Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek next – motivi pujse pepe?

next – motivi pujse pepe?

gledam njihovo slovensko stran pa ne vidim nobenih izdelkov z motivom pujse pepe in ostalih.
Ko pa gledam ko druge prodajajo pa vidim da imajo od next takšna oblačila.
kaj to dajo samo občasno gor? a se to dobi samo na njihovi angleški strani?

A iz angleške strani nexta tudi pošiljajo v SLO ali samo iz nextdirect?

samo iz slovenske..pri angleških lahko samo če imaš posrednika
zato ne vem kje to dobijo ker vidim kako lepe stvari imajo od next s tem motivom

Lansko leto so bili puloverčki s Pepo in Juretom, pa jih verjetno ni več. Poglej še na Tesco, mislim, da so bili tam tudi.

pa dostavlja tesco v slo?

Kakšna pa je kvaliteta teh oblačil? Kje pa je narejeno, ni mogoče made in China?

Še nekaj me zanima, se lahko plača po povzetju ali samo preko pay pala ali kreditnih kartic? Zelo bom vesela vsake informacije! Hvaa 100x!

http://www.clothingattesco.com/kids/icat/catgkids/

tukaj piše da ni v slo?a je še kakšna druga stran kjer pošiljajo v slo?

V Angliji ne moreš kupovati po povzetju. Moraš imeti kartico.

Tesco nebo posiljal v Slo! To je trg. Enako kukr nas mercator, razen da Tesco ima pol trg. Z cujnicam! Mi smo zoveli 5 let v GB, tako da so najini otrocki obleceni v cujnicah iz Tescota še boljsa je ASDA, MATALAN, next… Ko imajo popuste je tudi do -70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}off!!!

pa kaj ti govoriš?

next pošilja v slo, vprašanje je ali tudi tesco?

http://www.clothingattesco.com/international-information/page/international-delivery/

tesco dostavlja v slovenijo!

jaz se pa hočem logirat pri tesco in ko vpraša za post code mi ne prime
a ni to poštna številka?

dostava v SLO (tesc) je 10 funtov. Svinjsko drago. Na Slovaško pa samo 4,95 funtov. Kdo bi to razumel? Next pa ima samo tisto robo za SLO, ki je preko nextdirect. Ostalega pa ne.

Tesco ima podobno kvaliteto kot Next, ima pa kljub dragi poštnini (ki je Next nima) eno dobro stran – zaenkrat so cene v funtih. Poglejte raje, kakšna je razlika pri Nextu med ceno v funtih in tisto v € – tudi do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je cena v € višja in tam dobijo noter tisto brezplačno poštnino – več kot enkrat.
Imajo pa pri Tescu tudi včasih popust na dostavo, če vzameš za določeno vsoto.
Kar se tiče izdelave, imata pa oba, tako Tesco kot Next made in Bangladeš&co, tako, da kakšne razlike ni.

New Report

Close