Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se je kdo dejansko pozdravil z alternativno medicino?

Ali se je kdo dejansko pozdravil z alternativno medicino?

Pogosto slišimo, ko kdo zboli, da je uradna medicina odpovedala in da mu je pomagala alternativna. Ampak a se je dejansko kdo od vas pozdravil pri raznih zdravilcih? Ali poznate koga, ki se je pozdravil?
pa ne mislim pri tem na prehlad, ampak kakšno resno bolezen.

Če je bolana duša je bolano tudi telo! Predlagam v branje dr.Zaghet Bolezni in motnje, zrcalo naše duše in dobrega psihoterapevta, ki bo pomagal z uvidom vase! Srečno!

lojze peterle s postom in molitvijo

nova
Uredništvo priporoča

Ja, poznam nekoga ki je imel raka in je hodil k bioenergetiku in ta mu je rekel da je tudi od njega odvisno koliko je pripravljen pucati čustva in probleme. Ker ljudje po njegovem mnenju lahko sami ozdravimo vsako bolezen samo če želimo, on je tudi delal s pomočjo angelov in izvajal mu je tudi reiki. Imel je pa kakor je meni znano ta človek raka na pljučih v zgodnjih stadijih in je sedaj zdrav. Uradna medicina pa mu ni nič zdravila raka, ko so mu povedali da ga ima se je takoj obrnil na tega alternativca.

Jaz pa tebi predlagam, da še enkrat prebereš, kaj sem vprašala.

Jaz pa tebi predlagam, da še enkrat prebereš, kaj sem vprašala.[/quote]

opa! Jaz pa ti glede na tale tvoj odgovorček povem, da ga ni zdravilca, ki bi tebi pomagal! Žal. Prepotentna bitjeca kot ti umirajo v bolečinah, žal še enkrat!

Vmes pa redno na onkološko kliniko .

Jaz pa tebi predlagam, da še enkrat prebereš, kaj sem vprašala.[/quote]

opa! Jaz pa ti glede na tale tvoj odgovorček povem, da ga ni zdravilca, ki bi tebi pomagal! Žal. Prepotentna bitjeca kot ti umirajo v bolečinah, žal še enkrat![/quote]

Poglej, a si sposobna prebrati vprašanje, ga razumeti in odgovoriti nanj? Če nisi, bodi raje tiho, ker me ne zanimajo tvoje flance.

Dajte se nehati kregati. Angelina Jolie je samo hotela povedati da ljudje ki imajo veliko zamer, sovraštva in podobne negativne navlake še iz svojih prejšnjih in sedanjih življenj v sebi ponavadi zbolijo tudi za kakimi fizičnimi boleznimi. In če jim uradna medicina ne pomaga je to samo zato ker uradna medicina ne zdravi vzrokov zato tudi večinoma ne deluje. Če želimo ozdraviti moramo ugotoviti vzroke, ki pa ponavadi pri skoraj vseh boleznih tičijo v naši duši.

Zato ljudje, imejte se radi, odpustite vsem in vsakomur na ta način se boste lahko izognili veliko boleznim če boste pa v sebi gojili sovraštvo pa zamere se bodo pa začele bolezni manifestirati tudi na fizičnem telesu in pomagate si lahko samo sami. Ker vsi smo lahko zdravilci začne se pa pri odpuščanju vse in ljubezni.

Vse lepo in prav, ampak mene zanima samo to, kar sem vprašala. Torej se je kdo med vami pozdravil s spomočjo alternativne medicine oziroma ali poznate koga, ki se je pozdravil s pomočjo alternativne medicine.

OMG! Se pravi, če ima nekdo raka v družini ali zboli zaradi strupov iz okolja, si je sam kriv zaradi lastnega sovraštva? Pa kako lahko verjamete v take nebuloze? Se res ne znate vživeti v človeka, ki zboli in mora potem to brat?

xjho-Ljudje nismo samo kosi mesa ki hodimo po svetu. Telo ti je samo avto v katerem se prevaža duša in to si ti, in če je nekdo sovražen, ima raznorazne blokade čustvene in če se te stvari ne urejajo sproti se ti to lahko potem pojavi tudi na tvojem kostimu-avtu. Prihajajo časi ko se bodo vsi ljudje začeli prebujati in ukvarjati z alternativno medicino tako kot so se z njo ukvarjale tudi stare civilizacije ki so bile veliko bolj napredne od trenutne.

