Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nežna duša v meni :) Je to vredu ?

Nežna duša v meni :) Je to vredu ?

Smešno , je da malokdo od moških omeni ,da je nežna duša , da je zadovoljen z sabo , da se počuti od znotraj dobro … Med spanjem , že ko se podzavestno dotaknem , čutim nežnost , včasih ko komu prisluhnem in se z njemu pogovarjam , čutim že v samih besedah nežen,miren,iskren pogovor ..Samo ne z vsakemu … Pa tudi vsakdanjem življenju furam bolj počasen tempo 🙂 Mlad sem , 17 letnik , ki nima potrebe po hitenju … Ne mudi se mi nikamor , si pa želim čim prej pridobiti redno službo , izpit za avto, stanovanje … Najbol pa pravo ljubezen ! :))

Kaj pravite ženske je vredu ,če moški nežen in z občutkom do sočloveka ?
Je vredu imeti nežnega človeka v svojem življenju ?
Malo se raspišite 🙂

Lp vsem.

Meni so prav všeč,mehke ,nežne duše in ne prenašam okrog sebe robustnega moškega.

Moški zame mora biti takten,dober retorik in mora dobro vedeti,kje so meje.

Predrznih moških,ki si preveč dovolijo v besedah in dejanjih ne maram okrog sebe.

Če imaš občutek do soljudi pomeni,da si empatičen človek z veliko mero čustvene inteligence.

Takten 🙂 lepo si to napisala …
Ja to je res more imeti meje in disciplino …
npr .Še posebi , ko je ženska zmedena s čustvi , se mora znati ustaviti in ne siliti k njej …

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz padam na mehke moške ,ki te razumejo kateri so dobri po srcu z katerimi lahko govoriš vse.Pa da vejo ,da če imaš slab dan ,da ne rinejo vate

jaz pa rabim pri moškem oboje. Nežnost pa trdoto. Pa ne mislim samo v seksu. Prenežne duše po par letih znajo postat copate v zakonu. In tudi v postelji malo dvomim, da znajo biti samo nežni. Prenežni…

narobe sem napisala…

v postelji so prenežne duše čisto prenežne

to sem mislila

imela sem priložnost biti v vezi z nežnim moškim… kratki vezi. zaradi moje mladosti in nezrelosti. nekako sem si predstavljala, da mora moški biti ”moški”. danes vem, da bi moji duši pasal nežni moški. takrat nisem. in žal mi je, da sem ga spoznala prezgodaj.

Si vsaj v postelji.

Ker s predrznežem boš pod smreko,v amfiteatru,v gozdu in pod mostom.Pa na plaži.

Po sami naravi sem nežen 🙂 Tu se gre bolj za želje… Če bi ljubljena želela , da sm bolj trd ali grob v postelji in če bi to ugajalo oz. odgovarjalo obema , bi se z veseljem potrudu za to …To sploh ni problem …

hah meni bi pasala nežna punca ob sebi … :))

hah meni bi pasala nežna punca ob sebi … :))[/quote]

Potem pa kar na lov…

Jaz sem si kupila mrežo za metulje lovit.

No,pa se je potem ujel en metuljček-nežen,prijazen in zelo duhovit.

Ne moreš,da ga ne bi imel rad….

Sploh ne vem,če take še delajo….

Jaz imam ob sebi rada MOŠKEGA v pravem pomenu. 🙂 Do sedaj ni bilo uspeha :/ Vsi so bili neki mehkužci, romantiki, nežne dušice, na konc copate. Imam močan karakter, sem “zajebana” in rabim takega ob sebi, drugače se počutim, kot, da sem nekomu mamica.

Si vsaj v postelji.

Ker s predrznežem boš pod smreko,v amfiteatru,v gozdu in pod mostom.Pa na plaži.[/quote]

Ja ok, ok, očitno falim v izražanju. Sem imela možnost izprobat eno in drugo. In mi bolj ustreza bit s predrznežem. Ja, tud na zloo čudnih placih, se razume. 😉 Nežnosti sem se preobjedla. V bistvu sem spoznala, da rabim nekoga, ki me malo kdaj s hladnim stušira ( ne dobesedno spet vzet). In na srečo imam zdaj kombinacijo nežnega in malo surovega (v isti osebi). Se počutim dosti bolj žensko z njim. Ne vem, težko je zdaj opredelit pa primerjat z avtorjem teme, kolk je on bolj nežen. V glavnem, jaz rabim oboje v neki pravi meri. In seks sploh ni nepomemben pri vsem skupaj. Dokler je bila mene s prejšnjim ena sama nežnost, sploh nisem vedela, kar resnično zamujam. Pač, malo v razmislek, kako zorimo v spoznanjih šele tekom let. Bogve, kaj bi na to isto temo pisala čez desetletje 😉

No, tebe pa zlahka razumem. Imava nekako podoben karakter zgleda 😉

In zakaj sploh rabiš bit zajebana?

