Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janković je odstopil!

Janković je odstopil!

Retweeted Tamara Vonta (@TamaraVonta):

Zoran Jankovic je odstopil kot predsednik stranke PS… Svet stranke bo do volilnega kongresa imenoval v.d.predsednika.

Če je, super, samo pri poročiloh je rečeno, da je ali bo zamrznil funkcijo predsednika PS

še ivan mora iti, ljudstvo čaka kaj bo

nova
Uredništvo priporoča

A županoval bo pa še kar naprej?

Itak, on je najboljši menedžer, nje. Sj kaj da že v svoj žep, a važno je, da je učinkovit. Pa še kapitalist s čutom za socialo – za malega človeka.

Ljubljančani kakšnega župana ste si izvolili, takega imate. Naženite ga tako kot, so naredili Šatrjerci.

ko bo odstopl kot predsednik stranke, in kot ljubljanski župan in se umaknil iz politike in vseh javnih funkcij – naj se oglasi…vse drugo so samo neke lepotne poteze za farbanje naroda…
on dejansko ni odstopil – ampak si je izmislil kar nekaj po svje spet – kar sploh ne obstaja – spet mimo zakonskih podlag – je dal zamrzniti svojo funkcijo…mah s takim sprenevedanjem se samo norca dela in vedno znova dokazuje, da se ima za nekaj več, ko si zajone kar nekaj po svoje razlaga in jih ne upošteva potem pa išče neke izgovore za to.

a pol, če ga naženemo, bomo dobili radarje tud v prestolnici?

jaaa, lisice se ne dajejo več gor na avtote, je faca tale zoki, a ne, faca ti povem

jaaa, lisice se ne dajejo več gor na avtote, je faca tale zoki, a ne, faca ti povem[/quote]
zdaj ne vem če je tale tvoj zapis ironičen – potem ok…če pa ne…pa ne razumem zakaj bi bol takšna faca zaradi ukinitve lisič – saj kazni9 še pa kar veselo delegira pisati…žep tvoj je v vsakem primeru na udaru.

Janković je mogoče kradel, ampak je tudi nam dal. Mene so razočarali in mi po krivici niso dali prostega mesta v vrtcu. Šla sem k Jankoviću in čez 2 dni me je klicala njegova tajnica, da imam vrtec. On je naredil kaj za malega človeka, vaš Ivan pa serje po ljudeh.

ajoj no – a veš obstajajo tudi takšni ljudje, ki so pravični, skrbijo za pravičnost in dobro vseh, brez da kradejo…torej svojega nespoštovanja zakonov ne opravičujejo s svojimi poštenimi deli in odgovornim opravljanjem zadolžitev na delovnem mestu…
takšna opravičila niso nikakršna…če ti je bilo nekaj storjeno po krivici bi moral za to vsekakor poskrbeti kdorkoli odgovoren, da se krivica odpravi – to njemu ne more biti opravičilo za krajo…
…a če te nekdo danes prijazno zapelje zastonj do doma – te lahko jutri tudi okade…in mu boš rekla nič zato, saj si mi včeraj nekaj dal…
kdor je pošten in odgovoren je pošten in odgovore in tako ravna venomer in povsod…in pa še to nehaj s tem vaš Janša, ker eni nismo zaslepljeni s tem naši vaši in enako obsojamo vse tiste, ki delujejo nasproti zakonom – torej sta oba “prav enaki ribi, ki smrdita”

Vidis, s kaksno lahkoto si je tvoj glas kupil, da bo lahko se naprej kradel. Ce ljudje na polozajih ne bi kradli, tebi ne bi bilo treba hoditi k njim po pomoc za vrtec.

Ja, to samo pomeni, da ni bilo nobenega pomanjkanja prostora v vrtcih, ampak jih je mestna oblast držala v rezervi. Ko si se šla poniževat na Magistrat, so ti pa milostno odobrili eno mesto. V bistvu je šlo za umetno ustvarjanje pomanjkanja in čisto manipulacijo z meščani. Ti pa v tem vidiš neko dobroto.

