Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aji kaj kradete po trgovinah?

Aji kaj kradete po trgovinah?

Jaz ja, ampak samo nujne stvari ali pa sladkarije za svojega sončka. Ker živim bolj slabo (slaba plača, najemnina, stroški) sem dostikrat prisiljena kaj sunit drugače moj sinko ne bi nikoli mogel dobit kakega priboljška. Ukradem recimo kako veliko milko, bajadero ali bonbone pa nutello. Pa niti nimam slabe vesti ker to delam samo po večjih trgovinah kjer je roba itak zavarovana in ne gre iz prodajalkinih žepov. Enkrat so me tudi že dobili a zaradi nutelle niso klicali policije. Srce me boli ko me moj sonček cuka za rokav in mi nameče v košaro kup sladkarij jaz pa nimam denarja. Enostavno mu ne morem odrečt kake sladkarije.
Pa vi?

sram te je lahko

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

bojo vsi rekli da ne ma kaj sploh sprašuješ no k da ti bo kdo po resnic povedu ženska neumna

nova
Uredništvo priporoča

…samo po večjih trgovinah kjer je roba itak zavarovana in ne gre…

Zavarovalnina pa je zastonj? Trgovina ima tudi zaradi plačila zavarovanja toliko višjo maržo in toliko več ti oz.vsi mi plačamo za izdelke.

In ne, ne kradem po trgovinah, niti se mi ne zgodi, da bi slučajno kaj “pozabila plačat”.

Ne kradem, ker nimam potrebe po tem.

sem pa tja kdaj kak pir al pa čips več pa ne

Čipsa jst rajš nebi, preveč šumi. Vodko pa. Oh kje so te cajti, ko smo pou trgovine vn odnesl, pa noben ni vedu.

Ne. Nikoli nisem in upam, da mi nikoli ne bo treba. S krajo boš samo svojega sončka naučila, da lahko krade, ko potrebuje. S tem se začne: najprej čokolada, na to vino, vodka, potem pridejo na vrsto večje stvari vse tja do denarja.

po štacunah lih ne grem pa občasno na kako “trim pico”. si naročim s frendom velko morsko pico pa tiramisu pol k pa pojeva pa spizdiva


pa saj sonček ne ve da mamica krade. ali pač? manuela, tatinska mamica (lol) kok pa je sonček star če smem vprašat?

imajo polna usta poštenosti….
samo luč mora ugasniti…..!!

Sonči je star 4 leta in 7 mesecev. Nič ne ve saj to na brzino pošmuglam v torbo, pri blagajni pa še ne registrira toliko. Pa nisem nobena utra tatica ampak enostavno dobim solzne oči ko hoče nutello in haribo kačice. Bi mu vi odrekli če ne bi imeli denarja?


pa saj sonček ne ve da mamica krade. ali pač? manuela, tatinska mamica (lol) kok pa je sonček star če smem vprašat?[/quote]

Jst sem razumela, da je zraven. 🙂 No, kakorkoli že – ni lih sprejemljivo ali pač?

Ni potrebe, da bi. Drgač ne vem, mrbit. Unala trim pica je pa dobra fora imenovanja, takoj pokuriš kalorije:) Sam jaz sem prešvoh atlet:)


pa saj sonček ne ve da mamica krade. ali pač? manuela, tatinska mamica (lol) kok pa je sonček star če smem vprašat?[/quote]

Jst sem razumela, da je zraven. 🙂 No, kakorkoli že – ni lih sprejemljivo ali pač?[/quote]

Verjetn dokler nis v taki situaciji, ni sprejemljivo, pol pa.. ajd, ne vem, ampak ne rečem, da ne bi. Klinc ob vsem kar ta veliki pokradejo,…

trim pica lol. ker izraz. potemtakem bi jaz lahko rekla da grem na trim “šuze” ko grem poredko (kadar mi res ne znese da bi si kupila čevlje) v kako štacuno s čevlji, se preobujem v meni všečne, prejšnje pustim tam pa gasa:)
ampak to sem naredila le 2x do zdaj.

Obup. Ogabne ste. Nič drugačne od naših tajkunov ali države, če hočete. Polna usta so vas, ko je treba udrihat čez kradljivce v naši državi, protestirate in norite…ampak zavedajte se, da kraja je kraja.

Kakšno vrednost ima ukradena stvar, ni pomembno. Obup, res.

Jst sem razumela, da je zraven. 🙂 No, kakorkoli že – ni lih sprejemljivo ali pač?[/quote]

Verjetn dokler nis v taki situaciji, ni sprejemljivo, pol pa.. ajd, ne vem, ampak ne rečem, da ne bi. Klinc ob vsem kar ta veliki pokradejo,…[/quote]

Sej ravno zato sem napisala, da upam, da mi nikol ne bo treba. Kva pa veš,kam te življenje prinese. Sicer mi je bolj sprejemljivo, če kradeš življenjsko potrebno hrano kot pa sladkarije.

… verjeti, da sem tole sploh prebrala.

zakaj pa mora biti nutela’? kupi u sparu navaden evrokrem!! jaz sem odhranila fanta ,ki je danes star 25 let pa nisem še nikoli kupila nutelo,ker je predraga za preseravanja.

Nimaš a kradeš najboljše? jaz bi te ravno zaradi nutele kaznovala.

Tudi naš ‘sonček’ dobi take okice ko kaj hoče…pa če je ne je ne…raje da se živi v odrekanju, kot da se do tega pride na nepravi način….verjamem da ti je težko in mu ne moreš privoščiti veliko priboljškov, vendar mu jih po moje kljub vsemu enkrat na mesec lahko privoščiš!! v to sem prepričana…pa brez da mu kradeš…kupiš eno čokolado Milka in mu vsak dan daš en košček…če ga boš zdaj naučila, da bo to dobival…bo vedno hotel…
Tudi tisti starši, kateri mu lahko nudimo, mu teh pribolškov ne dajemo pogosto…

Premisli…kaj je boljše…

Nisem hotela kaj slabega….sam tvoje početje ni pravilno, za voljo tega da se zgovarjaš, da mu ne moreš nič ponudit…seveda mu lahko….vrednote!!!

Oja fejst kradem,pa mi ni nič neroden,ker te prasice na oblasti še več.Sem zadnič plunla tak lepe tangice,da kuj gate trga,jutri pa še grem po moderc ga zadnič ni blo,

Sem tudi že kupila nutoko v hoferju ali pa mercatorjev namaz pa se je zmrdoval, ampak meni je bil kar všeč no. Drugače pa ni razvajen nikakor. In ja seveda vrednote, ampak “kity” ali res misliš da bo otrok vseeno srečen če ga cel dan objemaš? Ali če ga objemaš in mu zraven daš še gumijaste bonbone in nutello?

Res ni razvajen?

Kot ga boš naučila, tako ga boš imela…

Otroku je pomemben občutek varnosti, ki ga dobi pri starših…seveda bo srečen z objemom…bo pa bolj zahteven, če mu boš ob objemu dajala š čokolado..in hotel bo zmeraj več…

New Report

Close