In zakaj sploh rabiš bit zajebana?[/quote]

Heheh lepo to , da si ga ujela … 😛 upam , da ga nebos pustila vzleteti stran od tebe …

Js se tud vprašam zakaj bi morala biti ženka zajebana ? 🙂 še posebi ženka
Js sem biu tudi en cajt , pa me je minlo … ne splača se pumpat svoj ego … enostavno bodi to kar si in izhaji iz sebe … V vsekemu se skriva ljubezen , sreča , zadovoljstvo , mogoče tudi mir samo , če jim odkrijemo v sebi … Ne pa zajebanost tega ni v srcu , to je v tvoji glavi hehehe 🙂 brez zamere

In zakaj sploh rabiš bit zajebana?[/quote]

Heheh lepo to , da si ga ujela … 😛 upam , da ga nebos pustila vzleteti stran od tebe …

Js se tud vprašam zakaj bi morala biti ženka zajebana ? 🙂 še posebi ženka
Js sem biu tudi en cajt , pa me je minlo … ne splača se pumpat svoj ego … enostavno bodi to kar si in izhaji iz sebe … V vsekemu se skriva ljubezen , sreča , zadovoljstvo , mogoče tudi mir samo , če jim odkrijemo v sebi … Ne pa zajebanost tega ni v srcu , to je v tvoji glavi hehehe 🙂 brez zamere[/quote]

No, saj sem to, kar sem 🙂 Sebe sama ne bi označila za zajebano, pač ok, kdaj pa kdaj. Slišim pa to večkrat iz strani drugih ljudi: “si zajebana kot tvoja mama”. Meni je moj karakter všeč, tudi mojim moškim je bil, ampak meni ne njihova nežna duša 🙂 V meni se itak da tudi skriva ljubezen, sreča, zadovoljstvo, najbolj pa seveda MIR. Znam pokazat svojo nežnost, normalno, saj sem ženska, ampak v mejah normale. Romantika v nedogled se mi zdi bedna 🙂 Tudi v fazi največje zaljubljenosti stojim zmeraj na realnih tleh. Ne pomeni pa to, da sem zajebana tudi, da sem tečna. Pač imam močan karakter, ne da se me kr tak za đabe zadovoljit ( v vseh pogledih ), kot na primer vsako drugo žensko, kot berem na tem forumu. Smo različni, ženske in moški. In to je prav kul. Če bi bili vsi enaki, bi bilo dolgočasno 🙂 Tudi zate, avtor. Lepo je, če si nežen. Marsikatera ženska potrebuje, si želi točno to, ampak vse v mejah normale. Imam prijatelja, nežnega, prijaznega itd itd… pač kot princ iz sanjskih filmov :p In je vse manj zadovoljen z življenjem. Bi si človek mislil, da ta ma pa ziher miljon punc okoli sebe, pa ni… ravno on od vseh nas v družbi, je vedno razočaran v ljubezni. Jaz pravim, da pri nežnosti pretirava. Vsak si po svojem jemlje, vsak ima svoj okus.

Heheh lepo to , da si ga ujela … 😛 upam , da ga nebos pustila vzleteti stran od tebe …

Js se tud vprašam zakaj bi morala biti ženka zajebana ? 🙂 še posebi ženka
Js sem biu tudi en cajt , pa me je minlo … ne splača se pumpat svoj ego … enostavno bodi to kar si in izhaji iz sebe … V vsekemu se skriva ljubezen , sreča , zadovoljstvo , mogoče tudi mir samo , če jim odkrijemo v sebi … Ne pa zajebanost tega ni v srcu , to je v tvoji glavi hehehe 🙂 brez zamere[/quote]

No, saj sem to, kar sem 🙂 Sebe sama ne bi označila za zajebano, pač ok, kdaj pa kdaj. Slišim pa to večkrat iz strani drugih ljudi: “si zajebana kot tvoja mama”. Meni je moj karakter všeč, tudi mojim moškim je bil, ampak meni ne njihova nežna duša 🙂 V meni se itak da tudi skriva ljubezen, sreča, zadovoljstvo, najbolj pa seveda MIR. Znam pokazat svojo nežnost, normalno, saj sem ženska, ampak v mejah normale. Romantika v nedogled se mi zdi bedna 🙂 Tudi v fazi največje zaljubljenosti stojim zmeraj na realnih tleh. Ne pomeni pa to, da sem zajebana tudi, da sem tečna. Pač imam močan karakter, ne da se me kr tak za đabe zadovoljit ( v vseh pogledih ), kot na primer vsako drugo žensko, kot berem na tem forumu. Smo različni, ženske in moški. In to je prav kul. Če bi bili vsi enaki, bi bilo dolgočasno 🙂 Tudi zate, avtor. Lepo je, če si nežen. Marsikatera ženska potrebuje, si želi točno to, ampak vse v mejah normale. Imam prijatelja, nežnega, prijaznega itd itd… pač kot princ iz sanjskih filmov :p In je vse manj zadovoljen z življenjem. Bi si človek mislil, da ta ma pa ziher miljon punc okoli sebe, pa ni… ravno on od vseh nas v družbi, je vedno razočaran v ljubezni. Jaz pravim, da pri nežnosti pretirava. Vsak si po svojem jemlje, vsak ima svoj okus.[/quote]

Lepo to , da se poznaš … 🙂 tk kot si rekla naj bo vse v mejah normale.

Lahko noč 😛

New Report

Close