Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Janković je odstopil!

Default avatar

oujeeeee

Retweeted Tamara Vonta (@TamaraVonta):

Zoran Jankovic je odstopil kot predsednik stranke PS... Svet stranke bo do volilnega kongresa imenoval v.d.predsednika.
Default avatar

jon

oujeeeee je napisal/a:

Zoran Jankovic je odstopil kot predsednik stranke PS... Svet stranke bo do volilnega kongresa imenoval v.d.predsednika.
Če je, super, samo pri poročiloh je rečeno, da je ali bo zamrznil funkcijo predsednika PS
Default avatar

ivan mora še bolj odstopit

še ivan mora iti, ljudstvo čaka kaj bo
Default avatar

Lisičar

A županoval bo pa še kar naprej?
Default avatar

eettaaaqqq

Lisičar je napisal/a:
Itak, on je najboljši menedžer, nje. Sj kaj da že v svoj žep, a važno je, da je učinkovit. Pa še kapitalist s čutom za socialo - za malega človeka.
Default avatar

yx

Ljubljančani kakšnega župana ste si izvolili, takega imate. Naženite ga tako kot, so naredili Šatrjerci.
Default avatar

ko bo

ko bo odstopl kot predsednik stranke, in kot ljubljanski župan in se umaknil iz politike in vseh javnih funkcij - naj se oglasi...vse drugo so samo neke lepotne poteze za farbanje naroda...
on dejansko ni odstopil - ampak si je izmislil kar nekaj po svje spet - kar sploh ne obstaja - spet mimo zakonskih podlag - je dal zamrzniti svojo funkcijo...mah s takim sprenevedanjem se samo norca dela in vedno znova dokazuje, da se ima za nekaj več, ko si zajone kar nekaj po svoje razlaga in jih ne upošteva potem pa išče neke izgovore za to.
Default avatar

ti misliš

yx je napisal/a:
Ljubljančani kakšnega župana ste si izvolili, takega imate. Naženite ga tako kot, so naredili Šatrjerci.
a pol, če ga naženemo, bomo dobili radarje tud v prestolnici?
Default avatar

nič več lisic!?

Lisičar je napisal/a:
jaaa, lisice se ne dajejo več gor na avtote, je faca tale zoki, a ne, faca ti povem
Default avatar

ko bo

nič več lisic!? je napisal/a:
Lisičar je napisal/a:
jaaa, lisice se ne dajejo več gor na avtote, je faca tale zoki, a ne, faca ti povem
zdaj ne vem če je tale tvoj zapis ironičen - potem ok...če pa ne...pa ne razumem zakaj bi bol takšna faca zaradi ukinitve lisič - saj kazni9 še pa kar veselo delegira pisati...žep tvoj je v vsakem primeru na udaru.
Default avatar

edini....

Janković je mogoče kradel, ampak je tudi nam dal. Mene so razočarali in mi po krivici niso dali prostega mesta v vrtcu. Šla sem k Jankoviću in čez 2 dni me je klicala njegova tajnica, da imam vrtec. On je naredil kaj za malega človeka, vaš Ivan pa serje po ljudeh.
Default avatar

ko bo

edini.... je napisal/a:
Janković je mogoče kradel, ampak je tudi nam dal. Mene so razočarali in mi po krivici niso dali prostega mesta v vrtcu. Šla sem k Jankoviću in čez 2 dni me je klicala njegova tajnica, da imam vrtec. On je naredil kaj za malega človeka, vaš Ivan pa serje po ljudeh.
ajoj no - a veš obstajajo tudi takšni ljudje, ki so pravični, skrbijo za pravičnost in dobro vseh, brez da kradejo...torej svojega nespoštovanja zakonov ne opravičujejo s svojimi poštenimi deli in odgovornim opravljanjem zadolžitev na delovnem mestu...
takšna opravičila niso nikakršna...če ti je bilo nekaj storjeno po krivici bi moral za to vsekakor poskrbeti kdorkoli odgovoren, da se krivica odpravi - to njemu ne more biti opravičilo za krajo...
...a če te nekdo danes prijazno zapelje zastonj do doma - te lahko jutri tudi okade...in mu boš rekla nič zato, saj si mi včeraj nekaj dal...
kdor je pošten in odgovoren je pošten in odgovore in tako ravna venomer in povsod...in pa še to nehaj s tem vaš Janša, ker eni nismo zaslepljeni s tem naši vaši in enako obsojamo vse tiste, ki delujejo nasproti zakonom - torej sta oba "prav enaki ribi, ki smrdita"
Default avatar

smentana muha

edini.... je napisal/a:
Vidis, s kaksno lahkoto si je tvoj glas kupil, da bo lahko se naprej kradel. Ce ljudje na polozajih ne bi kradli, tebi ne bi bilo treba hoditi k njim po pomoc za vrtec.
Default avatar

Drugi Tito

edini.... je napisal/a:

Ja, to samo pomeni, da ni bilo nobenega pomanjkanja prostora v vrtcih, ampak jih je mestna oblast držala v rezervi. Ko si se šla poniževat na Magistrat, so ti pa milostno odobrili eno mesto. V bistvu je šlo za umetno ustvarjanje pomanjkanja in čisto manipulacijo z meščani. Ti pa v tem vidiš neko dobroto.
Default avatar

ko bo

Drugi Tito je napisal/a:
edini.... je napisal/a:

