Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem žrtev črne magije

Sem žrtev črne magije

Ena ženska mi štima, da se mi dogajajo same grde stvari. Ta ženska je bila moja prijateljica potem pa mi je začela štimat tako da je najprej naštimala, da je šel moj fant z njo in ga je speljala tako da mu je dajala svojo menstruacijo v kavo, to mi je sama priznala potem pa še druge stvari, meni je pa podtikala zemljo z groba v kavo. Zdaj pa mi štima na daljavo. Kako naj jo ustavim, nič ne pomaga.

če ne provociraš in je vse res, ti lahko svetujem le 1 stvar, ampak kako naj vem da ne provociraš..sicer pa če je problem samo 1 tip, ti še ni tako hudo. ko ti črna magija začne uničevat zdravje in um, takrat je huje.
drugače pa verjamem v te stvari in jih poznam.

Črna magija obstaja samo če si sama to dovoliš da se te dotika. Črna magija je v bistvu negativna energija, jeza, črne misli, ljubosumje vsa negativna čustva ki so v vseh nas samo tisti ki ta negativna čustva akomulirajo na ven da še drugim slabo želijo se jim to v bistvu njim samim vrne nazaj kot bumerang.

Svetujem ti da ostaneš pozitivna ker če verjameš v negativo to tudi privlačič “moč misli” zapomni si da je bolj važno kaj misliš kot kaj ješ!

Vseeno za zaščito zaprosti nadangela Mihaela da naj te zaščiti pred vsem slabim. Ko boš prosila k nadangelu Mihaelu lahko izrečeš zelo močno afirmacijo ki se glasi: Nadangel Mihael hočem da se iz mojega življenja odstranijo vsi ljudje in vse situacije, ki so zame in ljudi ki jih imam rada slabi in mi škodujejo. Naj se zgodi božja volja, naj se zgodi tako kot je za moje najvišje dobro najbolje! hvala, hvala, hvala amen.

To naredi pa boš videla da se bodo stvari umirile ta ženska ki te mori bo isto izginila iz tvojega življenja.

nova
Uredništvo priporoča

Čas je za obisk pri psihiatru.

Evo takole narediš:

Z eno nogo stopiš na stol, z drugo pa stojiš na tleh. Med zobe vzameš rumen svinčnik z rdečo radirko, pod pazduho daš kos svežega piščanca in prižgeš vijoličasto svečo. Potem trikrat rečeš grum grum badakrum. Nato se obrneš okoli, piščanca preložiš na drugo stran, svinčnik prelomiš na tri dele in zopet rečeš grum grum badakrum. Nato daš piščanca na tla in z obema nogama skočiš nanj in narediš obrat za 360 stopinj. Tiste tri kose svinčnika zabodeš v piščanca in jih stolčeš s kladivom za meso. Ostanke piščanca moraš še en teden pustiti tam kjer so, vsak dan zjutraj in zvečer okoli narediti šest krogov kar se da hitro in zopet ponavjati ves čas grum grum badakrum. Po sedmih dneh piščanca odstraniš, ga zrežeš na majne kosške in vržeš v straniščno školjko. Ker mora biti dva dni. nato z eno nogo stopiš na školjko, rečeš grum grum badakrum in potegneš vodo.
S tem boš dosegla, da te bodo fantje imeli radi, prijateljica bo imela sedem nesrečnih let, fant jo bo zapustil, ukradli ji bodo avto in v stanovanju ji bo počila cev. Mogoče celo več cevi. Crknil bo tudi pralni stroj, avto pa bo razbila.
Ampak pazi, postopka se moraš držati zelo natančno. Drugače se bo Jabbar (to je tisti, ki ti vse to povzroča) obrnil proti tebi. In boš imela še sedem nesrečnih let. ZATO PAZLJIVO!!!

Prava magija ni ne črna ne bela, je skupek obojega.

Pa saj zato pa moraš zapičit tri dele svinčnika (črni grafit) v piščanca (belo meso). Rdeča radirka na svinčniku pa predstavlja srčno kri. Ajnfoh.

uuuauuuu….pa sem mislila, da sem že vse prebrala…
ne samo avtorica, predvsem odgovori (z izjemo krampeljna, seveda 😉

Kakorkoli že, ljudje dojemamo le del sveta, tistega, ki ga zaznavamo s čutili. Potem lahko gluh tudi reče, da zvoka ni. Velikega dela pač ne zaznavamo. Kot tudi naši možgani delajo le določen, minimalen odstotek. Možno je marsikaj.

Če meniš, da se ti res dogaja to, potem pojdi na forume, ki so temu namenjeni. Tukaj boš dobila neprimerne odgovore.

Če gre za provokacijo, nekoga, ki ima čas in malo izkorišča naš čas, pa samo v opozorilo, da se vse vrača…

Po moje gre v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za razložljive zadeve, ki včasih res sodijo tudi na področje psihiatrije. A tisti 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} … res, marsičesa (še) ne poznamo, kar ne pomeni, da to ne obstaja. Najprej poizkusi najti bolj tuzemske razlage za vse slabo, tudi gornji nasveti ti ne morejo škodovat. Če pa boš iskala pomoč drugje, se dobro prepričaj, da ne boš žrtev kakšnega pokvarjenega pohlepneža.

