Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi oddali 2 sobno stanovanje družinam ali samskim mamicam z otroci ali hišnimi ljubljenčki?

Ali bi oddali 2 sobno stanovanje družinam ali samskim mamicam z otroci ali hišnimi ljubljenčki?

Podedovali ste stanovanje. Ga na novo prepleskali, pohištvo je starejše in dobro ohranjeno. Cena je dokaj ugodna. Bi oddali stanovanje samskim mamicam, z manjšimi otroci, družinam ali ljudem z hišnimi ljubljenčki? Ne mislim ribic ampak pse,mačke, činčile, veverice. Je kdo od vas oddajal, kakšne kriterije ste imeli pri izbiri najemnika? Česa se naj pazimo?

Ne sanjaj o koruzi…..Valjaj se po blatu in grickaj koreninice!!

Sem za oddajanje družini. Saj so načeloma bolj dolgoročno v najemu in so načeloma bolj resni od kakih študentov… Proti živalim tudi nisem saj je v stanovanju tudi stara oprema in se nimaš česa bati.

nova
Uredništvo priporoča

Komurkoli,samo da bo odgovoren in redni plačnik!Pa tudi družinam bi oddal in družinam s hišnim lubljenčkom.Saj stanovanje ne bo nikoli tako kot ko ste ga oddali,če te je strah da ti bodo stene osivele in se parket popraksal,…….pol ga lahko zaradi straha zavedno zaklenete.Najbolje pa stanovanje raje prodajte.

Eh, najbolj da ga oddaš kakšnim lezbijkam, ki seveda imajo pse, ti pa veselo lajajo, zjutraj ob 6. uri, ali pa ob 22.30 zvečer. No čez dan pa po tri ure skup.

Te bodo sosedje imeli radi.Lezbijke pa pasjeljubci pa še bolj.

Najemodajalka ti si ena zagovedana prostitutka ki si ne zasluži niti temnopoltega gejevskega narkomana z HIVOM za podnajemnika. in niti slučajno ti ne zavidam saj mam tut sam nepremičnino ampak taki kot si ti ste mora za najemnike
ZDAJ PA MARŠ V BLATO PA VALJET SE KOT PRASICA!!!!!!!1

seveda najbolje da ga prodate, tako si ne bote belili glave in bote v miru spal da vam pes ne poščije ali poserje parkta, ali da vam majhen otrok ne pobruha kuhinje.

glej, po telefonu izbereš tistega ki it odgovarja: npr družina ,z psom ali brez, otrokom in je stvar rešena.

Ja, še to. Niso slabe najemnice tudi prodajalke ljubezni. Resno mislim. Kar dostikrat tudi takšne iščejo stanovanje. V njem namreč ne stanujejo, tam samo opravljajo svojo obrt 🙂 Pride in gre. Stanovanje je večinoma prazno. S plačilom nimajo problemov, škode ne delajo, stanovanje vrnejo praktično v takšnem stanju kot so ga dobile. Jaz sem enkrat takšno zavrnila, potem se pa tolkla po glavi. Vzela sem namreč fanta, ki je naredil zelo dober vtis, potem pa mi je sredi noči pohištvo metal skozi okno v 4. nadstropju ter končal na zaprtem oddelku psihiatrije.

Mi smo bili družina z dvema otrokoma, ki smo najeli stanovanje. Bili redni plačniki, nobenih težav, otroke imeli vzgojene (predšolske)… idealni najemniki. Zakaj je dala v najem stanovanje nam? Enkrat je rekla, da smo se ji zdeli najbolj “normalni” in “vredni zaupanja”. Mogoče lahko tudi ti iščeš podobno.

Ja, iskanje najemnika je vedno loterija. Nikoli ne veš koga dobiš, pa če se še tako trudiš. Nikomur na čelu ne piše kakšen je. Po slabi izkušnji s fantom, sem spet vzela fanta, mladega, na videz fičfirič, pa je čudovit najemnik. Plačuje vedno redno na določen dan, škode ne dela, kaj bi rada še več 🙂

ja tebi se lahko reče baba ker si tako zagrenjena do najemnikov, praviš brez otrok, psov in mačk??
ja ti si tista ki hodi težit ljudem v stanovanja, pa pol težite za postavljene balkonske rože, ma dej speljte se……………..!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja lastnica v kateri bivam mi nikoli ni rekla nič niti prišla nikol gledat v stanovanje!!!!!!!!! ne kot slišim nekatere ki še po kuhnji gledate kaj kdo kuha, …
pol si dejte not dva pedra pa bot mele mir.

