Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija test z nagibno mizo

test z nagibno mizo

Mi lahko prosim nekdo pove, jaz nisem več dosti pametna, imela sem test z nagibno mizo…kjer sem 5krat prišla do točke, kjer naj bi po zaužitju tablete skup padla…rekli so mi, da sem na meji in da se bo v izvid napisalo, da je test POZITIVEN! Dobim izvid piše notri NEGATIVNO…kličem in rečejo, da so se tako odločili…
imela sem dve nezavesti v mesecu maju…bila na stotih pregledih ni da ni…sladkor je bil tudi dokaz nizek 4.0, pa nizek pritisk…izredno nizek…in naj bi imela sinusno tahikardijo….
izgubila sem 27kg v letu dni…zdaj sem si uredila življenje in tudi stresnih situacij je dosti manj…
dobivam pa še vedno napade kot da bi imela napad panike, pospešeno bitje srca in nadležno bitje…sploh kadar se uležem mi bije za znoret…noben čaj,nič ne pomaga…
mi lahko svetujete?

Pri bolnikih, ki imajo napade nezavesti opravimo pregled z nagibno mizo, da potrdimo ali izključimo organsko okvaro. V vašem primeru zdravniki so izključili organsko okvaro in so zato priporočili simptomatsko zdravljenje. Iz vsebine vašega dopisa povzemam, da imate napade panike in ob tem nadležno pospešeno bitje srca. Navedene motnje se ponavljajo kadar se zvečer uležete in vas duševno zelo obremenijo (“za znoret”) in vam “noben čaj nič ne pomaga”. V dopisu pogrešam podatek o zdravilih, ki so jih vam predpisali zdravniki in podatek o rezultatu njihovega zdravljenja. Morda bo potrebno jemanje samo zdravila, ki ga je priporočil kardiolog. Morda pa bo potrebno jemanje tudi zdravila, ki bi ga priporočil psihiater. Prepričan sem, da se vam bo zdravje zelo zboljšalo ob rednmem jemanju predpisanih zdravil. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close