Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?

Default avatar

antilopa

Ni mi jasno, zakaj večina moških pada na take na videz nebogljene ženskice...Če je ženska slučajno samozavestna, je že možača. :))

No, ampak vedite, da tiste najbolj nebogljene znajo še kako kremplje pokazati in to takrat, ko najmanj pričakujete..:))

Skratka, zakaj se mora moški ob ženski počutiti kot Tarzan? :)
Default avatar

zmedena_samica

antilopa je napisal/a:
Vsak hoče imeti ob sebi nevedno, ubogo, zmedeno, prestrašeno, pohlevno, (tupo?) Jane :))))
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Default avatar

Robi...

Moški bi se naj počutil kot moški, ker ima to v genih.
Drugače se ne more počutiti, ker ne zna. Razen, če so starši iz njega naredili copato. Takšen pa potem spet ni uporaben.
Default avatar

antilopa

zmedena_samica je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
Vsak hoče imeti ob sebi nevedno, ubogo, zmedeno, prestrašeno, pohlevno, (tupo?) Jane :))))
Jap, nekoliko sem spremenila naslov kot je bil sprva mišljen. :))

Mislim, da se mnogi moški zmotijo. Takrat, ko spoznavajo ženske in jim dvorijo, se marsikatera odlično pretvarja in se dela ubogo, pohlevno, pravo gospodinjo in bodočo ubogljivo ženico. Po poroki (ali po začetku koruzništva) pa hitro pridejo na dan druge njene lastnosti, tiste moškim manj všečne.

Moški, pogosteje uporabite intuicijo, kdaj pa kdaj tudi kakšen trik, da še pravočasno ugotovite (pravi) značaj ženske, ki vas zanima. :))
Default avatar

zmedena_samica

Če dobro razumem, ni kompletna stvar v tem, da bi se ravno bali takšne ženske, bojijo se tega, kako bi se ob njej počutili, ob taki hitro presodijo da bo njihova možatost, njihov ego pogosto pohojen...s tem pa ne zna noben tip živeti.
Default avatar

Bibita_Melita

Med drugim tudi zato, ker se poleg samozavestne ženske ne bi mogel sliniti okrog drugih; če pa bi se že, bi to bil tek na kratke proge, saj bi ga takšna ženska takoj nogirala.:)
Default avatar

On_

Če dobro razumem, ni kompletna stvar v tem, da bi se ravno bali takšne ženske, bojijo se tega, kako bi se ob njej počutili, ob taki hitro presodijo da bo njihova možatost, njihov ego pogosto pohojen...s tem pa ne zna noben tip živeti.
Niti noče živeti! ;)
Samo tega samozavestna, uspešna ženska nikoli ne naredi, to počnejo samo one druge....he,he,he..
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

zmedena_samica

Bibita_Melita je napisal/a:
Med drugim tudi zato, ker se poleg samozavestne ženske ne bi mogel sliniti okrog drugih; če pa bi se že, bi to bil tek na kratke proge, saj bi ga takšna ženska takoj nogirala.:)
Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje "prodaja" pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet :)
Default avatar

Bibita_Melita

Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje "prodaja" pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet :)
V večini je res tako, vendar imaš tudi takše, ki se visoko cenijo... ampak kot rečeno, resnica pride hitro na dan .:)
Default avatar

zmedena_samica

V večini je res tako, vendar imaš tudi takše, ki se visoko cenijo... ampak kot rečeno, resnica pride hitro na dan .:)
Boli me kita za poročene, mi ni mar kako se obnašajo (ali slinavo ali sluzasto), glavno da me pustijo pri miru, naj se raje brigajo za tisto kar so si dali na "glavo".
Default avatar

antilopa

Haha, obe sta me nasmejali. Pa še kako je to res. :))
Default avatar

On_

Boli me kita za poročene, mi ni mar kako se obnašajo (ali slinavo ali sluzasto), glavno da me pustijo pri miru, naj se raje brigajo za tisto kar so si dali na "glavo".
Katera kita te pa tako boli, a si si kaj pretegnila? Preveč intenziven trening? :)))