Ja, to samo pomeni, da ni bilo nobenega pomanjkanja prostora v vrtcih, ampak jih je mestna oblast držala v rezervi. Ko si se šla poniževat na Magistrat, so ti pa milostno odobrili eno mesto. V bistvu je šlo za umetno ustvarjanje pomanjkanja in čisto manipulacijo z meščani. Ti pa v tem vidiš neko dobroto.[/quote]

je res kako kratkovidno so eni ljudje…a da bi pa pomislili, da če ne bi npr. posloval na račun oškodovanja mola, bi pa lahko ostalo denarja v blagajni in bi lahko povečali kakšen vrtec in tako bi ne samo njen otrok in še kakšen drug dobil mesto, pa še kakšno vzgojiteljico bi zaposlili – evo – tu bi jih profitiralo veliko in to NA POŠTEN NAČIN – brez tega, da bi imel kdorkoli na glavi kakšne koli nečedne posle…
res ozkoglednpo razmišljanje nekaterih in se jih lahko kupi ter preslepi z vsako malenkostjo – samo da imajo oni osebno korist…me zanima, če bi tale, ki je tako dobila mesto v vrtcu še razmišljala enako, če bi ji to izkušnjo povedala ena druga mama…ziher nebi podpirala takšnega župana in mu pela takšne hvalnice…tale kao pohvala samo še dokazuje, da bo nekaj očitno res na korupciji, če samo župana pokličeš in imaš tako izpolnjene vse želje… očitno sistem in red za vse ostale enako ne deluje

Začasni odstop z mesta predsednika stranke je čisti pesek v oči. Zaradi mene sta Janša in Jankovič lahko dosmrtna predsednika svojih strank. Odstopiti morata s položaju premierja in župana.

Če je, super, samo pri poročiloh je rečeno, da je ali bo zamrznil funkcijo predsednika PS[/quote]

Status PS ne pozna zamrzitve ampak odstop. Jankovič je samo malo lepše povedal.

de de de

yeeeeeeeeeeeeeeeeees, še kot župan , pa smo na konju

Ja, to samo pomeni, da ni bilo nobenega pomanjkanja prostora v vrtcih, ampak jih je mestna oblast držala v rezervi. Ko si se šla poniževat na Magistrat, so ti pa milostno odobrili eno mesto. V bistvu je šlo za umetno ustvarjanje pomanjkanja in čisto manipulacijo z meščani. Ti pa v tem vidiš neko dobroto.[/quote]

je res kako kratkovidno so eni ljudje…a da bi pa pomislili, da če ne bi npr. posloval na račun oškodovanja mola, bi pa lahko ostalo denarja v blagajni in bi lahko povečali kakšen vrtec in tako bi ne samo njen otrok in še kakšen drug dobil mesto, pa še kakšno vzgojiteljico bi zaposlili – evo – tu bi jih profitiralo veliko in to NA POŠTEN NAČIN – brez tega, da bi imel kdorkoli na glavi kakšne koli nečedne posle…
res ozkoglednpo razmišljanje nekaterih in se jih lahko kupi ter preslepi z vsako malenkostjo – samo da imajo oni osebno korist…me zanima, če bi tale, ki je tako dobila mesto v vrtcu še razmišljala enako, če bi ji to izkušnjo povedala ena druga mama…ziher nebi podpirala takšnega župana in mu pela takšne hvalnice…tale kao pohvala samo še dokazuje, da bo nekaj očitno res na korupciji, če samo župana pokličeš in imaš tako izpolnjene vse želje… očitno sistem in red za vse ostale enako ne deluje[/quote]

točno – samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala…samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala…v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo “nagnjenost k nespoštovanju zakonov” kot jo izkazuje poročilo kpk.

je res kako kratkovidno so eni ljudje…a da bi pa pomislili, da če ne bi npr. posloval na račun oškodovanja mola, bi pa lahko ostalo denarja v blagajni in bi lahko povečali kakšen vrtec in tako bi ne samo njen otrok in še kakšen drug dobil mesto, pa še kakšno vzgojiteljico bi zaposlili – evo – tu bi jih profitiralo veliko in to NA POŠTEN NAČIN – brez tega, da bi imel kdorkoli na glavi kakšne koli nečedne posle…
res ozkoglednpo razmišljanje nekaterih in se jih lahko kupi ter preslepi z vsako malenkostjo – samo da imajo oni osebno korist…me zanima, če bi tale, ki je tako dobila mesto v vrtcu še razmišljala enako, če bi ji to izkušnjo povedala ena druga mama…ziher nebi podpirala takšnega župana in mu pela takšne hvalnice…tale kao pohvala samo še dokazuje, da bo nekaj očitno res na korupciji, če samo župana pokličeš in imaš tako izpolnjene vse želje… očitno sistem in red za vse ostale enako ne deluje[/quote]

točno – samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala…samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala…v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo “nagnjenost k nespoštovanju zakonov” kot jo izkazuje poročilo kpk.[/quote]

