Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zeelo zelo suhe roke

zeelo zelo suhe roke

Imam majhnega otročka, veliko si umivam roke, umivam posodo itd. Skratka imam res zelo suhe roke, izgledajo prav starikavo 🙁 Včeraj sem se 3x pred spanjem namazala so izgledale super, ko sem se zbudila spet čisto presušene. Katero kremo svetujete? Sedaj uporabljam nekaj od Bodyshop en body butter pa zgleda ni ravno ok.

Prenehqj uporabljati tekoce milo ampak uporabi trdo milo. Pomivaj v rokavicah. Zvecer pa na roke dobro kremo, lahko tudi oljcno olje,…., gor pa bombazne rokavice za celo noc.

Krema za roke pa naj vsebuje ureo.

Vsak dan namaži roke s sokom limone. Na začetku sicer peče, ker imaš verjetno roke tudi razpokane, ampak čez nekaj dni bodo roke mehke. Moj nasvet je preveril tudi en pečar, ki je imel zaradi svojega dela vedno suhe in razpokane roke, in zdaj pravi, da deluje 🙂

imam podobne težave kot avtorica in vsaka krema z ureo mi naredi odprte rane, tko da jaz jo odsvetujem.

to o trdem milu pa drži.

…pomagalo to, da sem si zmešala med in olivno olje potem namažeš na roke in pustiš kot masko cca pol ure… in nato spereš z mlačno vodo ter namažeš s kremo za roke… je bilo dosti boljše za nekaj časa – ker čez zimo meni ratajo čisto rdeče in razpokane lahko na členkih tudi do krvi – tako je bila suha koža pa tudi nobena krema ni pomagala…edino to in potem tako nekje na teden dni ponoviš ali pogosteje ali redkeje – odvisno kako se ti bo koža obnašala…

Ali kdo ve ali se ta krema prodaja v Sloveniji?

http://www.amazon.co.uk/Weleda-9859-Skin-Food-75ml/dp/B000ORV3NC/ref=sr_1_3?s=beauty&ie=UTF8&qid=1355334558&sr=1-3

Weleda Skin Food

imam podobne težave kot avtorica in vsaka krema z ureo mi naredi odprte rane, tko da jaz jo odsvetujem.

to o trdem milu pa drži.[/quote]

Morda bi morala bit bolj natancna. Razpokane roke ureae ne prenasajo dobro. Se jihpa lahko ognemo, ce pravocasno zacnemo uporabljat kremo z njo.

morda to?
htpp://priusovih.weebly.com

jaz uporabljam Neutrogeno in mi ful pomaga. Kupujem pa neodisavljeno. Namažem si zvecer, ker vem da si rok ne bom zmocila. Sem pa jaz na istem kot ti:) dojenček, posoda…

Proizvode WELEDA sem zasledila v Dm in Muellerju, sam ne vem če majo točn kar rabiš

DM

ena je že omenila rokavice
v lekarni jih imajo, če si jih boš kupila, si kupi večje, si namaži roke, rokavice gor pol pa spat
pa ne to naredit samo enkrat, naj ti pride v navado
če boš kupila majhe oz take, da so ti čist prav, boš klela ker si boš vso kremo nesla dol…pa še zvečer so roke utrujene pa bolj zatekle, čeprav se ne vidi…ubogaj pa tko nared
rokavice stanejo ene 2e pa mislim, da še manj

Meni pomaga samo Linola Fett krema ( dobiš jo v vsaki lekarni ).
Je fajn mastna, zato jo maš tud za dalj časa.
Roke so pa tko mehke, da ne moreš verjet. Probaj

imam iste težave, pa najbolj pomaga linola fett + olivno olje not vmešano ali pa krema 48

sicer pa ja: izogibaj se detergentom, ker raztapljajo maščobni zaščitni sloj kože

New Report

Close