Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4. januarja nas ne bo na FAKE protest

4. januarja nas ne bo na FAKE protest

Na facebooku spet lažni protest. Ja, lahko se postavljate na glavo, ampak gre za lažni protest. Gre za protest, ki ga vladi naklonjeni organizirajo mimo ostali PRAVIH PROTESTOV.

Tako sta se zgodili dve prvi in dve drugi ljubljanski vstaji in le ena tretja vstaja.

Lažni protesti so potekali pred magistratom in vsega skupaj jih je bilo maksimalno 20 zmedenih tam.

No, zdaj so naredili LAŽNO VSTAJO, ki so jo predrzno poimenovali za 2. vseslovensko!

Halo!!?

Najprej si naredite prvo vseslovensko, potem imate lahko drugo!

Očitno nalašč želite ustvariti vtis, da gre za zares pravi protest?

LUZERJI!

Še sto protestov pa to sranje, še vedno bo vse isto.

Haha, za crknt, zdej se boste še kregali, kateri protesti so pravi in kdo ima pravico protestirati. Za v peskovnik ste vsi skupaj in nikamor drugam.

Ja, ta pravi protesti nje, so samo tisti nje, ki jih organizira PS in Zares. Ta pravi protesti so koordinirani iz Murgl nje ?

Jaz sem bil na skoraj vseh ljubljanskih protestih in mislim, da ne bom več hodil. Če se na vseslovenskih demonstracijah skupaj zbere komaj pol procenta prebivalstva, če jih je v času protestov več na štantih z medico in petkrat več v nakupovalni orgiji kot med nami, potem je vse jasno. Ne mislim se več izpostavljat za ignorante in polnoriteže, ki jim dol visi. Pa da me bodo še zmerjali na koncu. Večini gre še vedno predobro. Sicer se bo to kmalu končalo in če se bodo potem končo zbudili iz transa, ko ne bo več kaj v pisker dat, se bodo morali kar sami organizirat, kakor vejo in znajo. Moje podpore takrat ne bo.

Srček, smešno bo, ko jih bo na tej vseslovenski spet samo ene 5 totalno zbeganih 😉

A si drugače ti od včeraj? Ker tole je že njihov tretji fail event in večina ljudi (tudi če ne hodijo po protestih) zdaj že zlahka loči fake od real.

Klobasaš!

Sicer pa, moj namen je bil semle napisat opozorilo, da so ljudje pozorni na to, kam jih vabijo, ostalo bodo pa v tej temi tako naredili vaši neumni komentarji 😉 za katere je pričakovat, da jih bo še nekaj, pa vsak z drugačnim nikom, a ne 😛

Srček, smešno bo, ko jih bo na tej vseslovenski spet samo ene 5 totalno zbeganih 😉

A si drugače ti od včeraj? Ker tole je že njihov tretji fail event in večina ljudi (tudi če ne hodijo po protestih) zdaj že zlahka loči fake od real.[/quote]

:-)))

Nekak mi dol visi za vaše in njihove proteste. Ups, spet smo pri vaših in naših … in vi bi menjavali politike? Dokler bo taka mentaliteta, ne bo nič bolje, garantiram.

Srček, smešno bo, ko jih bo na tej vseslovenski spet samo ene 5 totalno zbeganih 😉

A si drugače ti od včeraj? Ker tole je že njihov tretji fail event in večina ljudi (tudi če ne hodijo po protestih) zdaj že zlahka loči fake od real.[/quote]

:-)))

Nekak mi dol visi za vaše in njihove proteste. Ups, spet smo pri vaših in naših … in vi bi menjavali politike? Dokler bo taka mentaliteta, ne bo nič bolje, garantiram.[/quote]

glej, nekako meni tudi dol visi zate in tvoje mnenje 😛

SDS poskuša vse mogoče, vemo, vemo.

Pa kako veš, da so to fake protesti?

Klobasaš!

