Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kakšna pa se vam zdi obleka od Regine?

Default avatar

Regina

Stil, s tem mislim kroj, obleke je lep, eleganten in priloznosti primeren, in ji pristaja. Cipke cez obleko so tudi v redu, so po trenutni modni zapovedi, in ji tudi pristajajo. Barva cipk pa ni primerna. Obleka in cipke bi morale biti v dveh tonih iste barve za elegantnejsi videz. Crna cipka cez zeleno obleko razvrednoti sicer dober stil, poleg tega pa se mi crna ne zdi primerna za praznovanja, ampak le za pogrebe. Ne se bati barve, ne se skrivati za crnino. Dva tona zelene bi poudarila njeno lepo ukrojeno obleko, vendar bi ji jaz predlagala modro z modrosivimi cipkami.

Frizura ji pa tudi pristoji. Ocena 4 od 5 (zaradi crne cipke).
Default avatar

Regina

Se to: 3/4 rokavi tudi ne bi bili slabi.
Default avatar

ni mi všeč

Meni sploh ni všeč, kakšna obleka je to?
Default avatar

dajte no...

Saj morate vedeti,da imajo na avstrijskem Koroškem malo drugačno modo,kot tu pri nas...
Default avatar

Regina

Modni trendi so svetovni, diktirajo jih modne prestolnice kot so Milano, Pariz...
Slovenija, Koroska, in druge dezele pa sledijo tem trendom, s kanckom regionalnih dodatkov, ki pa jih je vedno manj.