Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 10 znakov, da je res zaljubljen vate

10 znakov, da je res zaljubljen vate

Iz revije za mlade. Meni se zdi čisto nerealno.

1 Med sprehodom po mestu niti za trenutek ne izpusti tvoje roke, na obrazu pa ima zabetoniran nasmešek.

2 Ko sta v lokalu srečala njegovo bivšo, ti jo je predstavil in jo vprašal, kako se ima. Ko sta na cesti srečala tvojega bivšega, mu je pritisk narastel do kritične meje.

3 Pozoren je (v postelji in izven), radodaren in čisto nič pozabljiv: ker še nista prilezla do prve obletnice, je sklenil praznovati vsako ‘obmesečnico’.

4 Za tabo kar naprej skače s fotoaparatom in po ovinkih si izvedela, da tvoja fotografija že krasi njegovo službeno mizo.

5 Že ko je prvič prespal pri tebi, te je pro­­sil, ali sme v lončku nasled­njič pustiti svojo ščetko, nato pa je za prvič uporabil kar tvojo.

6 Komaj čaka, da ti bo predstavil svojo mamo, ker niti malo ne dvomi, da ji ne bi bila všeč, njej pa je že sporočil, da ne ješ mesa.

7 Če pogovor nanese na poroko in otroke, se ne izgovori na nujne obveznosti in je ne popiha. V bistvu predlaga nekaj imen za punčko in nekaj za fantka, nato pa zardi.

8 Ker ve, da bi rada gledala romantično komedijo na prvem kanalu, se pretvarja, da mu ni nič do košarkarske tekme na drugem.

9 Ko si ga pos­lala v trgovino po vložke, ti je za vsak primer prinesel še tampone in intimno milo.

10 Rahlo je zanemaril svojo moško družbo in pripadajoče popivanje, vaju pa vpisal na plesni tečaj. Da se mu ni zavrtelo od ljubezni?

haha, ja to me spominja nase ko sem imela 13, 14 let in sem še brala najstniško revijo Smrklja. Ja to je v teh revijah klasika takšni in drugačni nasveti, ko si star 14 let ti je lepo brati takšne stvari:) Pri skoraj 30 pa so ti takšni spisi dokaj smešni.

Zakaj pa ne? OK, morda ne ravno vseh 10 znakov naenkrat :-), ampak zaljubljeni ljudje (moški in ženske) pač včasih luštno pretiravajo, ko jim je ljubljena oseba središče sveta. Pri nama je na srečo še zmeraj nekaj naštetih znakov.
Pozdrav od ene nepoboljšljive romantičarke

nova
Uredništvo priporoča

1. Velja
2. Z bivšimi se res ne obremenjujeva
3. Velja
4. Velja.. Ne glih v službi, jo pa nosi v denarnici
5. Z mojo scetko se ni umival..
6. Ni tako navezan na mater, je minilo nekaj časa, da smo se srecali
7. Itak
8. Itak :p
9. Se ni naneslo na to
10. Ja, no, rad je z mano…

Ah daj daj. Nekatera dejstva mogoče držijo, vendar je napisano tako pretirano pocukrano, kot bi bilo prekopirano s kakšne ameriške najstniške revije. Niti slučajno ni realno in je primerno kvečjemu za scenarij kakšne najstniške romantične komedije.

Hahahah to sploh ni res najbol da ma mojo sliko na miz hahahah pa tud k ga posljem po ulozke mi zmer napacne prnese hahahah enkrat mi je vir 80 prnesu hahahah

Slovenska revija za mlade?
Kaj pa se smatra za mlade, glede na to, da pri nas ni ravno običajno, da mladi odrasli živijo sami, imajo resne pisarniške službe in sanjarijo o porokah ter otrocih?

Nasveti so popolna bedarija…

Nobene garancije ne nudijo. Tako kot šloganje. Meglena opora da lažje prebrodiš skozi tisto česar si človek ne dopusti dopovedati… to je realnost.

Saj zaljubljenost je že v štartu en velik joke, zakaj se še ne bi pošalili pri opisih obnašanja.

Pa kwa je z virom 80 narobe js to zmeri svoji prnesm pa je cist srecna? Pac nvm ka si ti ena avsa, da ti ni nc dobr, bogi tist k te ma.

Problem teh “točk” je, da mladi to berejo besedo po besedo in potem iščejo točno te scenarije in če se ne zgodijo, so čist zabedirani oziroma nesigurni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mene tudi moti, da so takšne stvari zapisane, ker jih marsikdo jemlje preveč dobesedno. Si kot mlada deklica ustvari pretirane, nerealne predstave. Potem pa hladen tuš.

Pri nama nobena od zapisanih alinej ne drži. Pa sva zaljubljena, se imava rada in paševa vkup.

New Report

Close