Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Torbica Louis Vuitton

Default avatar

kdojejelka

Iscem dobro repliko torbice Louis Vuitton... kje bi jo lahko kupila v Sloveniji?
Default avatar

zlobnica

A ti ni bilo dovolj, da si bila enkrat nategnjena?

Če te dobijo s ponaredkom, ti lahko upalijo kazen, se tega zavedaš?

Glede tiste invalidne Jelke: prijavi jo na policijo, ker zelo sigurno nisi edina, ki se ji je pustila nategnit. Policija takšne prijave sprejema in obravnava, ker ko se nabere par opeharjencev, gre že za večjo goljufijo.
Default avatar

kdojejelka

:-) ja dovolj dovolj je blo
sej bi sla osebno tja..

ma ja v to se nebi spuscala, je to tudi en od razlogov zakaj sem postavila to vprasanje na forum sej nevem ali sem edina ali ,pa tudi v vednost ostalim naj ne nasedejo..

drugace se mi pa osebno malce smili saj jo je ze tako zivljenje teplo samo po sebi tako da... raje nebi prijavljala
Default avatar

LV

Jaz sem jo kupila rabljeno na bolhi, vendar je slaba kvaliteta. Ko sem bila na dopustu sem si kupila dve ki jih ful nosim in sta še iste, tako da je res dobra kvaliteta.
Default avatar

On_

kdojejelka je napisal/a:
Iscem dobro repliko torbice Louis Vuitton... kje bi jo lahko kupila v Sloveniji?
Kaj pa takega nosiš s sabo, da gre ravno in samo v to torbico?
A torbica imaš za nošenje nečesa ali da se sama nosiš z njo..... ? :/
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

kdojejelka

On_ je napisal/a:
kdojejelka je napisal/a:
Kaj pa takega nosiš s sabo, da gre ravno in samo v to torbico?
A torbica imaš za nošenje nečesa ali da se sama nosiš z njo..... ? :/
heheehe
taka torbica nosi tebe ne ti njo ;-)

LV sem iskala na bolhi ma nisem zadovoljna s ponudbami, ker ne dam 50 evrov za že ponošeno..
sem pa našla nekaj na ebayu tko da.. morem razmislit, da se spet ne nategnem
Default avatar

dans sem vidla

eno bako, prav uno z ruto in rjavo fake lv...polulala sem se skoraj od smeha...pa kaj imate od tega da to okol vlačite.....pa toliko lepih torbic, za normalen denar je tam zunaj...ja in res vam bo kdo verjel, da s čevlji za 5 eurov in bundo za 2 eura nosite real lv...in your fakin dreams bitches......