Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek valunge!

valunge!

Evo, zdaj je pa še mene doletelo…zadnje čase mi, v glavnem ponoči , postane vroče, pa čez čas mine. Čez dan imam pa mir. Pa parkrat na noč moram vstati in piti vodo, iti na stranišče- to pa že dalj časa. Sladkorne nimam (lanski pregled OK).
Itak, da sem zmatrana in razdražljiva na cajte (tudi okoliščine so zelo neugodne in neprijazne, ampak ne bom o tem..), sploh nimam časa še zase.

Kako rešujete to zadevo. Maca naj bi bila v redu (predraga!), pa kakšne jogijske vaje.
MOGOČE KATERA VE, KATERE?

Vem, da nisem na pravem forumu, ampak saj ste vsi tukaj, 🙂

Pa lep pozdrav in lep dan!

imaš čas zase, samo vzeti si ga moraš. nič ni bolj pomembno kot ti. Če bi resno zbolela, bi vse drugo odpadlo mar ne? Torej naredi kaj na izboljšanju okoliščin, pa bo tudi sicer življenje lepše.

Vseeno bi bilo smislno prebrati kaj na forumu Klimakterij. Jaz sem tam zvedela veliko reči, ki so mi pomagale.

če se mu bo dvignu.

Če ti znese, ti predlagam hormonalno jogo, po skoraj vseh preizkušenih dodatkih, brez hormonov, je to najbolj učinkovita stvar, rabiš pa nekaj časa zase. V Ljubljani, kot jaz vem, je na dveh lokacijah, za druge kraje pa nisem seznanjena. Najdeš vse na netu. Pa veliko dobre volje nam tudi pomaga 🙂

Lahko pa samo sebe prepričaš, da tele valunge niso nič hudega. Meni je uspelo in me v bistvu sploh ne motijo več. Pač, postane ti vroče, zašvicaš, če je potrebno se greš preoblečt, drugače pa malo do balkonskih vrat pa je ok. Mene bolj psiha daje pa nespečnost, ampak bo že.


Ja, če bi bile samo valunge…..

Žal mi je zate, če se ti to dogaja.

se strinjam.

pa naj prebere knjigo: Žensko telo, ženska modrost….bo vse razumela

pomaga pa tudi Agnukliman v kapljicah. Dobiš v lekarnah v A.

ja, ampak na tem forumu v glavnem svetujejo večinoma le bioidentične hormone

Če imaš vprašanja recimo o drugačnih naravnih pomagalih kot so
soja
dong quai
navadna konopljika
sladki koren
svetilka (cimicifuga)
radostna sprememba (ktajski tonik)
ašvaganda

ne dobiš odziva

New Report

Close