Pomni: nobene človečnosti nimate in vidite samo denar, pohlepneži ničvredni,…..

škoda ker se v današnjih časih vrednote izgubljajo,…

Vidiš, takšne tudi ne smeš vzeti, že samo zato, ker je nepismena. Namreč, nikjer nisem napisala, da najemnik ne sme imeti otroka, psa ali mačke. Napisala sem, da otrok ne sme biti majhen, pes in mačka pa ne mlada. V tem je VELIKA razlika.

Da je res totalno nepismena potrjuje tudi to, da je napisala, da biva V LASTNICI :))))

Ga lepo hvališ, kaj pol te še mal rukne pa je ane ? Pa tvoj dec doma itak neve, ti pa potešena v vseh luknjah, tud v žepu.

-Nikakor ne študentov, ti uničijo in razbijejo vse, pijančujejo in se drogirajo, delajo hrup, boš imela sosede in policijo na vratu
-Nikakor ne otrok, ti uničijo in porišejo vse, jokajo, kričijo, cmizdrijo, imela boš na vratu sosede
-Nobenih živali, nikakor ne psov in mačk, pa tudi papagajev, hrčkov, zajcev,…tudi te manjše živali delajo škodo in smradijo. Psi lajajo, smradijo hodnik in dvigalo, motijo sosede

-Vzemi samsko osebo ali par. Obvezno zaposlen in urejen ter higieničen. Glej tudi, da bo najemnik miren in zadržan. Naj ti pokaže plačilne liste, saj nikoli ne veš, če ima oseba sploh dovolj dohodkov za najemnino.

-Obvezno zahtevaj varščino, ki naj bo vsaj 3 najemnine, še bolje 6 najemnin.

-V pogodbi vse natančno popiši in zahtevaj, da najemnik plača vsako tudi najmanjšo praskico, ki jo povzroči.

-Dodaj klavzulo, da imaš pravico enkrat mesečno preveriti stanovanje.

-Položnice plačuj sama, najemnik naj ti ob najemnini da denar za položnice.

-Dobro se pozanimaj o najemnikovih navadah, prijateljih, družini. Saj si ne želiš, da bi v tvoje stanovanje na obisk hodili razni čudaki, kriminalci, razpečevalci drog, da bi se dogajale glasne žurke in da bi imel najemnik veliko obiskov.

Kot je že nekdo zgoraj napisal, oddajanje je res loterija. Vidiš samo tukaj kakšni primitivci se oglašajo in to so sami potencialni najemniki. Jasno je, da človek, ki je morda že starejši in si ni znal ustvariti niti lastne strehe nad glavo, ni idealen ampak, da dobiš v stanovanje takšnega debila, kot so zgoraj, se je pa za razjokat.
Sprašuj ga, čimveč izvleči iz njega, kje dela, kje je bival do sedaj, zakaj gre drugam…. da si boš lažje ustvarila sliko o njem. Potem pa si vzemi nekaj dni za razmislek, doma v miru preštudiraj kateri se ti zdi še najbolj v redu in se odloči. Vso srečo ti želim.
Pa ne se prestrašit zaradi teh zgoraj, to so sami zavistneži, verjemi, da se najdejo tudi v redu najemniki, samo najti jih je treba.

Ti ki neželiš malih otrok, mladih mačk in psov, in avtorica te teme, na koncu zmeraj najdete nekoga ki mu očitate še tako malih napak in pol težite brezveze.

Btw, ljudje pa napadejo tukaj na MON-u, hudo ej glejga mega fensi šmensi,…

Gor je eden ki nima dlake na jeziku, ima zelooo dobro razvite kletvene spretnosti, najvišji rang.

Ena najemodajalka je pa zelo pametna in razgledana, verjetno ima tud telepatske sposobnosti in živi v 4 Denziteti.

