Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Išče se odločna ženska dominantnega značaja

Default avatar

LeZateRojen

Glede na izkušnje tekom spoznanj, je v meni že dlje časa prisotna vednost, da se najbolje ujamem v odnosu, kjer za razliko od moškega, ženska nosi hlače oz. je glavna.

Tako blazno privlačna mi je odločnost, da ženska ve kaj hoče in da je rahlo dominantna, morda strogega značaja. Še slajše pa je, da lahko postorim karkoli zahteva od mene, takrat se počutim izpolnjenega, da ji lahko služim in sem koristen. V mislih nimam golega izkoriščanja, temveč mešanico premišljenosti, urejenosti ter ukazov. Če je še sex začinjen v smeri dominacije, potem pa tako popolno.

Na primer: kakršnakoli pomoč pri dnevnih opravilih, masaža stopal, čiščenje, jo razvajam na različne načine. Sem marljiv, čustven, ubogljiv in strasten karkoli že počnem.

DA, priznam da sem rojena copata, ampak v tem uživam, ker se razdajam in vem, da je običajen pasiven odnos tako prazen in nezanimiv, da sem raje samski, dokler si me katera ne podjarmi.

Ali kje obstajajo tovrstne ženske?

V kolikor se katera najde v opisu, me najdeš tukaj: [email protected]
Default avatar

Izrodek

Kaj pa za plačilo?
Default avatar

krivokljun

Izrodek je napisal/a:
Daj pazi ti malo pri izražanju ... izrodek, ker odkrito prizna, česa si želi? Kdo si pa ti ki se skrivaš za nicki in se zgražaš?

Tip piše o odnosu, ne o kurbanju, toliko o pismenosti.
Default avatar

hahahaha

Joj, ti ti pa je dec. Glede na splošno prepričanje moških na MONu, da ženske iščemo copate, boš verjetno zasut s pismi :).
Default avatar

dominantka

joj, ravno pravi čas se javljaš, jaz imam celo bajto za spucat.Tolk smo nasvinal med prazniki, pa nisem uhtela še nč spucat.
DEJ jau se mi na meil [email protected]
Aja kar se seksa tiče te bom tud porihtala tko da boš ves črn.
Default avatar

Pandora1 npr.

Sodeč po tem, kar vidim, gredo razmerja, kjer je moški izrazito podrejen ženski, prej ali slej v maloro. Drugače povedano: enkrat se svojega statusa copate zaveš do te mere, da ti začne najedati samozavest in svojo odločno, dominantno partnerico kriviš za svoj občutek, da si copata.

Vsa razmerja pri kolegih, kjer je bi takšen odnos, so se zaključila, in to tudi po 10 ali 15 letih. Opazujem le še enega, ki tako funkcionira... pa me prav zanima, kako dolgo bo to šlo, oziroma ali ta moški kaj "kompenzira" svoj status copate s kakšnimi drugimi dejavnostmi...
Default avatar

antilopa npr.

To me je danes zgodaj zjutraj nasmejalo. :)
Default avatar

Bibita_Melita

antilopa npr. je napisal/a:
Nisi edina, isto mene. Sem se res od srca nasmejala.:))))
Default avatar

nfwpo3erui

en k pošteno pove, drugi se pa delajo :))
Default avatar

antilopa npr.

Bibita_Melita je napisal/a:
Bibitka, a koga sumiš na forumu, da je tole spisal?
Default avatar

Bibita_Melita

Ne, sploh ne; pa o tem tudi nisem razmišljala.:) Pa tudi sedaj, ko si vprašala, mi nobeden/nobena ne pade na pamet.

Kaj pa ti misliš, kdo je ta LeZateRojen? Imaš koga na sumu?:)))))))))
Default avatar

antilopa npr.

Bibita_Melita je napisal/a:
Pisano je v zgodnjih jutranjih urah. Nekoga muči nespečnost. :)) No, to bo eden, ki pogosto škrablja ob čudnih urah. Nimam nobenega (nobene) na sumu. Je pa slovnično pravilno napisano besedilo (razen besede sex, tako da avtor "ni od muh". :))
Default avatar

Bibita_Melita

@antilopa, dobra opazovalka si mi ti in tudi logično razmišljaš in sklepaš.:) Pohvalno, ni kaj.
Default avatar

LeZateRojen

Zanimiviva mišljenja :)
Pandora1 npr. - že res, ampak moraš imeti nekako jajca, da samemu sebi priznaš, da želiš biti copata in da to sprejmeš, ko začneš enkrat oporekati in prevzeti komando kapitanu ladje, je to seveda čudno in takoj pride do spora.

Vsem ostalim damam pa, lepo da ste se nasmejale, mi je v čast. Hkrati pa naj omenim, da sem prvič tukaj gor, da vam prihranim ugibanja o morebitnem možiclju pod pretvezo.

Še zmeraj čakam nate, mogoče sem si zastavil prevelik cilj?
Default avatar

Marko

Kaj pa če se je nekdo prvič takole prebudil in začutil potrebo, da nekaj nekam zapiše? Kako veš, da piše pogosto? Saj veš, tudi tisti, ki piše pogosto, je nekaj nekam enkrat zapisal prvič. ;)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

zmedena_samica

Dominantna ženska rabi ob sebi kaj več ne le copato, ker ji sčasoma v odnosu s copato popustijo vsi živci, tako da je to bolj kot ne tek na kratko progo.
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

IolantaMaria

Meni si pa strašansko všeč že zaradi tega, ker natančno veš kaj hočeš.

O masaži stopal pa raje ne bom govorila...Se grem pod mrzel tuš malo ohladit najprej...
Default avatar

On_

zmedena_samica je napisal/a:
To je tisti pravi komentar, ki tudi znegira Pandorino1 pisanje, da se on naveliča. On se ne naveliča nikoli, ker je nekako (čustveno) "pohabljen" moški.
No mogoče se niti ona ne, če je tudi ona ravno prav "pohabljena" in je permanentno dominantna ;)

Zato pa je ta "oglas", da se najdeta...... :)))
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Robi...

zmedena_samica je napisal/a:
Saj potem, ko ji popustijo živci, pride do izraza njena dominantnost in s tem izpolnjuje svoj smisel. :)
Default avatar

zmedena_samica

Robi... je napisal/a:
Nisem tako mislila, no pa saj je vseeno :D
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]