. Mogoče se motim. Se mi zdita “dobrotvor”. Torej za kamere, za predstavo, za javnost eno, v intimi, v resnici pa drugo.

Kakšen gasilec, ki je poleg službe in familije pomagal pri poplavah, bi mi bil bolj všeč.

Kakšni pa sta ti dve ženski v intimi? Noooo povej!!

Da se pa izpostavljata – čeprav gre tukaj debata o ga. OGULIN, – je pa jasno, kajne? Nekdo se mora, da se izve, da se dotakne, da se dogaja, da niso sami……

Za ‘gasilca’ pa ti poskrbi, ko si tako čuteča!

A ju poznas osebno? Ker samo tako lahko komentiras.

Dejstvo je, da vam nista simpatični, ker brez dlake na jeziku pokazeta, kaj pri nas ne špila dobro. In delata za druge. Tudi cez tistih predpisanih 8 ur na dan 5 dni v tednu.

A ju poznas osebno? Ker samo tako lahko komentiras.

Dejstvo je, da vam nista simpatični, ker brez dlake na jeziku pokazeta, kaj pri nas ne špila dobro. In delata za druge. Tudi cez tistih predpisanih 8 ur na dan 5 dni v tednu.[/quote]

Ali mi je dovoljeno MOJE mnenje.

A ju poznas osebno? Ker samo tako lahko komentiras.

Dejstvo je, da vam nista simpatični, ker brez dlake na jeziku pokazeta, kaj pri nas ne špila dobro. In delata za druge. Tudi cez tistih predpisanih 8 ur na dan 5 dni v tednu.[/quote]

Ali mi je dovoljeno MOJE mnenje.[/quote]

Seveda lahko, ti pa predlagam, da ce pises, da sta ti dvolicni in hinavski… in da za kamere,….. Torej ves, kako se obnašata v privat zivljenju?

Navijala sem za kristino Modic. Ona je ženska s srcem na pravem mestu! Za vedno in vekomaj!

Ne morem verjet – A. Ogulin nekomu ni simpatična, kar že pomeni, da se gre “mutna posla” in ne more biti Slovenka leta. Štejejo dejanja, ne osebna simpatičnost tule na MON-u. No, ostalih nenavadnih znakov tamle gor pa raje ne komentiram.

Sem bila včeraj na podelitvi!

Za Kristino Modic, ki je bila včeraj odsotna so povedali, da je ravno v Moskvi, prav včeraj je dobila sinčka, ki si ga je tako želela – Jurija.

lp

To je pa največja sreča! Vse najlepše in vse dobro ji/ma želim!

Čestitam. ROdila pa je v Rusiji?

Cca 10 let nazaj je moja hči letovala preko ZPM Moste (smo vse plačali:)) In na dan prihoda domov smo šli na lokacijo kamor naj bi jih avtobus dostavil. Prišla je tudi ga. Anita in nam osebno sporocila, da avtobusi zamujajo (sem že pozabila, se mi zdi, da je bila nesreča in zastoj). Ostala je z nami in slabi dve uri čakala otroke (bila je sobota ali celo nedelja). Pogovarjala se je z več starši. In res je iz nje kar izžarevala toplina. Takrat je rekla, da ima zelo rada otroke, da so njeni že veliki in hodijo že po svoje. Očitno se je pač posvetila drugim. Zelo pozitivna oseba. Takrat sem jo srečala prvič.
Drugič sem jo srečala kako leto kasneje v njihovi pisarni, ko sem urejala prijavo za letovanje za mlajšo, s seboj pa sem imela starejšo hči, ki od nekdaj ni hotela nikjer prespati. Nisem mogla verjeti, kako je brez problema skomunicirala s hčerko, obe sta se fajn nasmejali. Ma res je prava oseba za pomoč otrokom. Bi rekla, da otroci to čutijo in se ji odprejo, ker ji zaupajo.
Od takrat naprej jo preko medijev večkrat spremljam, tudi poklicali smo že večkrat in donirali, kadar so prosili za pomoč.

Aja, pa seveda čestitke Kristini za Jurija. Tudi njeno pot in borbo spremljam, sicer bolj preko mona in nekaj malega kar je bilo po tv-ju. Kapo dol tudi pred njo.

Oh tale novica o Kristini me je pa skoraj ravno tako razveselila, kot,če bi bila slovenka leta. Čestitam Kristina, sedaj se pa lepo imejte in uživajte.

se ne bi mogla bolj strinjat glede Jane- sicer sem jo ponavadi brala na dopustu/ pri frizerki, pa če mi je dala teta stare ševilke. Ko sem zadnjič jo kupila, je bila skoraj brezveze.

čestitam ge. ogulin- se mi zdi,da jo osebno dotaknejo zgodbe. Pa saj je povsod zraven, ko pomagajo (stanovanje na Val202, včeraj računalniki pri Tedniku). Ne vem, zakaj ena sprašuje, če dela to brezplačno. Mislim, da naredi zadosti brezplačnih nadur (ko kaže po tv, je praktično povsod prisotna). Ona vsaj zasluži plačo, ne pa kot cvetke na našem CSD.
Čestitke tudi ge. Kristini- sem spremljala njene prispevke na forumih, pa poslušala, ko je govorila po radiu o njeni borbi za dojenčka.

Čestitam Aniti Ogulin
Ona je prava za Slovenko leta, ker je Človek in, ko bodo na vseh položajih Ljudje, bo naše krize konec!

Iskrene čestitke, taki ljudje bi morali biti ministri.
Predlagajmo jo za ministrico za socialo?

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kako človeka predlagati oz. prijaviti med kandidate za Slovenko leta?
Mi lahko prosim nekdo opiše postopek!
Hvala za storjeno in lp iz Celja.

New Report

Close