——-Biva v lastnici— pa se je verjetno zatipkal-a od navdušenja.Vglavnem zanimiva tema.

Podpis.


O bože pa vi niste normalni, pa ti človek zblojeni zares misliš da se ti bo kdopustil da se boš takole norčevala iz njega in ti izpolnil vse te nore pogoje??!!!
Stavim da imaš stanovanje nonstop prazno. Raje bi živela na tromostovju kot pri taki bolnici.
BANČNE IZPISKE imaš ti misliš pravico zahtevati od najemnika? Preberi si malo obligacijski zakonik babše histerično
OMG:((
IN TAKI ODDAJAJO NEPREMIČNINE??

Kadar kdo oddaja stanovanje, je tema vedno zanimiva. Ker se vedno najde kup ljudi, ki jih zaslepi bes, ker nekdo nekaj ima, ker bo nekdo nekaj zaslužil, sami so pa nesposobni za vse. Kar poglej malo nazaj starejše teme o oddajanju, vedno ista pesem. In vedno, čisto vedno se najemniki pokažejo v najslabši možni luči. Saj zato pa tudi ostajajo najemniki in nič več a ne ? 🙂


O bože pa vi niste normalni, pa ti človek zblojeni zares misliš da se ti bo kdopustil da se boš takole norčevala iz njega in ti izpolnil vse te nore pogoje??!!!
Stavim da imaš stanovanje nonstop prazno. Raje bi živela na tromostovju kot pri taki bolnici.
BANČNE IZPISKE imaš ti misliš pravico zahtevati od najemnika? Preberi si malo obligacijski zakonik babše histerično
OMG:((
IN TAKI ODDAJAJO NEPREMIČNINE??[/quote]

Tile pogoji so povsem normalni. Meni pokažejo plačilni listek, da vidim, da je človek vsaj resnično zaposlen. Kdor res išče stanovanje in kdor je resen, bo brez zadržkov izpolnil prav vse te pogoje. Čisto noben ni odveč. Moji pogoji so zelo podobni, stanovanj več in nikoli nobeno prazno. Zate pa bo res najbolje, da ostaneš na Tromostovju he he

“JAPAJA” PREKLETA BODI PROSTITUTKA!!PROSTITUIZIRAŠ SE SVOJEMU POPEDRANEMU MALOTIČNEMU POHLEVNEMU NAJEMNIKU PA TI NAM SOLIŠ PAMET???
TI PSICA TI!! TE NI SRAM DA TAKO ODIRAŠ LJUDI?
SPROSTITUIZIRALA SI SI ŽE VSE OD PIZDE DUŠE IN MOŽGANOV
ZDAJ PA MARŠ PO BLATU RIT!!

Podpis.[/quote]

A zdaj se še sami sebi podpisujemo, svojim postom al kako?

V glavnem pa je veliko ponudbe tako da s takimi kriteriji si lahko vse skup vtaknete v rit.

OJ, Lojzek, si še tu? Sem mislila, da si se že zavlekel v svojo spalno vrečo in zaspančkal na klopi v parku. Toplo nočko ti želim, Lojzy

Podpis.[/quote]

A zdaj se še sami sebi podpisujemo, svojim postom al kako?

V glavnem pa je veliko ponudbe tako da s takimi kriteriji si lahko vse skup vtaknete v rit.[/quote]

Glej, tudi moji pogoji so podobni. Ponudbe je res veliko, ampak ponudbe najemnikov:), tako da lahko vedno izbiram. Tistega, ki na takšne pogoje ne pristane pa itak ne bi hotela imeti, ker bi z njim bile same težave.

No to je primerek z dobro razvito kletvenointeligenco. A je to DEGA LOJZE ta najemodajlka?
Tvoj post je zelo umetniško sestavljen, jaz bi priporočal najemodajalki da si ga skopira in uokviri na zid v spalnici.

Ena najemodajalka pa opisuje neke kvazi pogoje, 6 najemnin- ma to te sigurno vsak pošlje nekam,
pa nevem kaj še, ma speljte se taki, je stanovanj še in še.

Se pa strinjam da se najde nekdo ki ma lahko pol v hiši še kak labolatorij za metamfetamin, ali še huje snema snuff filme.

to je tema 5 zvezdic

New Report

Close