Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PROPOLIS

PROPOLIS

Pozsdravljene,

zanimalo bi me, če katera ve, kje bi nabavila domači propolis. Iščem po spletu, najdem informacije in dezinformacije, naslova, kjer bi propolis naročila ali šla ponj, ni nikjer.

Bom zelo hvaležna če katera(kateri) pove.

Srečno 2013!

Halo!

Koliko bi pa ti mela tega:-)

Sem čebelar, mam nekaj namensko nabranega suhega propolisa in nekaj tinkture.

Bi izkoristil priložnost in opozoril, da bodite previdni pri nabavi propolisa. Je več faktorjev, ki vplivajo na zdravstveno varnost propolisa.

Mi ga imamo. Koliko ga rabite ?

Vzela bi stekleničko ali dve, tinkture. Iščem zdrav, domač, propolis.
V primeru, da ga lahko dobim lepo prosim, da pošlješ mail, lahko pa mi sporočiš na
moj mail:
[email protected]

Morda, če si v bližini Ljubljane, pridem ponj.

Hvala za info in nadaljne sodelovanje.

pokličeš lahko čebelarsvo Pavlovič 03 810 6006
ali pa čebelasrvo vesleič
čebelarstvo VESELIČ Čurile 4a 8330 Metlika tel 040 664 944 07 30 59 004 041 499 191

http://www.cebelarstvo-pikica.com

ČEPE MARJAN
Spodnji Slemen 7, Spodnji Slemen, 2352 Selnica ob Dravi
02 671 59 21
sploh ta zadnji iam različne izdelke . poskusi.

Najlepša hvala za ažuren odgovor.
Bom čekirala spletno stran in obvestim. Sto procentno 🙂 (mislim resno)
Vseeno kdaj? Lahko tudi danes ali jutri?

Naročila bom,kot kaže, preko spleta.
Naj omenim najin dogovor, da veva za koga gre?

Za ceno ne bom spraševala, verjetno gre za plačilo po prejetju.

Rosina

pokliči pa ti bodo sigurno dali če imajo, jaz nimam od tega nič. poznam pa še enega ,ki ima propolis in če ga drugje ne boš dobila, ti bom v ponedeljek dala še njegov kontakt. Jaz se pa na žalost ne ukvarjam z čebelasrtvom. Fajn uredi in pridobi propolis, kaj pa da bi ga kupila od Medxa nisi razmišljala.

Sem z Krasa in vas bi povabil, da me obiščete in si ustvarite sliko kako naj bi odličen propolis izgledal. Ker vse kar se zadnje čase prodaja pod imenom “propolis” je lahko sumljive kakovosti.

Lp

hvala lepa. Probam urediti. Šele sedaj mi je jasno kako težko je priti do ‘pravega’ medu ali propolisa..
Kaj je tisto,kar prodajajopo apotekah????

Halo, kaj se dogaja s tem forumov. Včasih je bilo tako, da je vsebina teme priletela na
prvo stran v primeru, da je kdo nanjoodgovoril magari čez 14 dni.
Kot kaže gre vse nekam zadaj, kjer tudi ostane.

Zoprno!

ja če.- bela javi mi če ti ni nobeden odgovoril poznam pa enega ki prodaj propolis, če hočeš ti javim njegov kontakt, on pošilja po pošti. No ti ga bom kar napisala , imenu mu je Dule medar je iz radencev 041 686 061. ta sigurno ima propolis,

Najlepša hvala. Že jutri stopim v akcijo.

Lp

V zv. z Medexom sem razmišljala pa mi je prijateljica povedala kako zelo učinkovit je propolis domačih
čebelarjev. Ona ga ima.Dobila ga je v dar tako, da naslova ne pozna.
No, sedaj iščem domač propolis.
Kot bi iskala šivanko v senu 🙂

Hvala.

Najlepša hvala. Že jutri stopim v akcijo.

Lp[/quote]

ja sem mu rekla, da ga boš kupila pri njem, je rekel da ga ima kolkor hočeš. Javi kako je šlo. Lep pozdrav

Zahvalila bi se še enkrat za vso pomoč pri iskanju domačega propolisa.

Lepa hvala gospodu ‘carlos-m’ -ju. Pri njem sem iskani propolis naročila, takoj dobila in
že novega naročila. Čudovit je!

Srečno in zdravo!

Spoštovani Carlos-m

Povprašala in pokazala vaš propolis čebelarju. Ni pravi, preveč alkohola. Torej, kot meni on, za
reazkuževanje in ne uživanje.

Živijo, to je tako…vem da je tema starejša, ampak moram omeniti da vsak hvali svojo robo. Sicer pa najbolje je kupiti nasičenega pa potem po želji razredčiti kakor komu paše.
Lahko ga dobite tudi pri meni, deciliter je 5€ 041 974 072 vidim da veliko ljudi to išče pa nikjer ne najdejo. Pošiljam seveda tudi po pošti.

LP

New Report

Close