Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvi se je v letu 2013 rodil Ajnur, zadnji v starem letu pa Kastel!

Prvi se je v letu 2013 rodil Ajnur, zadnji v starem letu pa Kastel!

Prvi novorojenček v letu 2013 se je 13 minut čez polnoč rodil v porodnišnici v Brežicah. Na prvi dan novega leta so mamice sicer že rodile tudi v porodnišnicah v Ljubljani, Mariboru, Celju, na Jesenicah in v Kranju.

Prvi novorojenček v novem letu se je 13 minut čez polnoč rodil v porodnišnici v Brežicah, ime mu je Ajnur, tehta 3400 gramov, meri pa 52 centimetrov, so povedali v tamkajšnji porodnišnici.

Zadnji porod v slovenskih porodnišnicah na silvestrovo pa je bil v Kranju, kjer se je v ponedeljek ob 22.40 rodil 3250 gramov težak deček Kastel.

24 UR

…da gre za Slovenijo?

Ljudje so nori, ubogi otroci…

Brežice in Kranj sta v Sloveniji, mar ne?

dobra, a hkrati žalostna

In kaj potem? Starši pač niso iz Slovenije!

Tud jaz sem pomislila, če niso pomešali kake druge države z Slovenijo.

Mama mija. To je samo dokaz več, kaki retardiranci živijo v naši lepi domovini. Taki butlji ne bi smeli imeti otrok!

Pa kaj si nor, čuj, pa kje je te Janez?

Mene prvo ime spominja na ajvar, drugo pa na Kaštel :)))))
O B U P

Kje so tisti dobri stari Janezi in Micke? Ubogi otroci, kaj imajo za ene starše?

To pa ti misliš, da niso. Poznam kar nekaj parov, kjer sta oba Slovenca, pa so dajali otrokom takšna imena, da ne veš, ali smo na Bližnjem vzhodu ali v Aziji.

Poznam par, oba Slovenca, otroku ime Ajsela.

Poznam par, oba Slovenca, otroku ime Ajiša.

Poznam par, oba Slovenca, otroku ime Lamar.

Ne sprašuj, ali gre za Slovenijo, ker takle mamo zadnje čase.

Si sigurna?

Ne moti me, da imajo otroci sodobnejša imena in da nimamo več samo Janezov, Jožetov, Marij in Angelic, ni treba niti, da so Jake, Luke, Nataše in Kristine, naj bodo tudi Ajnurji, Kaseli, Liulale in Ptaji, ampak skrbi me le to, da vsi ti starši, ki želijo, da je njihov otrok nekaj posebnega, mislijo da so vse naredili z izborom imena. Ime je res lahko posebno in da prvi vtis, ampak da otrok odraste v posebno in ugleda vredno osebo, pa je potrebno 20 let trdega dela, kar pa marsikomu ne znese. To je tisto žalostno, ne pa ime.

Si sigurna?

Ne moti me, da imajo otroci sodobnejša imena in da nimamo več samo Janezov, Jožetov, Marij in Angelic, ni treba niti, da so Jake, Luke, Nataše in Kristine, naj bodo tudi Ajnurji, Kaseli, Liulale in Ptaji, ampak skrbi me le to, da vsi ti starši, ki želijo, da je njihov otrok nekaj posebnega, mislijo da so vse naredili z izborom imena. Ime je res lahko posebno in da prvi vtis, ampak da otrok odraste v posebno in ugleda vredno osebo, pa je potrebno 20 let trdega dela, kar pa marsikomu ne znese. To je tisto žalostno, ne pa ime.[/quote]

Raje poskrbi, da boš tinaredila vse kar je treba za svoje otroke, potem se tudi ne boš imela časa ukvarjati z drugimi.

Si sigurna?

Ne moti me, da imajo otroci sodobnejša imena in da nimamo več samo Janezov, Jožetov, Marij in Angelic, ni treba niti, da so Jake, Luke, Nataše in Kristine, naj bodo tudi Ajnurji, Kaseli, Liulale in Ptaji, ampak skrbi me le to, da vsi ti starši, ki želijo, da je njihov otrok nekaj posebnega, mislijo da so vse naredili z izborom imena. Ime je res lahko posebno in da prvi vtis, ampak da otrok odraste v posebno in ugleda vredno osebo, pa je potrebno 20 let trdega dela, kar pa marsikomu ne znese. To je tisto žalostno, ne pa ime.[/quote]

Raje poskrbi, da boš tinaredila vse kar je treba za svoje otroke, potem se tudi ne boš imela časa ukvarjati z drugimi.[/quote]
A spet ena k je dala otroku ime, da ne veš a kliče psa al mačka !

Si sigurna?

