Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj me po mleku takoj na veliko potrebo?

Zakaj me po mleku takoj na veliko potrebo?

Ne ravno po mleku, pač pa po kosmičih na mleku, čokoladi, čokolinu ipd., toplem mleku …

ne preneseš te kombinacije, škrob in beljakovine skupaj.

Ne prenašaš kravjega mleka. Jaz sem ista, mleko nadomeščam z ovsenim, riževim.

nova
Uredništvo priporoča

kaj pa to pomeni, da gre hitro ven? da torej s tem ne prejmem kaj veliko snovi v telo?

…da si zaužila nekaj, česar tvoje telo ne prenaša in mu škoduje. Brani se tako, da z brzivlakom pošlje ven. Spoštuj svoje telo in to, kar ti govori.

jaz tudi mislim, da je bolje, da prenehaš, midva s partnerjem sva oba taka, da takoj ko zaužijeva nekaj mlečnega naju “nažene”

se prekršiva seveda, sem in tja, pa je vedno isto

zato kar se le da res delam z ovsenim ali riževim mlekom

od sirov mi ne škodi edino mocarela, zgleda je nekako drugačna…

Potem pa pij pivo.

pij čaj, kravje mleko je za teleta

Vprašanje je, kako je mleko, ki ga konzumirate obdelano, če je pasterizirano in bog ne daj še homogenizirano z dodatki, stte lahko samo srečni, da telo reagira z drisko in izloči ta strup. Vsi nimajo te sreče.

Ne bereš dobro. Po samem mleku težav nima. Očitno gre za kombinacijo mleko + … Sploh pa, ne piše, da driska, le da gre na sekret … jaz bi bila srečna, da bi me kdaj kaj “pognalo” … Ne, resno, ne kompliciraj, če je to problem (driska), potem enostavno zadevo opusti. In se ne sprašuj več. En kup ljudi poznam, ko jih res vedno prežene jutranja kava z mlekom, če pijejo črno pač ne. Druge kava + cigaret, le kava tudi ne. Tretje jabolko, četrte xy … dokler te le pritisne kakt, ni nič posebnega, pač reakcija, ki ni nujno slab. Imam relativno male 3 otroke, vsi kar konkretni “sralci”, kar je prej zdavo, kot ne, saj naj bi po nekih teorijah zdrav človek moral neposredno po vsakem zaužitem obroku kakat. No, moj mož je že tak, pa otroci tudi. Jaz te sreče nimam.

Ne bereš dobro. Po samem mleku težav nima. Očitno gre za kombinacijo mleko + … Sploh pa, ne piše, da driska, le da gre na sekret … jaz bi bila srečna, da bi me kdaj kaj “pognalo” … Ne, resno, ne kompliciraj, če je to problem (driska), potem enostavno zadevo opusti. In se ne sprašuj več. En kup ljudi poznam, ko jih res vedno prežene jutranja kava z mlekom, če pijejo črno pač ne. Druge kava + cigaret, le kava tudi ne. Tretje jabolko, četrte xy … dokler te le pritisne kakt, ni nič posebnega, pač reakcija, ki ni nujno slab. Imam relativno male 3 otroke, vsi kar konkretni “sralci”, kar je prej zdavo, kot ne, saj naj bi po nekih teorijah zdrav človek moral neposredno po vsakem zaužitem obroku kakat. No, moj mož je že tak, pa otroci tudi. Jaz te sreče nimam.[/quote]

Hvala, da si razložila nejasnosti komentatorju 🙂 res je, nimam driske, in ne prime me ko pije samo mleko. Samo sm že neki spraševala gor pa nobenga odg: Torej gre to mleko direjt ven, samo potem ne dobim nič snovi, kalcija itd. od njega? a je to hitra prebava, metabolizem?

Ne bereš dobro. Po samem mleku težav nima. Očitno gre za kombinacijo mleko + … Sploh pa, ne piše, da driska, le da gre na sekret … jaz bi bila srečna, da bi me kdaj kaj “pognalo” … Ne, resno, ne kompliciraj, če je to problem (driska), potem enostavno zadevo opusti. In se ne sprašuj več. En kup ljudi poznam, ko jih res vedno prežene jutranja kava z mlekom, če pijejo črno pač ne. Druge kava + cigaret, le kava tudi ne. Tretje jabolko, četrte xy … dokler te le pritisne kakt, ni nič posebnega, pač reakcija, ki ni nujno slab. Imam relativno male 3 otroke, vsi kar konkretni “sralci”, kar je prej zdavo, kot ne, saj naj bi po nekih teorijah zdrav človek moral neposredno po vsakem zaužitem obroku kakat. No, moj mož je že tak, pa otroci tudi. Jaz te sreče nimam.[/quote]

Hvala, da si razložila nejasnosti komentatorju 🙂 res je, nimam driske, in ne prime me ko pije samo mleko. Samo sm že neki spraševala gor pa nobenga odg: Torej gre to mleko direjt ven, samo potem ne dobim nič snovi, kalcija itd. od njega? a je to hitra prebava, metabolizem?[/quote]

Ne, ven ne gre mleko. Gre hrana, ki je že prebavljena.
Naredi pa test, daj si v to hrano, ki te prežene, npr. nekaj koruznih zrn. ta se ne bodo prebavila (ne jih gristi), pa boš videla, kdaj se pojavijo v kakcu.

Kot pravim, mož in otroci imajo vsi ful hitro prebavo, hiter metabolizem. Hrano izločijo prej kot v 24 urah, kar je odlično. Ti pa nič bat, se absorbira, se.

Hvala, da si razložila nejasnosti komentatorju 🙂 res je, nimam driske, in ne prime me ko pije samo mleko. Samo sm že neki spraševala gor pa nobenga odg: Torej gre to mleko direjt ven, samo potem ne dobim nič snovi, kalcija itd. od njega? a je to hitra prebava, metabolizem?[/quote]

Ne, ven ne gre mleko. Gre hrana, ki je že prebavljena.
Naredi pa test, daj si v to hrano, ki te prežene, npr. nekaj koruznih zrn. ta se ne bodo prebavila (ne jih gristi), pa boš videla, kdaj se pojavijo v kakcu.

Kot pravim, mož in otroci imajo vsi ful hitro prebavo, hiter metabolizem. Hrano izločijo prej kot v 24 urah, kar je odlično. Ti pa nič bat, se absorbira, se.[/quote]

hvala, odličen predlog, bom sprobala !

Pa da ne boš spet kaj v strahu. Če se izloči v 18 urah, je super.

Moj sin je imel enake težave. odkar uživa mleko brez laktoze, teh težav nima več.

Mene pritisne vedno, kadar telefoniram!

laktozna intoleranca

tvoej telo ne prenaša laktoze-mlečnega sladkorja

New Report

Close