Najdi forum

V Lj imate Zaro od lani, v Mariboru pa je zdaj en teden. Evo, danes sem bil prvič tam.

Prvi vtis: trgovina s trendovskimi in cenovno ugodnimi oblačili. Hudo žive barve. Marsikaj deluje kičasto. Kvaliteta po moje vprašljiva.

Je pa štacuna solidno porihtana. Velja kupiti kakšen lep kos sezonske garderobe, a nikar računati, da bo držal dlje časa.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

meni so se najbolj dopadle tiste lanene majčke in itak… skoraj vse živo pisane cunjice ….:))

J av Zari lahko najdes imidz sodobne zenske, cimbolj kratko, cimbolj tanko, hude barve, cimbolj kicasto, rahlo plehko, pa nikakor nekaj trajnega. 😉

Omenila si imiđ sodobne ženske.

Zadnjič je bila na TV šefica državnega protokola. Oblečena je bila v roza kostim. Meni se je zdelo malo neokusno.

Očitno gre trend v smer, da se vse meje brišejo in se bodo tudi poslovne ženske oblačile kot cirkusantke. No, jaz sem še vedno rahlo konservativen in si sebe ne predstavljam v oranžnih čevljih, npr..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider roza barva je zdaj hudo trendovska. Zato je bila Ksenija v tej barvi. Če bi bila tako trendovska rdeca, bi gospa imela rdeci kostim.

Pac taka je trenutna moda. Saj bodo tudi casi, ko bo Zara vecinoma v crno – beli kombinaciji.

Čudni trendi..

Nisem jaz za ta svet.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Saj bo Spider. Bogi. Bos cokolado? 🙂

Raje me malo stisni na svoje joške, tam je mehko.:))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To, da so poceni cote, mi je čist ok. 🙂 Zakaj bi dala za eno majčko >5000 sit, če jo lahko dobim za pol manj. Pa tudi, če ta majčka razpade po enem letu (kar vseeno ni res, ker vzdržijo te poceni cotke in ni nujno, da so klump), glavno da nisem vrgla ven celega premoženja.
Sicer pa itak, kak se moda spreminja; tote šarene barve drugo leto ali čez 5 let ziher ne bojo več v modi, tako da si pol s tem ne boš mel kaj dosti za pomagat.

Sama priznam, da me kar malo pečejo oči, ko pridem v New Yorkera in podobne trgovine, ko kar šajnajo te rumene, oranžne, pink in zelene barve. Sicer pa za moje pojme morš sledit modi po tem, kaj tebi osebno paše (in kaj ti je všeč, seveda), ne pa slepo “moda je moda, pa navlečimo gor vse, kar je moderno”.
Letošnja moda mi je … kaj jaz vem, tak najstniška bolj, o tistih gamašah čez špičake sma midva že tak debatirala enkrat, če se ne motim. 🙂

Sicer se mi zdi ok, da imaš na sebi kako bolj živo barvo, te malo poživi, ampak v mejah normale.
Za poleti je pri meni bela barva No.1, pa če je moderna al ne. 🙂

To, da bi pa npr. ena odvetnica prišla na sodišče v pink kostimu pa … očitno sem tudi jaz malo preveč konzervativna za kaj takega. :)))

Joooj, ko boste mene gledal, odvetnico, kakšna bom skakala okrog :))

Men je pa tradicionalno oblačenje nekaj tako anti.
Jst rada izpadam in se oblačim malo odštekano, ne ravno točno po modnih smernicah, ampak…no, recmo, da imam nek svoj stil.
Seveda pa moraš gledati kaj ti paše in da ne izpadeš smešno, ampak zanimivo.

Kar se pa tiče ugodnih cen…. ja hvala bogu!
Sej ne kupuješ oblek za celo življenje.

LP:)

No ja, jaz imam rad kvalitetna oblačila, ki jih lahko nosim več sezon. Zato si tudi kupujem take stvari. ne pa trendovskih, ki po eni sezoni razpadejo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz sem že marsikje prebrala, da imajo kar dobre cotike. In bo treba it pogledat.

Kar se pa tiče poceni in dragih cot in kvalitete, pa bom rekla tako. Jaz si navadno kupujem poceni cote, ker moj študentski žep je veliko preplitev za drage cote, pa za znamke. pa nimam slabih izkušenj. Enih parkrat če sem naletela na klump, drugače pa tiste cotike, ki sem jih jaz kupila, kljub malo denarja niso bile klump, ker ene majčke in hlače, pa kakšne oblekce, itd. imam že par let, pa jih še vedno lahko nosim tudi za ta boljše!

Drugače pa kakšne oranžne, rumene ipd. cote pri meni ne pridejo v poštev, pa če so še tako moderne. Ali pa tisti čudni sandali, ki izgledajo tako kot tisti telovadni copati, ki smo jih nosili v Oš:))) Tega pa na meni ne boste videli!

sam ti imaš 5 različnih hlač, jst pa 20:)
ti oblešeč ene hlače 3x na teden, jst pa ene 1x na dva tedna

in tko se rok trajanja podaljša:))
jst sem modna, ti pa ne 😛

sicer pa so časi, ko je cena pomenila kvaliteto že zdavnaj mimo
jst pravim: treba se je sam mal znajt

LP:)

No ja, sem dokaj moden. Ampak ok, zmagala si.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

H&M ima boljše cote, s emi zdi. Mislim, da tudi tega dobimo v Maribor.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Neki me zanima.
A so prodajalke in prodajalci v Mb Zari tudi tako vzviseni in se obnasajo, kot da so Boga za jajce poslatali, ker pac delajo v Zari in imajo kao smisel o modi?
Taksen vtis sem dobla v Lj.

no sej, če si moden:) sva oba zmagala! 🙂

I win all the time :)))

Do mene je bila prodajalka na moškem oddalku še posebaj prijazna, ker je moja sošolka iz gimnazije. Ona je sicer taki tip punce, da si jo težko predstavljam vzvišeno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja, ga dobimo, ampak tudi H&M ni več, kaj je bil. Včasih (OŠ in SŠ) sem si samo tam kupovala, zadnje čase pa sem ven prišla samo s spodnjim perilom, ker mi med cotami ni bilo nič všeč.
Ampak sem vesela, da ga dobimo (baje, da jeseni, tam, ko je bil Merkur v centru).

Pol pa kul, če tudi H&M pride, čeprav jaz tam še nisem nič kupila, eni pa najdejo tam precej. 1x ne zato, ker pač mi ni bilo nič všeč, 1x pa zato, ker se mi sploh več ni dalo cot gledat. Jaz več dobim v C&A-a to tudi pride v MB?:) Pa kak Orsay. Pol več sploh ne bo treba v Avstrijo hodit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close