Sicer pa, moj namen je bil semle napisat opozorilo, da so ljudje pozorni na to, kam jih vabijo, ostalo bodo pa v tej temi tako naredili vaši neumni komentarji 😉 za katere je pričakovat, da jih bo še nekaj, pa vsak z drugačnim nikom, a ne :P[/quote]

Ja, ja. A že imate alternativo, če vržete vlado ? Aja, še nimate. Pa pejte pol raj počasi in po vrsti, najprej ljudje z imeni in priimki, potem program, pa stranka, pa volitve… A to pa ne a ? Vi bi kar direkt v parlament ?
Pejte raj s Hanžkom, pa z Jaklinovo na enga kuhančka, se boste isto zabaval.

hja, v bistvu tokrat niti ni tako enostavno, ker …

… glej, večina fb strani in skupin je zdaj povezanih, koordiniranih, tole je pa na svojo roko nekdo skreiral, kar je več kot dovolj velik razlog za dvom

Tudi mene bi to zanimal ?

… mimogrede:

– dogodek je na fb bojda odprl profil Kričač1, ki ga je nekdo odprl pred nekaj urami (!!?), in je prav zanimivo, da je pri tem izbral ime profila, ki je nenavadno (!!?) podoben imenu Kričač, ki je objavil (v skladu z vsemi ostalimi skupinami) event prve vseslovenske, ki je bila mimogrede napovedana že pred meseci, ne tik pred zdajci.

Enim se pač da drekat, pa to še ne pomeni, da bodo uspešni.

hja, v bistvu tokrat niti ni tako enostavno, ker …

… glej, večina fb strani in skupin je zdaj povezanih, koordiniranih, tole je pa na svojo roko nekdo skreiral, kar je več kot dovolj velik razlog za dvom[/quote]

ha, haaa ha, tole si pa naložu. Sploh ni mogoče, da se pojave še ena skupina ? Ste tako dobro organnizirani ? ha ha.
Raje povej, da v murglah ne vedo nič o napovedanem protestu, zato smatrate, da je kao “fake” ?

hja, v bistvu tokrat niti ni tako enostavno, ker …

… glej, večina fb strani in skupin je zdaj povezanih, koordiniranih, tole je pa na svojo roko nekdo skreiral, kar je več kot dovolj velik razlog za dvom[/quote]

ha, haaa ha, tole si pa naložu. Sploh ni mogoče, da se pojave še ena skupina ? Ste tako dobro organnizirani ? ha ha.
Raje povej, da v murglah ne vedo nič o napovedanem protestu, zato smatrate, da je kao “fake” ?[/quote]

bla bla bla

opozorilo ni namenjeno tebi v nobenem primeru, zato ti tako in tako NE MOREŠ RAZUMETI :p

drugače pa fino, da repliciraš, ker teme z več posti ljudje raje odprejo in berejo, kar pomeni, da bo še kakšen več na tole kliknil 😉 čeprav dejstvo je, da dosti dlje od prvih nekaj postov se ljudem ne bo dalo brati

Ko zmanjka argumetov, še ovčke nehajo blejat, a nje ?

Eh, daj no daj … pejt na facebook, pa se sam prepričaj, če zadeva pije vodo, ko si že tak Sherlock Holmes 😉

A potem raje pustiš, da ljudi izkoriščajo? Tebe najbrž ne, pa ti je v redu, da je tako, kot je.


http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0 :))


http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0 :))[/quote]

Hvala za še eno neumno repliko 😉

Tema postaja vse bolj in bolj zanimiva očitno :)))))


http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0 :))[/quote]

Don’t feed the troll. Se ne splača, res ne. To so ljudje, ki obupno iščejo pozornost, zato je najbolje, da jih ignoriraš.


http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0 :))[/quote]

Hvala za še eno neumno repliko 😉

Tema postaja vse bolj in bolj zanimiva očitno :)))))[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=FEwvgJGyhGE ne, ne, nisem več s tabo :))

Kje so vsi ti “domoljubni” esdeesovski komunajzi, ko jih domovina potrebuje? Zakaj še niso organizirali demonstracije v podporo Janši, ko ga že tako podpirajo? Samo na internetu znajo gobezdat, prpe presrane. Na janezovem mestu bi se jim odrekel.

New Report

Close