Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vprašanje za moške

vprašanje za moške

ali je narobe, če žena non stop misli na seks s svojim možem ? Vam je to všeč ali ni ?

ni narobe

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ena nimfomanka v Nemčiji je umrla od preveč orgazmov.

Ti mavro pa še kar masturbiraj, boš še deviški prepucij zgubu.

Kako naj vem kaj ona misli .

Ne piši neumnosti. Ženska ni bila nimfomanka, bila je ena uboga reva, ki je orgazmirala non stop, pa če je to hotela ali pa ne. Moškega, razen eno kratko obdobje, sploh imela ni. In ni umrla od preveč orgazmov, temveč je prav zaradi njih storila samomor.

Pa kako te vse lepo pripelje do samomora. Imeti dovolj dopamina je pa ja lepo …

jaz si svojega moža želim non stop !!!!!

In koliko časa sta poročena? 2 meseca?

Povej čez 25 ali 30 let.

Ne morem vedeti kaj ona misli vsak trenutek… So trenutki ko paše tako vedenje in trenutki, ko mi je vseeno.

midva z možem si večkrat narediva kakšna presenečenja pa je potem še bolj sladko. vedno isto bi se pa verjetn naveličala.
tko da ja….jest si tud skoz želim mojga moža!

Če sam misli, je gotov narobe. Je treba delat!

Ena tukaj nič ni narobe če si sexulno z mislimi skozi pri svojem možu,to je dokaz da ga ljubiš..Moraš svojega moža prašat kaj on čuti do tebe?

ni narobe misliti na seks z možem ☺

Seveda je narobe.. Moraš misliti na ljubimca in ne na moža.. 🙂

ni narobe … je pa dolgočasno sčasoma ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Just married
Re: vprašanje za moške

16.12.12 18:54
Navedeno
jaz si svojega moža želim non stop !!!!!
jaz si svojega moža želim non stop !!!!!

In koliko časa sta poročena? 2 meseca?

Povej čez 25 ali 30 let.

Jaz si svojega še vedno želim pa sva 21 let skupaj.Vem pa ne ali si on mene želi,sexava pa vsak drug dan in to zelo burno.Lepo,je da si ga želiš.Sama pa lahko najdeš odgovor,kako se on odzove na tvoje želje.

TO podpiramo 🙂

Nič ni narobe, samo ko avto voziš pazi še na druge.

New Report

Close