Neki zdravilci pri muslimanih se ukvarjajo s tem, da te od-rocijo. Samo ne vem, kako se temu rece. Ce mislis, da to rabis, potem to naredi.

Ti si že enkrat pisala o tem tule gor, a ne? A še ni miru? Pa dopovej si že, da so vse te čire čare škodljive samo če ti to dovoliš. Svoje volje ti nihče ne more vsiliti. Škodila ti bo, dokler boš to dovolila. Ko se ne boš več ozirala nanjo in si rekla ok, zdaj pa dovolj, naj dela kar hoče – svojo usodo si krojim sama in niti ne verjamem v ta hokus pokus, takrat bo moč izgubila. Enostavno.

v take glupe stvari verjamejo samo ljudje z nizkim IQ,žal

Bude crna magija svuda!Ogromno ljudi me prosi za zaštite,rituale,amulete,vsak ki bi probal,bi mu bilo lepo!

Zaštiti se brzo!

v take glupe stvari verjamejo samo ljudje z nizkim IQ,žal[/quote]

Ja, in tak odgovor tudi dajo samo ljudje z nizkim IQ, žal. Naj bo še tako bedno in smešno, ona to verjame in potrebuje spodbudno besedo in nasvet, ker trpi. Če je nimaš, zapri kljun, ker ji tvoje žaljenje prav nič ne pomaga.

Če želiš ti lahko preverim če si pod vplivom magije.Saj je to zares huda stvar.Raje se preko zasebnega sporočila pomeniva in ti v roku 40 minut povem a si ali nisi pod vplivom.

Izvoli moj mail: [email protected]

Če želiš ti lahko preverim če si pod vplivom magije.Saj je to zares huda stvar.Raje se preko zasebnega sporočila pomeniva in ti v roku 40 minut povem a si ali nisi pod vplivom.

Izvoli moj mail: [email protected][/quote]

Ne morem ti pisat zasebno, ker nisem prepričana, da nisi ti ona. Prek zasebne pošte se pa tudi lahko štima, to vem.

Vsebino ,ki ste jo zaužili nemudoma izbruhajte in vzemite odvajala.Potrebno se bo oglasiti pri ekzorcistu.lahko obiščete tudi prenovo v Duhu v Celju!

Kl..jub temu,da je preteklo že nekaj časa ,ko ste kavo zaužili se spodbudite k bruhanju ,da odstranite vse negativno dokončno s tem tega ne boste odstranili potrebno se po povezati z ekzorcisti.Če boste stopicali na mestu se vam bo stanje še poslabšalo in padli boste v brezno brez dna.Zato pogum in ne čakajte magija je povezana s temnimi silami ,ki imajo razdiralno moč.

Če želiš ti lahko preverim če si pod vplivom magije.Saj je to zares huda stvar.Raje se preko zasebnega sporočila pomeniva in ti v roku 40 minut povem a si ali nisi pod vplivom.

Izvoli moj mail: [email protected][/quote]

ZA SKROMNO CENO ?? EVROV????

svašta…

http://knjigarna.enakupi.com/Lomilec-vezi-Neil-T.-Anderson-pr-17859.html

Če želiš ti lahko preverim če si pod vplivom magije.Saj je to zares huda stvar.Raje se preko zasebnega sporočila pomeniva in ti v roku 40 minut povem a si ali nisi pod vplivom.

Izvoli moj mail: [email protected][/quote]

Ne morem ti pisat zasebno, ker nisem prepričana, da nisi ti ona. Prek zasebne pošte se pa tudi lahko štima, to vem.[/quote]

No pol pa mislim,da ni črna magija,le “strah” pred vsemi imaš.A te je strah avta?A te je strah v službo hodit?A se najbolj doma počutiš?Misliš,da vsak od NAS je ONA?Če je vse DA,pol je lahko stanje izgorelosti.Najbolje da si vzameš dopust in si privoščiš sprostilne terapije!Tak da nič bat.

Bila sem že pri egsorcistu in tudi na duhovne prenove hodim, šla sem tudi v Medžugorje in v Lurd.

Pa saj sem ti napisala zgoraj. Pšanca pa svinčnik.
bemtiš, a samo tisto bi brala, kar ti je všeč, ali kaj.

Nikol se ne boš znebila prekletstva, če takoj ne daš pšanca pod desno pajsko. Pa preberi si še enkrat. resno mislim. Noben Lurd ne bo pomagal, tisto je za belo magijo. Za črno je pa pšanc pa Vudu pa pletilke pa en klobčič volne na katerega narišeš sovražnico. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deluje!! Tako kot ajurvedska zobna pasta, pa žen šen, pa feng šu. Sam, da je to nekaj drugega. Najprej to reši, potem pa se greš lahko transcedentale matitacije, pa feng šuje. Sem ti rekla, da ti to dela Jabbar. Njegov svetli del igra košarko v Ameriki. temni pa ti škodi po telefonu, pa faxu, pa računalniku.
To je zelo močna magija, ne se zafrkavat. Je en jasnovidec v Srbiji, ki ima kar veliko čez Jabbarja za povedat. Če najdem video ti tle prilepim link.

No, evo ti še link iz zgornjega posta. Milan mu sicer reče Dikembo Mutombe. Amapk poznavalci vemo, da gre za Jabbarja in pika. Vidoviti milan se je tu zmonil. Sigurno.

http://www.youtube.com/watch?v=idzPy0XW2-0

New Report

Close