Ne moti me, da imajo otroci sodobnejša imena in da nimamo več samo Janezov, Jožetov, Marij in Angelic, ni treba niti, da so Jake, Luke, Nataše in Kristine, naj bodo tudi Ajnurji, Kaseli, Liulale in Ptaji, ampak skrbi me le to, da vsi ti starši, ki želijo, da je njihov otrok nekaj posebnega, mislijo da so vse naredili z izborom imena. Ime je res lahko posebno in da prvi vtis, ampak da otrok odraste v posebno in ugleda vredno osebo, pa je potrebno 20 let trdega dela, kar pa marsikomu ne znese. To je tisto žalostno, ne pa ime.[/quote]

Bolj se ne bi mogla strinjati. Sicer pa to dandanes nekaterim ni problem, ko pa jim otroke vzgajajo v glavnem starši, tetke, strici… Tako da…

Vsekakor pa čestitke staršem. Pa veliko energije in ljubezni na poti vzgajanja.

Čemu taka nestrpnost že prvega dne v letu?

Mar ni čisto vseeno, kako so črke razporejene v nekem imenu?

Tudi moje ime, ni ravno vsakdanje, pa mi je ravno zaradi izredno, izredno všeč. Sodi v španska imena, in se ne konča, kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugih ženskih imen z A. Meni zelo všeč in vesela sem, da so mi starši dali tako ime.

Imeni Ajnur in Kastel nista nobena izjema med imeni, sta le mešanica črk iz abecede in oba zvenita presenetljivo dobro. Zakaj ste tako ozkosrčni in negativni?

Zato, ker se ljudje veliko raje ukvarjajo s tujimi, kot pa s svojimi problemi. Tako se počutijo bolje.

Sicer sem pa mnenja, da takšne komentarje kot so zgoraj, dajejo nerazgledani in zaplankani ljudje, ki le redko prestopijo meje republike Slovenije.

lepa slovenska imena…sanjska!

Dolores 🙂

Bolje taka imena kot neskončno veliko Anj, pa Nejcev:(
Ti so šele dolgocajtni, vsak drugi z enakim imenom. Res bogi otroci!!

Zato, ker se ljudje veliko raje ukvarjajo s tujimi, kot pa s svojimi problemi. Tako se počutijo bolje.

Sicer sem pa mnenja, da takšne komentarje kot so zgoraj, dajejo nerazgledani in zaplankani ljudje, ki le redko prestopijo meje republike Slovenije[/b].[/quote]

In kakšna si ti? tudi ti se ukvarjaš s drugimi, če so oni zaplankan a ti si pa za škarpo.

Si sigurna?

Ne moti me, da imajo otroci sodobnejša imena in da nimamo več samo Janezov, Jožetov, Marij in Angelic, ni treba niti, da so Jake, Luke, Nataše in Kristine, naj bodo tudi Ajnurji, Kaseli, Liulale in Ptaji, ampak skrbi me le to, da vsi ti starši, ki želijo, da je njihov otrok nekaj posebnega, mislijo da so vse naredili z izborom imena. Ime je res lahko posebno in da prvi vtis, ampak da otrok odraste v posebno in ugleda vredno osebo, pa je potrebno 20 let trdega dela, kar pa marsikomu ne znese. To je tisto žalostno, ne pa ime.[/quote]

Raje poskrbi, da boš tinaredila vse kar je treba za svoje otroke, potem se tudi ne boš imela časa ukvarjati z drugimi.[/quote]

Jaz sem skoraj že oddelala 20 let. Kaže da uspešno.
Če starš kot oseba goji neke vrednote, se jih drži in se uči ter zre z odprtimi očmi v svet, težko fali pri vzgoji. Bolj me skrbijo zadrteži, ki jih vsaka dlaka moti.

Zato, ker se ljudje veliko raje ukvarjajo s tujimi, kot pa s svojimi problemi. Tako se počutijo bolje.

Sicer sem pa mnenja, da takšne komentarje kot so zgoraj, dajejo nerazgledani in zaplankani ljudje, ki le redko prestopijo meje republike Slovenije[/b].[/quote]

In kakšna si ti? tudi ti se ukvarjaš s drugimi, če so oni zaplankan a ti si pa za škarpo.[/quote]

A imeti mnenje pomeni ukvarjati se z nekom?

Ajd vprašanje: če bi ve, zgoraj pišoče in pljuvajoče, slučajno zaradi lakote, slabega življenjskega statusa, pomanjkanja službe, denarja, bile primorane zapustiti svojo podalpsko deželico in bi se preselile v Francijo, naprimer, in bi tam rodile…..kako zaboga bi poimenovale svojega otroka? Jean Pierre mogoče? Arnaud? Beatrix? Jean Claude?

Točno tako je, ljudje, ki dajejo take opazke nad imeni, so nerazgledani, neumni in brez nobenega kančka empatije.

Aja, kljub napisanemu najbrž niso dojeli sploh kaj hočem povedat.

New Report

Close