Ponižujete se vi s tisto edino sivo celico, ki vam je še ostala. Jaz pa sem šla zahtevat kar mi pripada po zakonu. Janković je bil uspešen menedžer in je pobral ogromno nagrad, vi pa nimate drugega kot pljuvat po uspešnejših od vas (mnogo uspešnejših). Lepo te prosim kje ste pa še videli človeka na visokem položaju, ki ga ni premamila moč? Ogromno dokumentarcev na to temo obstaja. Kako so npr. običajni ljudje, ki jim je bila dana naloga paznika v zaporu za 1 sam teden podivjali. Naši politiki so na vrhu že vrsto let… Še dobro, da je tako kot je. Kako ste lahko tako naivni in napadate 2 človeka? Mislite, da sta samo ona dva kriva za sranje? Resnično verjamete v to, da lahko 1 človek zaf*uka celo državo? Se mora z njim kar strinjati večina parlameta, ne gre kar tako. Ampak to vam razlagat je itak višja matematika, ker Janša in Janković sta pač kriva. Sploh ne vem kaj se ubadate s politiko, itak niste vredni volilne pravice in oba Janković in Janša se lahko poserjeta na vas (kar Janša tudi že počne). Prav je, da nas zjebejo, saj izgleda, da si večina to zasluži.

točno – samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala…samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala…v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo “nagnjenost k nespoštovanju zakonov” kot jo izkazuje poročilo kpk.[/quote]

Ponižujete se vi s tisto edino sivo celico, ki vam je še ostala. Jaz pa sem šla zahtevat kar mi pripada po zakonu. Janković je bil uspešen menedžer in je pobral ogromno nagrad, vi pa nimate drugega kot pljuvat po uspešnejših od vas (mnogo uspešnejših). Lepo te prosim kje ste pa še videli človeka na visokem položaju, ki ga ni premamila moč? Ogromno dokumentarcev na to temo obstaja. Kako so npr. običajni ljudje, ki jim je bila dana naloga paznika v zaporu za 1 sam teden podivjali. Naši politiki so na vrhu že vrsto let… Še dobro, da je tako kot je. Kako ste lahko tako naivni in napadate 2 človeka? Mislite, da sta samo ona dva kriva za sranje? Resnično verjamete v to, da lahko 1 človek zaf*uka celo državo? Se mora z njim kar strinjati večina parlameta, ne gre kar tako. Ampak to vam razlagat je itak višja matematika, ker Janša in Janković sta pač kriva. Sploh ne vem kaj se ubadate s politiko, itak niste vredni volilne pravice in oba Janković in Janša se lahko poserjeta na vas (kar Janša tudi že počne). Prav je, da nas zjebejo, saj izgleda, da si večina to zasluži.[/quote]

In kaj nam zdaj te tvoje sive celice sporočajo? Če moč kvari ljudi, je to pač treba razumet in tolerirat? A to? No, saj to se pri nas že dogaja, ker se zakon za “elito” ob pomoči uveljavljenih advokatov interpretira precej drugače kot pri navadni raji. V bistvu bo kmalu postalo bogokletno, da bi oblastnike in “zaslužnike” sploh še klicali na odgovornost za njihove delikte, raje jim dajmo še kakšne nagrade za uspešnost. Ker če je recimo podjetje uspešno, je to zasluga samo glavnega menedžerja, vsi ostali nimajo nič pri tem, a ne? So samo strošek. Ravno tako je samo predsednik vlade zaslužen za morebitni uspeh države. Volilci, davkoplačevalci in ljudje vseh poklicev so samo nekoristen kanonfuter. A je to tvoja volilne pravice vredna poanta?

Ovce bedne! On zamrzne status predsednika stranke, ostane župan, in zdaj vam je kralj!

