Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljudje zunej uživajo, mi zgube pa doma v samoti :(

ljudje zunej uživajo, mi zgube pa doma v samoti :(

Ne zdžim več 🙁 Vsi ostali majo življenje…

Pojdi ven. Kdo ti brani?

Eni smo tudi na šihtu.
V samoti.
Tudi zgube, kako pa….

nova
Uredništvo priporoča

Evo mene. Tudi doma. Sama. Pa se nimam ravno za zgubo 🙂

Doma, ze v postelji z dojenckom. Ce bo sreca, da ga pokanje zunaj ne bo prevec motilo, bom opolnoci lahko za trenutek skocila k mozeku v dnevno sobo nazdravit… Pa se tud nimam za zgubo. Resda sama nisem, a silvestrovanje je letos dalec stran od stereotipa.

moj dela, jaz sem tudi sama doma in mi cisto sede. razen da ni nic kaj pametnega po tv 🙁

Daj ti whatever nehaj že jokcat tukaj kot ena baba. Kakšen si ti dec, da takole jamraš in cmizdriš. Spravi se k sebi pa bodi dec ne pa baba.

eni smo pač rojeni luzerji in nesposobneži 🙁

Sem doma s fantom, letos se nama ni nikamor dalo iti in mi je prav fajn tako. Jutri zjutraj pa zgodaj na pohod v hribe 🙂

Ma ti prav uživaš, da se smiliš sam sebi. Ti prihaja ob tem kako si bogi? Bi te nagonila delat v kamnolom pa bi te hitro minilo cmizdrakanje.

A tebe tud kaj jebe leto 2013? mislim, da sta z Mavrom konkurenca en drugemu:)))

Pa dej se ti že fentej….tko si boring, da res ni……. a ti pridem pomagat?

Ljudje zunaj se mučijo na mrazu ali pa bentijo zaradi gneče, vročine, cen, itd… mi pa v samoti uživamo…

Bolje sam kot z nekom ki ti uniči večer in celo leto vnaprej.

New Report

Close