Starševski čvek

Prodam 50 odtenkov sive za 10 €

Default avatar
Prodam knjigo 50 odtenkov sive za 10€, če je katera zainterisirana. Knjiga je čisto nova, 1krat prebrana. Pustite mail.
Default avatar
Kikiriki je napisal/a:
Ne zahebavaj v Tuš drogeriji jo dobiš za manj, če imaš 10% popusta na kartici.
Default avatar
ne zahebavaj je napisal/a:
potem pa jo ti, ki imaš na tuš kartici 10% popust, kupi tam. Tisti ki pa te kartice nima jo pa lahko kupi pri meni.
Default avatar
Popust sem porabila za žavbe. Pa jo vseeno raje tam kupim za 10,88€, ker je nova novcata in ni noben ketchup namazan na strani 95:)
Default avatar
Jaz jo šenkam zastonj, ker je brezvezna.
Default avatar
nobenga ketchapa ni nikjer :) zakaj mi uničuješ oglas, ne rabiš bit tako škodoželjan človek..
Default avatar
Pojdi na Bolho, pa tam prodajaj >(
Default avatar
Ugh, te knjige ne bi vzela, kaj šele brala, če mi ti ali pa pa prodajalec ponudi 10 eur. LoL kaj da bi jo potem šele kupila.
Default avatar
Knjiga ni vredna niti 5€.
Default avatar
. . . je napisal/a:
Se strinjam. Sem mislila, da sem edina, ker je to kao prodajna uspešnica.
Default avatar
prebrane 3 strani je napisal/a:
Jaz tudi. Kupila sem jo pa za 9 €. No, prvo jo moram se posoditi. Q
Default avatar
V Feliksu imajo 3 knjige v kompletu za ta denar - med njimi je tudi ta tvoja.
Default avatar
Kikiriki je napisal/a:
Čemi plačaš deset evrov, je ne vzamem... zanič knjiga do konca - brala original, pofl in sado-mazo za najstnike...ali razočarane gospodinje z romantičnimi fantazijami.
Default avatar
Jst bi si vse 3 sam sposodla, da preberem (ne bom sodila preden ne preberem)
Default avatar
hahahaha eni mate res hecne:):) faca:):)
Default avatar
Res brezvezna knjiga. Nikakor vredna 10€. Raje si jo sposodi v knjižnici.
Default avatar
kok mi gre pa na živce to novodobno sranje od knjig... ena jo prebere in začne delati reklamo in potem 70 % kokoši v naši deželi popizdi in se zaženejo kot svinja v buče v to knjigo. Ma je nočem niti videti, kaj šele prebrati, če mi plačaš je nočem. In nobena od teh kokoši, ki si je kupila to knjigo ali podoben krš, sem prepričana, nima doma kakšne leposlovne knjige!!!! Res, nivo za zjokat!
Default avatar
Jaz bi jo pa imela, če jo res podariš, prosim.
Default avatar
Jaz pa bi samo pripomnila, da je Kikiriki samo hotela prodati knjigo, ne pa sprejemati nesramnih komentarjev na temo, kako je knjiga zanič. Tudi sama sem velik knjižni molj, in poleg "resnih" knjig kdaj pa kdaj preberem tudi kakšno takšno "sranje", kot večina od vas temu pravi. Treba je gledati in se izobraževati široko, ne pa gledati na svet samo v eno smer. Lep pozdrav.
Default avatar
Knjige(3 ) so takšne kakor jih razumeš. Čeprav je izmišljena ima globoko sporočilo, vendar vidim da zelo malo vas, ki komentirate, razume sporočilo knjige. Žal!