In otroci tudi zbolijo zaradi zamer in sovraštva, ki jih gojijo? Celo dojenčki?

In ti, če bi zbolela za kako hudo boleznijo, bi šla k nekemu šarlatanu, ne pa v Klinični center?

Ne zbolijo ljudje samo zaradi zamer in sovraštva ki ga prenašajo v sebi, tako kot je že nekdo zgoraj omenil. Vsi imamo karmo iz preteklih življenj ki jo je treba poplačati in preden se inkarniraš si narediš v grobem plan. Se ga lahko spreminja ampak če si je nekdo izbral da se bo oz. bo imel šanso naučiti določeno lekcijo preko bolezni, nesreče torej neke večje stvari si bo to izbral. Ampak to je samo ena izmed možnosti, bolezen si pa lahko vsi sami skreiramo in če si jo lahko sami skreiramo si jo lahko tudi sami ozdravimo. Ker smo sami v večji meri kreatorji svoje usode. Toliko v grobem.

Da še odgovorim na dejansko vprašanje tega foruma. Ja poznam veliko oseb ki so se samopozdravile preko alternativnih tehnik ali šle k ljudem ki to prakticirajo.

Zakaj pa živali zbolijo?

Seveda so se. Naprimer vsi tisti:
– Ki bi ozdraveli tudi brez alternativne medicine
– Ki so se poleg tega zdravili tudi z “uradno medicino”, ki jih je pozdravila, pa so si v glavo zapicili, da to pac ni res
– Tisti, ki so placani, da delajo propagando in reklamo tem alternativcem
In podobni. Da je pomembna zdrava prehrana, redno gibanje, pitje dovolj tekocin, dovolj pocitka, masaza in sproscanje in ostalo – to pove zdrava logika. Ce za to rabite nekega alternativca ste res ubogi. Da pa pomaga razno caranje in nevem kaj se vse, to pa lahko tvezite komu drugemu.

Ker so njihovi lastniki polni hudobije. Če so pa divje živali brez lastnika pa zato, ker hudobni ljudje na daleč usmerjajo vanje zlobne misli, da jim okvarijo trebušne in črevesne čakre.

Ker so njihovi lastniki polni hudobije. Če so pa divje živali brez lastnika pa zato, ker hudobni ljudje na daleč usmerjajo vanje zlobne misli, da jim okvarijo trebušne in črevesne čakre.[/quote]

:)))))))

Ker so njihovi lastniki polni hudobije. Če so pa divje živali brez lastnika pa zato, ker hudobni ljudje na daleč usmerjajo vanje zlobne misli, da jim okvarijo trebušne in črevesne čakre.[/quote]

Za posrat!

Tko kot so že predhodniki komentarjev omenili,da je res,še jaz dodam.Vedi da je naš UM zelo močen!!To si zapomni.Zakaj pa misliš,da so nehali raziskovati “možgane” in um??No lahko ti je jasno.Vse se v glavi dogaja.Nekateri ljudje so sami sebe pozdravili s svojo močjo uma.Ogromno ljudi so se pozdravili z alternativo.Ogromno ljudi se obrača na alternativo,saj vejo kaj je farmacija in zahodna medicina.

Jaz sam zdravim z alternativo in imam ogromno pozitivnih rezultatov,tudi kjer je sodobna medicina dvignila roke,izgovori na hudo okvaro možgan,pa priklenjenost na posteljo ali pa nepokretnost majhnih otrok.Svašta.Tudi psihološke težave se odpravijo z alternativnimi metodami.Danjašnji pa ti samo zdravila predpisujeo,ki jih lepo papcaš do konc lifa.

Naj ti povem zgodbo,mene je zaradi ljubosumnosti ena zdravnica želela uničit,hotela me je prikazat zmešanega in lagala o meni,da sem čuden,pa da imam psihične težave,želela je pokazati da imam privide,prisluhe,mislila je da sem labilen… samo zato,ker sem boljše od nje opravljal delo in pomagal ljudem.Ni prenesla da nekdo z 5 stopnjo bolje zdravi ljudi,kot pa ona,ki ima 10 besed v svojem imenu.