Zakaj pa tebe njegovo županovanje boli?

točno – samo kaj ko sta že toliko premetena, da stolčku, ki nosi denarce se pa ne bosta odpovedala…samo malo igračkanja in leporečenja se gresta, da bi narod nafarbala…v mojih očeh samo še bolj potrjujeta svojo “nagnjenost k nespoštovanju zakonov” kot jo izkazuje poročilo kpk.[/quote]

Ponižujete se vi s tisto edino sivo celico, ki vam je še ostala. Jaz pa sem šla zahtevat kar mi pripada po zakonu. Janković je bil uspešen menedžer in je pobral ogromno nagrad, vi pa nimate drugega kot pljuvat po uspešnejših od vas (mnogo uspešnejših). Lepo te prosim kje ste pa še videli človeka na visokem položaju, ki ga ni premamila moč? Ogromno dokumentarcev na to temo obstaja. Kako so npr. običajni ljudje, ki jim je bila dana naloga paznika v zaporu za 1 sam teden podivjali. Naši politiki so na vrhu že vrsto let… Še dobro, da je tako kot je. Kako ste lahko tako naivni in napadate 2 človeka? Mislite, da sta samo ona dva kriva za sranje? Resnično verjamete v to, da lahko 1 človek zaf*uka celo državo? Se mora z njim kar strinjati večina parlameta, ne gre kar tako. Ampak to vam razlagat je itak višja matematika, ker Janša in Janković sta pač kriva. Sploh ne vem kaj se ubadate s politiko, itak niste vredni volilne pravice in oba Janković in Janša se lahko poserjeta na vas (kar Janša tudi že počne). Prav je, da nas zjebejo, saj izgleda, da si večina to zasluži.[/quote]

joj kakšen besedni zaklad – to je izraz res pametnega in odgovornega razmišljanja…pa tudi to, da se spravljaš na žaljivo obsojanje drugih že v prvem stavku…
poglej jaz ti bom samo razložila svoje povesem logično razmišljanje tako čisto po domače – če že zgoraj napisanega in podkrepljenega nisi razumela ali pač ti je vseeno…

če je nekdo uspešen manager in zelo sposoben gospodarstvenik, ki zna upravljati s sredstvi uspešno tako, da omogočajo rast in razvoj ter takšno poslovanje potem verjamem, da bo to najprej izkazal na svoji (družinski) lastnini – poglej kje je ta, kako posluje in kako rastejo sredstva.če tam nima odgovornosti in volje, da bi posloval v smeri rastočega stanja, razcveta in dobička in ima raje blokirane račune…potem me ne bo prepričal, da bo imel kaj večji interes za rešitev in razvoj drugih podjetij ali celo cele države…
pa še to graditi mostove in tlakovati trge na kredit – za to ni potrebno zelo nekih managerskih sposobnosti…zadolžiti se zna malodane vsak – dober manager spelje projekte tudi do konca – kaj se dokaja s stožicami pa itak vsi vidimo, pa kaj se je dogajalo s plačili delavcev ob otvoritvi smo tudi videli, ko so tovornjakarji zaradi neplačanega dela hoteli blokirat otvoritev…

take tvoj odnos je malodane žaljiv – ko praviš, da je prav da se takšne stvari dogajajo /da ne uporabljam tvojega jezika za***/žaljiv do tistih, ki pošteno in trdo delajo(mo), enako tudi to ko praviš, da vsakega prevzame moč in oblast – če je to tvoje stališče in si sama takšna – ne sodi drugih po sebi, ker obstajamo tudi takšni, ki razumemo vodilne funkcije kot odgovornost za opravljanje dela in zadolžitev, ki zaupane s takšnim del. mestom in to v širše skupno dobro – torej podjetja in družbe v celoti…če tebi nasprotno takšna del. mesta predstavljajo možnost samoizpolnitve, da se počutiš pomembno, da si lahko privoščiš, da počneš kar te je volja in za svoj račun in žepe – e potem ti moram žal povedati, da kljub vsem sivim celicam, katere omenjaš,d a jih imaš in da izvrstno delujejo – ne razmišljaš prav.

pa še to malo si kontradiktorna sama sebi v svojem odgovoru – praviš, da si šla iskati tisto kar ti je pripadalo – zakaj pa le si šla se boriti za pravico in delovanje po zakonih, če hkrati v isti sapi trdiš, da je prav, da si ljudje na svojih funkcijah po svoje odločajo in ne po pravilih, in zakaj le če trdiš, da je prav da nas vse zaj***….saj če so ti naredili krivico – so te po tvoje pač zaj* in to je itak po tvoje ok…

