Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pogosto h kozmetičarki?

Kako pogosto h kozmetičarki?

Hodite kaj h kozmetičarki, kako pogosto?
Imam težave z mozolji (pri starosti 35+) že od nekdaj,zato sem bila 2x pri kozmetičarki, ampak sem malce razočarana. Nič posebnega učinka ni bilo videt. V drugem primeru so se mi celo drug dan pojavili številni beli mozolji.

Stara sem 40++ in še nisem bila pri kozmetičarki in je nič ne pogrešam.

Stara 45+ in tudi še nikoli nisem bila pri kozmetičarki:)

Stara sem 33 in hodim enkrat mesečno h kozmetičarki. Pred leti sem hodila le občasno, potem sem začela mesečno in od takrat je moja koža kot dojenčkova ritka,

Naj bi se hodilo na 3 mesece, ce nimas izrazitih tezav in ce seveda zelis negovan videz. Brez pomoci kozmeticarke jaz namrec tezko ohranim negovan videz koze. Po 2 do 3 mesecih se ze pozna, da videz ni vec tako svez, saj se naberejo ogrci in druge podkozne necistoce, pa tudi koza je videti utrujena, nenavlazena. Saj ce ne grem, je tudi za silo, ampak po obisku kozmeticarke je razlika ocitna.

Lp!

Pred leti (nekje okol 35. do 40. leta) sem šla parkrat. Pač nisem imela nikoli prav lepe kože, malo razširjene pore, občasno kaki mozoljčki… Pa po obisku kozmetičarke ni bilo kake opazne razlike. Sem se sprijaznila, da je koža taka, kot je zapisano v genih in da mi še ne vem kakšne kozmetičarke ne morejo pričarat lepe žametne kože brez ene same pikice. Zdaj že več kot 10 let nisem bila pri kozmetičarki, občasno si sama naredim kak piling, tudi s kremami ne pretiravam, pa je koža kar v redu. Mozoljčkov skoraj več ni, tudi gubic pri 50+ skoraj nič… v primerjavi z enako staro prijateljico, ki že vsaj 20 let redno hodi h kozmetičarki, uporablja pregrešno drage kreme, pa je zgubana bistveno bolj kot jaz.

Se strinjam, s tem, da jaz nisem nikoli hodila h kozmetičarki.

Še večja carica pa je moja tašča. Ona uporablja samo navadno plavo Niveo. In ima kožo kot pušeljc. Niveo ima za roke, ustnice, obraz. In samo to celo življenje.

Moja teta pa je zgubana kot tisti grdi psi. Ona pa ni zamudila mesečnega obiska kozmetičarke.

Jaz bile enkrat, drug dan polna mozoljev, ne grem več.

Sicer pa poglejete moške. Imajo bistveno manj težav s kožo, bolj čisto. Pa ne uporabljajo nobenih kozmetičnih sredstev, mogoče kako kremo tu in tam, kozmetičark pa sploh ne obiskujejo pa povsem lepo preživijo.

pred pol leta sem šla prvič in tako kot pri tebi ni bilo vidnega efekta oz. še slabše.. niti ogrcev mi ni uspela vseh sčistiti
sedaj nameravam poskusiti še enkrat, bomo videli kako bo tokrat…

drugače imam 25 let, o lepi koži lahko le sanjam zadnjih 15 let… široke pore, mastna, tu in tam vedno kakšen mozolj

no, ne moreš primerjati moške in ženske kože, malo si preberi o sestavi kože obeh, pa o hormonih, itd. nismo me krive, da imamo bolj občutljivo kožo 😉

Ja, meni so tudi ogrci problem – po nosu. Teh sploh ni odstranila.
Ne vem, bom vseeno še probala it k drugi.
Razširjene pore, ogrci, mozolji… res ne vem kaj naj naredim. Sem upala, da bo nega pri kozmetičarki in posvet z njo kako kožo negovat pomagal. Pa nisem dobila pametnih nasvetov.
Bom še probala, mogoče dobim bolj konkretne odgovore.

ravno sem dala čez več tretmajev kozmetičarke. mislim,d a dolgoročnega efekta NI če ne hodiš redno. meni se je koža sicer opravila, ampak po 1 mesecu so pore spet široke, mozolji pa so povsem hormonski in glede tega ne moreš nič…
ker mi je 1x mesečno predrago, bom šla morda 3x letno.

stara točno 50, pa še nisem bila pri kozmetičarki, žal tudi na masaži ne. mah niti ne vem kaj je to. ker ne vem niti ne pogrešam.

jaz bi ti priporočala kakšnih 2-3x na mesec. Učinek je, samo je treba vztrajat. Oziroma, še bolj bi ti priporočala, da odkriješ, kaj je točno vzrok, da imaš težave s kožo v tej starosti, ker te kozmetičarke in razni izdelki odstranjujejo samo simptome, ne vzrokov.

New Report

Close