Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Lošinj, Apartma ob morju, izven sezone

Default avatar

rkvoro

Kdo pozna lep in urejen apartma na Lošinju (Mali/Veli Lošinj); v bližini morja (max 100m); primeren izven glavne sezone (ne julij/avgust).
Imamo 2 predšolska otroka, a nam bivanje v Aurori in Vesperi ni preveč všeč.
Default avatar

puntal

Mi oddajamo apartma v turističnem kompleksu Punta v bližini Velega Lošinja.
Apartma s 4* (zvezdicami), idealen za 4 osebe, je popolnoma opremljen (INET + TV + AC).

Apartma se nahaja tik ob morju, v 2. nad., dvigalo, z balkonom in lepim pogledom na morje in borov gozd.
Zelo mirna okolica, brez prometa, številne pešpoti do Malega in Velega Lošinja.

Gosti apartmaja lahko koristijo vse ugodnosti hotelskih gostov (restavracija, wellness, notranji bazeni). V turističnem kompleksu se nahaja tudi 13 urejenih peščenih teniških igrišč, na katerih je mogoče igrati od marca do novembra.

Za več informacij me prosim kontaktirajte na e-pošto: [email protected]
Default avatar

hvalluka

Nam je Veli Lošinj zelo všeč. Tja se vračamo vsako leto v maju in oktobru.
Bujni borovi gozdovi, čist zrak, sprehajalne poti, malo prometa, sončni in suhi dnevi, prijeten zaliv ...
Prvi otrok je astmatik in mu bivanje na Lošinju zelo pomaga.

MI lahko pošljete slike vašega apartmaja. Lokacijo dobro poznamo in hodimo večkrat mimo.
[email protected]
Default avatar

rebeka123

če želi kdo v lep apartma na Malem lošinju pri morju, z veliko teraso. celoletni najem je 4800€, ne glede na osebe. Sta dve spalnici, velika dnevna soba, kuhinja, kopalnica, terasa.slike pošljem na mail.
[email protected]
Default avatar

tenisman

Pozdravljeni,
Zanimamo se za vaš apartma. Prosil bi za slike in informacijo o zasedenosti v maju in juniju.
Z ženo sva navdušena tenisača in veva, da je v okviru kompleksa več kot 10 urejenih peščenih teniških igrišč.
Kontakt: [email protected]
Hvala in lep dan.
Default avatar

kopizan

Mi smo redni gostje na Lošinju, za otroke je kul + klima z veliko več sonca kot v Istri.
Hotel Punta so zadnje leto prenavljali, sedaj je najbrž vse novo in urejeno v okolici.
Pošljite mi nekaj slik, ceno in razpoložljivost v juniju. [email protected]
Default avatar

puntal

Od sobote 14.9. dalje imamo prost apartma, Veli / Mali Lošinj, v turističnem kompleksu Punta.
Lokacija tik ob morju, lepo opremljen, terasa s pogledom na morje.
Idealno za družine z otroki ali upokojence.
Gosti apartmaja lahko koristijo vse ugodnosti hotelskih gostov (restavracija, wellness, notranji bazeni).
------------------

Mi oddajamo apartma v turističnem kompleksu Punta v bližini Velega Lošinja.
Apartma s 4* (zvezdicami), idealen za 4 osebe, je popolnoma opremljen (INET + TV + AC).

Apartma se nahaja tik ob morju, v 2. nad., dvigalo, z balkonom in lepim pogledom na morje in borov gozd.
Zelo mirna okolica, brez prometa, številne pešpoti do Malega in Velega Lošinja.

Gosti apartmaja lahko koristijo vse ugodnosti hotelskih gostov (restavracija, wellness, notranji bazeni). V turističnem kompleksu se nahaja tudi 13 urejenih peščenih teniških igrišč, na katerih je mogoče igrati od marca do novembra.