Ponižujete se vi s tisto edino sivo celico, ki vam je še ostala. Jaz pa sem šla zahtevat kar mi pripada po zakonu. Janković je bil uspešen menedžer in je pobral ogromno nagrad, vi pa nimate drugega kot pljuvat po uspešnejših od vas (mnogo uspešnejših). Lepo te prosim kje ste pa še videli človeka na visokem položaju, ki ga ni premamila moč? Ogromno dokumentarcev na to temo obstaja. Kako so npr. običajni ljudje, ki jim je bila dana naloga paznika v zaporu za 1 sam teden podivjali. Naši politiki so na vrhu že vrsto let… Še dobro, da je tako kot je. Kako ste lahko tako naivni in napadate 2 človeka? Mislite, da sta samo ona dva kriva za sranje? Resnično verjamete v to, da lahko 1 človek zaf*uka celo državo? Se mora z njim kar strinjati večina parlameta, ne gre kar tako. Ampak to vam razlagat je itak višja matematika, ker Janša in Janković sta pač kriva. Sploh ne vem kaj se ubadate s politiko, itak niste vredni volilne pravice in oba Janković in Janša se lahko poserjeta na vas (kar Janša tudi že počne). Prav je, da nas zjebejo, saj izgleda, da si večina to zasluži.[/quote]

joj kakšen besedni zaklad – to je izraz res pametnega in odgovornega razmišljanja…pa tudi to, da se spravljaš na žaljivo obsojanje drugih že v prvem stavku…
poglej jaz ti bom samo razložila svoje povesem logično razmišljanje tako čisto po domače – če že zgoraj napisanega in podkrepljenega nisi razumela ali pač ti je vseeno…

če je nekdo uspešen manager in zelo sposoben gospodarstvenik, ki zna upravljati s sredstvi uspešno tako, da omogočajo rast in razvoj ter takšno poslovanje potem verjamem, da bo to najprej izkazal na svoji (družinski) lastnini – poglej kje je ta, kako posluje in kako rastejo sredstva.če tam nima odgovornosti in volje, da bi posloval v smeri rastočega stanja, razcveta in dobička in ima raje blokirane račune…potem me ne bo prepričal, da bo imel kaj večji interes za rešitev in razvoj drugih podjetij ali celo cele države…
pa še to graditi mostove in tlakovati trge na kredit – za to ni potrebno zelo nekih managerskih sposobnosti…zadolžiti se zna malodane vsak – dober manager spelje projekte tudi do konca – kaj se dokaja s stožicami pa itak vsi vidimo, pa kaj se je dogajalo s plačili delavcev ob otvoritvi smo tudi videli, ko so tovornjakarji zaradi neplačanega dela hoteli blokirat otvoritev…

take tvoj odnos je malodane žaljiv – ko praviš, da je prav da se takšne stvari dogajajo /da ne uporabljam tvojega jezika za***/žaljiv do tistih, ki pošteno in trdo delajo(mo), enako tudi to ko praviš, da vsakega prevzame moč in oblast – če je to tvoje stališče in si sama takšna – ne sodi drugih po sebi, ker obstajamo tudi takšni, ki razumemo vodilne funkcije kot odgovornost za opravljanje dela in zadolžitev, ki zaupane s takšnim del. mestom in to v širše skupno dobro – torej podjetja in družbe v celoti…če tebi nasprotno takšna del. mesta predstavljajo možnost samoizpolnitve, da se počutiš pomembno, da si lahko privoščiš, da počneš kar te je volja in za svoj račun in žepe – e potem ti moram žal povedati, da kljub vsem sivim celicam, katere omenjaš,d a jih imaš in da izvrstno delujejo – ne razmišljaš prav.

pa še to malo si kontradiktorna sama sebi v svojem odgovoru – praviš, da si šla iskati tisto kar ti je pripadalo – zakaj pa le si šla se boriti za pravico in delovanje po zakonih, če hkrati v isti sapi trdiš, da je prav, da si ljudje na svojih funkcijah po svoje odločajo in ne po pravilih, in zakaj le če trdiš, da je prav da nas vse zaj***….saj če so ti naredili krivico – so te po tvoje pač zaj* in to je itak po tvoje ok…[/quote]