Njeni odgovori so samo bili škoda da niste šli k pishiatrom.A jaz ljudi,ki imajo psihične težave,demence,različne blokade v glavi,… zdravim.

Tak da se je malo za zamislit.

Ne. Jaz se nisem in tudi ne poznam drugih. Moje osebno mnenje je, da se obe struji krasno dopolnjujeta in je treba uporabiti obe.
Včasih k ozdravitvi vpliva bolj ena, drugič druga.

Ne izgleda, da so kakšni učinki. ne po uradni, še manj po alternativni metodi.

Se strinjam z Aries sirius, problem danes je tudi v tem da mnogo ljudi še ni prebujenih in na stopnji duhovne zrelosti kjer bi lahko dojeli takšna znanja. Enostavno če jim začneš govoriti da delaš z angeli da jih vidiš, slišiš da se ukvarjaš z rejkijem, da se uspeš sam pozdraviti in tudi druge, ljudje te seveda potem označijo za zmešanega. Jaz o tem sploh ne razlagam več, le zakaj bi, nima smisla to je tako kot bi hotel dojenčka starega 2 dni naučiti tekoče govoriti. Družim se večinoma z ljudmi ki imajo prost pretok dojemanja in vstop v to knjižnjico znanja in pa s takimi ki so odprti za takšna znanja, je pa takšnih ljudi vedno več tako da še je upanje za Zemljo in tole civilizacijo.

Za tolažbo mi je edino to da prihaja drugi čas, zemlja se pomika dalje, staro znanje prihaja notri. Veliko ljudi bo odplaknilo ostali bodo ali bomo tisti ki nosimo svetlobo, ljubezen in znanje pomagati drugim.

Uradna medicina pa itak izgublja moč, ker vse kar počnejo je da zastrupljajo ljudi s tableti ljudje pa nasedajo na to ker mislijo da so uradni zdravniki bogovi. To je cel kult povezan s farmacijo tukaj se obračajo ogromni denarci. Zakaj mislite ko se greste cepiti proti alergijam da ste potem še bolj občutljivi še bolj bolni? Zato ker v ta cepija dajejo močne strupe ki naredijo telo še bolj šibko tako da potem vi postanete odvisni od tablet in od tega cveti farmacija ki proizvaja kemijo ki jo vi papate za vsako malenkost.

Ne izgleda, da so kakšni učinki. ne po uradni, še manj po alternativni metodi.[/quote]

Ker lobiji takojh prepovejo take objave!Tudi neodvisni raziskovalci so umirali,ko so karkoli odkrili,laboratoriji so se zažigali,zdaj pa se vse briše iz neta!Zato nimaš nič potrjeno.Potrdijo ti lahko samo ljudje,ki so bili ozdravljeni.Mal se vprašaj kako so se ljudje do 19 stoletja zdravili?In tem alternativnim metodam so rekli čarovništvo.Tudi knjige so se zažigale.Lahko ti malo da za mislit,če bi v šolah uvedli predmete različnih zdravstvenih samoozdravitev,različni čaji,pripravki iz zelišč,moč frekvenc,zdravljenje z……kaj bi to pomenilo v svetu?Kolk bi se bolnic zaprlo,kolk bi se lekarn zaprlo,kolk bi se farmacevtskih družb zaprlo in tu bi milijardo ljudi ostalo brez služb.Ampak tu je tudi ogromno denarja,zato pa ljudje morajo čim manj vedet,verjet morajo da je vsaka tabletka blagoslov,odrešitev,vredna milijone in žal zato so tudi lekarne postale trgovine… Dobr je te stvari raziskat pa bo marsikomu vse jasno.

Poglej si samo kako je washington dc zgrajen na osnovi zgradb alternativnih energij in oni imajo zelo malo zabeleženih bolezni,karcinomov.Samo zaradi zgradb,ki so narejeni tako,da črpajo kozmično energijo v pozitivnost.

Dobro je te stvari raziskat.

Kot da bi jaz to pisal!No hvala,pa tudi jaz komaj čakam prehod v drugi čas!

New Report

Close