Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali nosite najlon dokolenke?

Ali nosite najlon dokolenke?

Baje so te dokolenke ful grde. No, jaz jih nosim pod hlače. Ne vem, kaj bi drugega nosila. Navadnih športnih nogavic ne morem nosit na elegantne čevlje, najlonk pa tudi ne maram.

Občasno jeseni/spomladi, ko menjavam obutev iz poletne, kjer sem še lahko brez nogavic, v jesensko, kjer ne morem biti čisto brez, za navadne nogavičke pa je še pretoplo.

Najlonk (hlačnih nogavic) pa pod hlačami ne nosim nikoli..

Nosim zelo poredko, ampak nikoli tistih kožne barve, ker so res nagravžne. Če že, potem nosim kakšne vzorčaste, pisane.

nova
Uredništvo priporoča

mene pa rajcajo kt pri norcih če jih vidim da jih moja nosi. jih takoj dol potegnem pa prevoham:)))
😛

Ker pod hlačami ne morem nosit najlonk, na salonarje pa navadnih nogavic ne morem nosit, imam najlon nogavice večji del leta skoraj vsak dan v službi, razen kadar imam krilo. Ne vem kaj naj bi drugače imela na nogah. Se mi pa ne zdijo najlon nogavice nič bolj ubijalke strasti kot ostali štumfi.

Barca, midve sva pa prav enako vrooočeee :-). Tudi jaz pod hlače nosim najlon nogavičke. Dokolenke so mi že preveč, najlonk pa sploh ne prenesem.

Živi in pusti živeti

Barca, midve sva pa prav enako vrooočeee :-). Tudi jaz pod hlače nosim najlon nogavičke. Dokolenke so mi že preveč, najlonk pa sploh ne prenesem.[/quote]

Sem vroča :))

Še prejšnji mesec, ko smo imeli -19, sem imela samo najlon nogavičke, kavbojke, obute pa gležnarje. Še nisem preklopila na bombažne nogavičke…zdaj je pa itak pretoplo…

Pa modrc, spodnja majica s trak naramnicami, pulover in usnjena jakna, da ne bo kdo mislil, da sem hodila zunaj zgoraj brez LOL ;))

Nosim, seveda. Kaj pa naj, ko imam hlače in salonarje, najlonk pod hlačami pa ne prenašam niti v najhujši zimi.
So pa nagravžne za videt, to pa priznam.

Jaz jih nosim že leta in leta in mi sploh niso grde. Poleti kupim tiste izredno tenke, skoraj prosojne, ali pa mrežaste. Pozimi pa 80denske, vseh možnih barv, črne, rjave, temno rjave, modre….tudi vzorčastih imam nekaj….

Skombiniram z oblačili….

Nosim, večino leta, le na sandale jasno ne. najlon nogavičk absolutno ne, ker ne bi prenesla, da se mi pri sedenju vidi rok nogavičk.

Se pa strinjam, za videt na slečeni ženski to, pod obleko se pa tako ali tako ne vidi. Mene v vseh mojih recimo 20 letih, kar jih nosim, noben moški le v najlon dokolenkah še ni videl. Jih prej potegnem dol. Tud mož ne.

Seveda jih nosim, kaj pa naj na ta boljše čevlje sicer obujem? Se pa zelo potrudim, da jih sezujem prej kot slečem hlače, tudi če me noben ne gleda, že čisto avtomatsko 🙂

New Report

Close