To je forum, ki ga sestavlja 3/4 idiotov (iq<25). Nima smisla pisati slovnično in uporabljati besedni zaklad. Ti ga morda uporabljaš preveč za to tematiko, ker se tvoj post bere kot roman in ne kot argumentiranje. Pa pustiva to. Veš zakaj sem napisla, da je prav, da nas zjebejo? Zato, ker ste kljub temu, da ste videli, kdo je zafural to državo in jo takšno prepustil Pahorju (da je revež nasankal in bil vsega kriv), ponovno izvolili Janšo. Ja vem… Niste ga, ampak še vedno je bil drugi, kar pomeni, da ima še vedno preveč norcev volilno pravico. Pa saj ste še pred letom vsi kleli čez pahorja, zdaj pa je predsednik države? WTF? 😀 Nisem edina, ki spoštuje Jankovića, kot župana in navija zanj. Sami veste, da je bil vsakič izvoljen z večino glasov. Vrtca nisem dobila zaradi tistih kekcev na katere se gospodarstvo tako pi*zdi. Očitno jih je res preveč in nimajo dovolj dela, saj po dveh utemeljenih pritožbah glede stalnega prebivališča niso uspeli dojeti, da so pridobili napačne podatke. VSAK ima možnost govoriti z županom o svoji problematiki. Nisem edina, ki ji je pomagal, dve znanki imata pozitivne izkušnje z reševanjem svojih težav. Ste kdaj videli Janšo, da bi govoril z navadnimi državljani? Jim poskušal pomagati? Janković je pač na tapeti, ker ga sinova sračkata. Janša pa resnično škodi Sloveniji! Sramoto nam dela! Slovenijo oglašuje kot raj za kriminalce s svojimi dejanji (predvsem z orožjem). Žali prostesnike, na twitterju ne mine dan, ko ne bi zmerjali levičarjev. Seka na vseh koncih, žlahto in tiste, ki jih želi utišati vodi h koritu, med tem ko je toliko brezposelnih ovac. Ampak ovce še vedno: “Samo da je zdravje, še dobro, da lahko priložnostno čistim, še dobro, da je vsaj nadomestilo.” Hitro ste zadovoljni in to je narobe! Raje en drugega tunkate v drek s prijavami dela na črno in hujskanjem nad učitelji, vzgojitelji, zdravniki…. Bolj malo jih je prišlo na stavke. Ogromno podjetij je propadla zaradi/v času JJ, koliko kruha delavcem so prinesle nove gradnje ZJ? Ne ščitim, Zokija, če je kriv naj odgovarja, pač nihče ni nedotakljiv. Samo pravim, da je za 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj pošten kot Janša. Povej mi ime enega poštenega politika! Lahko rečeš, da bi ti to nalogo vzela odgovorno resno in pošteno… Tako je verjetno mislil tudi Janša, ko se je spustil takrat še kot mladi rdečko v politiko (vidiš dvoličnost? Leva desna?). Če bi samo 1x vzela letalsko karto na firmo, ali pa službeni avto za osebni prevoz, ali pa si se izognila davku na nelegalen način, je to že izkoriščanje položaja veš? Pa ne mi bučk prodajat, da še nikoli nisi kaj takega storila. Bog ve, da jaz in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi je in to se mi ne zdi sporno. Zaradi tega ni bil nihče oškodovan, no razen država mi ni mogla udarit 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} davka ob uvozu. booohooo! Če bi me pa dobili bi nasankala! Janši pa ni treba na sodišče! Mene bi pa prišli v vrtec čakat, če me ne bi našli v firmi ali doma. Janković nam tudi ni nič vzel! Mu moramo plačati kaj več davka? Ti je kaj vzel? Ne da bi vedela. Janša po drugi strani krči porodniške, od, pokojnine, denarne pomoči šele pridejo na vrsto, vrtec, itd. Aja pa ne pozabimo tistih revežov, ki delajo preko avtorskih pogodb.

Na zbor proti jankoviću je prišlo koliko? Okoli 40 ljudi? 30? Kaj pa proti Janši? Vidiš kdo zares dela sranje? Še tistih 30 je bilo verjetno plačanih…

New Report

Close