Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delo v trgovini

Delo v trgovini

Iščem delo v trgovini ali kar koli z mojo izobrazbo ,primerno za žensko. Imam 5. stopnjo izobrazbe trgovska smer ,poslovodja. Lepo prosim za pomoč,link ali kar koli za kontakt. Pa prosim brez sesalcev,trženja zavarovanj in prodaje medicinskih pripomočkov .
Hvala

Imaš kakšne posebne kvalifikacije, da pričakuješ, da bodo delodajalci tebe iskali?

Zakaj pa sama ne pokličeš po trgovinah in povprašaš? Zakaj bi pa naj mi namesto tebe iskali? Saj imaš ves dan čas.

nova
Uredništvo priporoča

Sedemnajst let dela v trgovini z živili,konfekcijo,športno opremo…. Brez službe ne po svoji krivdi,ampak iz poslovnih razlogov….podjetje zaprlo svoja vrata.

Sedemnajst let dela v trgovini z živili,konfekcijo,športno opremo…. Brez službe ne po svoji krivdi,ampak iz poslovnih razlogov….podjetje zaprlo svoja vrata.[/quote]

Ja, OK, samo zakaj točno misliš, da bi drugi iskali zate ali tebe, ne ti sama?

Sedemnajst let dela v trgovini z živili,konfekcijo,športno opremo…. Brez službe ne po svoji krivdi,ampak iz poslovnih razlogov….podjetje zaprlo svoja vrata.[/quote]

Ja, OK, samo zakaj točno misliš, da bi drugi iskali zate ali tebe, ne ti sama?[/quote]

Od kod ti ideja, da pričakuje, da jo bodo drugi iskali? Saj sama išče očitno, saj je tukaj odprla temo.

Zakaj pa sama ne pokličeš po trgovinah in povprašaš? Zakaj bi pa naj mi namesto tebe iskali? Saj imaš ves dan čas.[/quote
Hvala za pomoč, sama iščem,prosila sem tudi vas… Žal pa ne znam cel dan v luft gledat,sem pač take sorte. je treba tudi kaj naredit,pa če prav sem doma.

Izvoli enega od možnih ponudnikov
http://kariera.hofer.si/index.php

Ostalo pa bodi proaktivna tako, da pišeš naravnost v podjetja, kjer misliš, da bi zaposlitev bila OK.
Tu na forumu kaj veliko ne boš našla.
Razen precej negativizma.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Ja, OK, samo zakaj točno misliš, da bi drugi iskali zate ali tebe, ne ti sama?[/quote]

Od kod ti ideja, da pričakuje, da jo bodo drugi iskali? Saj sama išče očitno, saj je tukaj odprla temo.[/quote]

Ja, a ne? Kolikor vem, firme, ki zaposlujejo, ne sledijo ponudbam na MON-u, al kako?

Hvala za link. V Hofer sem že poslala…si pa edina dobronamerna na tem forumu. Da je pa veliko zlobe ,sem kaj kmalu ugotovila.

Od kod ti ideja, da pričakuje, da jo bodo drugi iskali? Saj sama išče očitno, saj je tukaj odprla temo.[/quote]

Ja, a ne? Kolikor vem, firme, ki zaposlujejo, ne sledijo ponudbam na MON-u, al kako?[/quote]

morda pa kdo kaj ve a ne!

ahh Yo je lepo brezposelnim pamet solit a ne, medtem, ko ti foteljček greješ. veš, se lahko 1x to obrne….

morAna, nimam foteljčka.
Tudi tardeče nimam.

Mogoče ima pa kdo privat štacuno in rabi prodajalko in bere MON, kajne? Saj verjetno to ni bil njen edini trud v smeri zaposlitve, ali pa ti mogoče vidiš preko žice v njeno glavo? :))))

Hudimana- ma nima smisla,ženskam ,s prazno glavo dopovedovat….Želim ,da se ta debata zaključi,ker je bil moj namen drugačen. Hvala vsem tistim,ki ste mi nudili podporo . …za Yo pa itak nimam besed. Ponavadi se na forumih izmenjuje izkušnje in pomaga,ne pa stresa svoj nabildani ego.

piši ponudbe v trgovine, kjer ni razpisa. Trgovin je veliko, najdeš jih na netu, bizi poslovni imenik, pirs….

New Report

Close