Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški-ljubimec?

Moški-ljubimec?

Sem pred dilemo: dobivam se s moškim, ki je sicer poročen, že 10 let pa živi sam v svoji hiši (poročen je ostal zaradi firme). Med nama so iskrice, vendar sva ostala še vedno pri srečanjih in nič več. Sama sem pred pol leta razdrla več leto vezo, v kateri nisem bila srečna. Godi mi vsa ta pozornost, lep odnos, ki ga ima do mene, brez pritiskov. Imam pa moralnega mačka, ker je poročen, čeprav že leta živi sam. Vaša mnenja, razloge za proti…Hvala

moralne dileme tukaj ni, saj kot praviš je poročen zgolj zaradi firme. Ti si moraš odgovoriti na vprašanje, koliko od tega odnosa pričakuješ? Misliš imeti z njim otroke, načrtovati skupno prihodnost?
vedeti moraš, da poligamija pri nas nima pravne veljave in uradno boš ti zanj vedno niko i ništa, če se ne bo ločil. otroci dedujejo sicer normalno, ti pa boš persona non grata.
Pozanimaj se pri Tanji Pečar in Pahorju, onadva sicer imata nekaj takega, ampak je Tanja bogatejša od njega.

Otrok sigurno ne bom imela, ne z njim, ne z nobenim. Imam dva manjš otroka, on pa že odrasle. Da bi kaj podedovala, me ne zanima. Imam svoje stanovanje, svojo plačo tako, da skrbim sama za sebe in svoja otroka. Hvala za odgovore!!

nova
Uredništvo priporoča

potem pa sploh ni dileme. veliko je takih parov, ki so skupaj zgradili firmno in potem so skupaj samo na papirju, zaradi firme, dejansko pa vsak po svoje. če si ti preskrbljena, imaš že otroke, potem samo navali. glede na to, da si očitno kar nekaj mlajša, pa naj te res dobro razvaja…….

Hm, iz kakšnega razloga je pa dobro ostati poročen, če imaš skupaj firmo?

No, jaz poznam nekoga, ki je ostal poročen, ker se jima davčno tako bolj splača (jo lahko uveljavlja kot VDČ namesto preživnine, ki je ženska itak ne more plačevat, ker je brezposelna).

ker ni potrebno deliti firme. običajno je to pri zakoncih, ki oba ostaneta aktivna v firmi. ni vse samo pri čim večjemu cuzanju socialnih transferjev:)

Uživaj življenje…….

Jaz sem javna ljubica človeku, ki še vedno živi v isti hiši z ženo, vendar se imava super. Njemu doma ni treba iskati izgovorov, ko gre kam z mano, če greva na dopust, če prespi pri meni, meni pa ni treba skrbeti za njegovo hrano, pranje njegovih cunj, se ukvarjati z denarnimi problemi, družinskimi problemi …

Prvič slišim za izraz javna ljubica. Super, da vse veš kaj se dogaja doma. Ene ste pa res naivne.

ja saj, ko boš ovenela še to ne boš-javna ljubica.

kar tolaži se…….

New Report

Close