Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ob 21:15 izredni Odmevi, voditeljica Rozvita, gosta Janez in Zoki

Ob 21:15 izredni Odmevi, voditeljica Rozvita, gosta Janez in Zoki

To bo pa za gledat.

Voditelj je Bobovnik. Vsaj tako je bilo objavljeno.

Zakaj pa Rosvita? Je bil to Janšev pogoj, da pride? Ker popoldne so rekli, da bo voditelj Bobovnik. In tudi včeraj je bil voditelj Bobovnik, Rosvita je ta teden že imela svoje zaporedne tri dneve.

Ni za verjet, da temu kriminalcu še vedno hodijo na roko, ko pogojuje, kdo mu bo zastavljal vprašanja.

nova
Uredništvo priporoča

Vodil bo Bobovnik, Majerja ne bo, pridejo Previrant, Zoki in Lukšič.

PADA VLADA!

A se Janša tudi Bobovnika boji, ne samo lastnega naroda?

Janez se ne boji nikogar, še najmanj pa bivših komunistov. V bistvu je najpogumnejši Slovenec!!!!!

Mi smo s teboj Janez!!!!!!

Diana Ross

ma saj si jj ne bo upal priti

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

zgin!!!!

zgin!!!![/quote]

ti je prekmalu mama umrla? preden ji je uspelo kaj pametnega naredit iz tebe!!!!

zgin!!!![/quote]

ti je prekmalu mama umrla? preden ji je uspelo kaj pametnega naredit iz tebe!!!![/quote]

odjebaus

ti je prekmalu mama umrla? preden ji je uspelo kaj pametnega naredit iz tebe!!!![/quote]

odjebaus[/quote]

očitno nas čaka svetla prihodnost:-((((((((((((((((((((((((((((((

odjebaus[/quote]

očitno nas čaka svetla prihodnost:-(((((((((((((((((((((((((((((([/quote]

Tvoja je zgleda, tudi mimo,

NO NO, ne tako agresivno dragi moji. Razširjam samo sporočilo ljubezni, in menim da je Janez izredno sexy moški. Ah, ah, ali ima kdo njegovo mobi številko. Bi ga kar poklicala in se mu izpovedala ;).

Diana Ross


Ne provociraj! Ljudje so zares besni!

Kljub vsemu sem še vedno ZA Janeza. Ker se upa zoperstavit…

In jaz ljudi razumem. Zato bi rado govorila z Janezom 😉

mislim, da ga ne bo, čas je za novo dozo 🙂

Ma, navaden pezde je, še na TV se ne upa! Tak naj vodi državo?

Točno, le z Rozvito se je upal pogovarjat, z Bobovnikom pa ne….vemo zakaj

Adijo pamet z današnjimi odmevi. Vsi kalkulirajo in čakajo na odmev javnosti. Najvišji politični vrh naj reče ali ja ali ne, To kar smo poslušali… na žalost zame ni sprejemljivo. Noben ne bi prevzel odgovornosti, furali bi v kalnem, dokler se voda ne razčisti. Slovenija potrebuje nove ljudi v vladi, brez umazanih poslov, korupcije in z jasno vizijo. Konec je s korupcijo, klientalizmom, lažmi in krajami. Z vsem spoštovanjem, ampak kje je naš predsednik republike???

Vodijo nas ljudje, ki nimajo jajc. Nobeden! Prelaganje eden na drugega, izgovori… Sramota!!!!! Ti odmevi bolje da jih ni bilo. Še samo bolj poglobljen dokaz, kaki neodločneži, boješeži, otroci… NIKAKVI predstavniki. Pravi posranci. In to so moški – NE: NAVADNE PIČKE SO VSI ! ! ! !


Jaz ves čas delam tako, da poskušam ljudi razumeti in spoštovati. Ampak danes so bili odmevi zame megla..Na žalost od prvega do zadnjega sodelujočega. Očitno bo Slovenija potrebovala nekaj let, da zadiha demokraciji z visokimi (vsaj normalnimi) standardi.

New Report

Close