Ja, to samo pomeni, da ni bilo nobenega pomanjkanja prostora v vrtcih, ampak jih je mestna oblast držala v rezervi. Ko si se šla poniževat na Magistrat, so ti pa milostno odobrili eno mesto. V bistvu je šlo za umetno ustvarjanje pomanjkanja in čisto manipulacijo z meščani. Ti pa v tem vidiš neko dobroto.
je res kako kratkovidno so eni ljudje...a da bi pa pomislili, da če ne bi npr. posloval na račun oškodovanja mola, bi pa lahko ostalo denarja v blagajni in bi lahko povečali kakšen vrtec in tako bi ne samo njen otrok in še kakšen drug dobil mesto, pa še kakšno vzgojiteljico bi zaposlili - evo - tu bi jih profitiralo veliko in to NA POŠTEN NAČIN - brez tega, da bi imel kdorkoli na glavi kakšne koli nečedne posle...
res ozkoglednpo razmišljanje nekaterih in se jih lahko kupi ter preslepi z vsako malenkostjo - samo da imajo oni osebno korist...me zanima, če bi tale, ki je tako dobila mesto v vrtcu še razmišljala enako, če bi ji to izkušnjo povedala ena druga mama...ziher nebi podpirala takšnega župana in mu pela takšne hvalnice...tale kao pohvala samo še dokazuje, da bo nekaj očitno res na korupciji, če samo župana pokličeš in imaš tako izpolnjene vse želje... očitno sistem in red za vse ostale enako ne deluje
Default avatar

elaine

Začasni odstop z mesta predsednika stranke je čisti pesek v oči. Zaradi mene sta Janša in Jankovič lahko dosmrtna predsednika svojih strank. Odstopiti morata s položaju premierja in župana.
Default avatar

Ona55

jon je napisal/a:
oujeeeee je napisal/a:

Če je, super, samo pri poročiloh je rečeno, da je ali bo zamrznil funkcijo predsednika PS
Status PS ne pozna zamrzitve ampak odstop. Jankovič je samo malo lepše povedal.
Default avatar

js sm zoki krał łubłane

de de de

yeeeeeeeeeeeeeeeeees, še kot župan , pa smo na konju
Default avatar

ko bo

ko bo je napisal/a:
Drugi Tito je napisal/a:
edini.... je napisal/a:

je res kako kratkovidno so eni ljudje...a da bi pa pomislili, da če ne bi npr. posloval na račun oškodovanja mola, bi pa lahko ostalo denarja v blagajni in bi lahko povečali kakšen vrtec in tako bi ne samo njen otrok in še kakšen drug dobil mesto, pa še kakšno vzgojiteljico bi zaposlili - evo - tu bi jih profitiralo veliko in to NA POŠTEN NAČIN - brez tega, da bi imel kdorkoli na glavi kakšne koli nečedne posle...
res ozkoglednpo razmišljanje nekaterih in se jih lahko kupi ter preslepi z vsako malenkostjo - samo da imajo oni osebno korist...me zanima, če bi tale, ki je tako dobila mesto v vrtcu še razmišljala enako, če bi ji to izkušnjo povedala ena druga mama...ziher nebi podpirala takšnega župana in mu pela takšne hvalnice...tale kao pohvala samo še dokazuje, da bo nekaj očitno res na korupciji, če samo župana pokličeš in imaš tako izpolnjene vse želje... očitno sistem in red za vse ostale enako ne deluje
točno - samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala...samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala...v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo "nagnjenost k nespoštovanju zakonov" kot jo izkazuje poročilo kpk.
Default avatar

edini....

ko bo je napisal/a:
ko bo je napisal/a:
Drugi Tito je napisal/a:

točno - samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala...samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala...v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo "nagnjenost k nespoštovanju zakonov" kot jo izkazuje poročilo kpk.
Ponižujete se vi s tisto edino sivo celico, ki vam je še ostala. Jaz pa sem šla zahtevat kar mi pripada po zakonu. Janković je bil uspešen menedžer in je pobral ogromno nagrad, vi pa nimate drugega kot pljuvat po uspešnejših od vas (mnogo uspešnejših). Lepo te prosim kje ste pa še videli človeka na visokem položaju, ki ga ni premamila moč? Ogromno dokumentarcev na to temo obstaja. Kako so npr. običajni ljudje, ki jim je bila dana naloga paznika v zaporu za 1 sam teden podivjali. Naši politiki so na vrhu že vrsto let... Še dobro, da je tako kot je. Kako ste lahko tako naivni in napadate 2 človeka? Mislite, da sta samo ona dva kriva za sranje? Resnično verjamete v to, da lahko 1 človek zaf*uka celo državo? Se mora z njim kar strinjati večina parlameta, ne gre kar tako. Ampak to vam razlagat je itak višja matematika, ker Janša in Janković sta pač kriva. Sploh ne vem kaj se ubadate s politiko, itak niste vredni volilne pravice in oba Janković in Janša se lahko poserjeta na vas (kar Janša tudi že počne). Prav je, da nas zjebejo, saj izgleda, da si večina to zasluži.