Kaj pa pomeni, da se poročeni slini?
Kaj če poročeni vpraša po zdravju (njene kite) neporočeno je že slinast? :))))
Kaj pa če samo reče "dober dan, gospodična" je že preveč?
Če si poročen pomeni, da ti je oz si si sam nadel plašnice kot fijakerski konj? :)))
(Galvin K.)
Default avatar

On_

antilopa je napisal/a:
Srečajo se Tarzan s svojo Jane in Čito in Mujo s svojo Fato.

Tarzan se udari po prsih in se predstavi: "Tarzan", pokaže na Jane in reče: "Moja Jane" in doda še "ovo Čita"
Potem se Mujo udari po prsih in reče: "Ja Mujo, ovo moja žena, Fata ne čita...."
(Galvin K.)
Default avatar

Spider

Antilopa, ti bom dal jaz svojega Tarzana , da boš vidla svojega boga.:))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Bibita_Melita

Spider je napisal/a:
Hahaha... pa imamo še najboljšo moško izjavo v letošnjem letu.:)

Antilopa pazi se.:)
Default avatar

antilopa

Spider je napisal/a:
Pajki, moja preljuba tarantela...:)) Zate vem, da te "rajcajo" samozavestne in uspešne ženske. :))
Default avatar

zmedena_samica

On_ je napisal/a:

Katera kita te pa tako boli, a si si kaj pretegnila? Preveč intenziven trening? :)))

Kaj pa pomeni, da se poročeni slini?
Kaj če poročeni vpraša po zdravju (njene kite) neporočeno je že slinast? :))))
Kaj pa če samo reče "dober dan, gospodična" je že preveč?
Če si poročen pomeni, da ti je oz si si sam nadel plašnice kot fijakerski konj? :)))
Hehehe..On_, to se samo tako pravi, lahko bi zapisala da me boli ****** oz se v nadaljevanju povedala, da mi ni mar oz da razložim v nulo, da me pač poročeni ne zanimajo. Ja, p naj poskusi reči dober dan, ni nujno da bom odzdravila :))

Tisto o slini pa vljudno in pohlevno prosim Bibitko in Antilopo, da razložita - mi delujeta mnogo bolj suvereno za tovrstno vsebino, tu jaz res nimam za burek :)
Default avatar

Spider

antilopa je napisal/a:
Spider je napisal/a:
Pajki, moja preljuba tarantela...:)) Zate vem, da te "rajcajo" samozavestne in uspešne ženske. :))
A si ti tud taka?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Robi...

Ženska pa s takim tipom ne..Potem pa imamo kup jamrajočih žensk, ki pravijo, da ni pravih dedcev...:)))
Default avatar

antilopa

Tisto o slini pa vljudno in pohlevno prosim Bibitko in Antilopo, da razložita - mi delujeta mnogo bolj suvereno za tovrstno vsebino, tu jaz res nimam za burek :)
No, moja definicija slinastega poročenega moškega, ki temelji na dosedanjih opažanjih in izkušnjah je sledeča (pustimo zdaj tiste ekstremne primere, ko je nekdo tako pijan na zabavi, da ne ve, kaj govori in počne):

Prvič gre za neprimerno bližino pri samem pogovoru. Približa se ti na nekaj centimetrov, in čeprav se umikaš, kar leze za tabo. Nato si te med pogovorom ogleduje (čekira od nog do glave), predvsem v določene dele telesa, poka mastne, opolzke šale ali pogovor okoli resne teme obrne v to smer. Če gre za sodelavca, se pretirano ukvarja s tem ali imaš dovolj globok dekolte, prosojno bluzo, ozke kavbojke, predolgo krilo (v smislu, zakaj ne bi kdaj pokazala noge...).