Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča

Tašča

Fuck, moja bivša tašča je patološka lažnivka. In njen sin tudi. Tudi zato sva ločena.

Še vedno, ko jo slišim, ne morem verjet, da koka pri 64. laže kot pes teče. Ampak to iz stavka v stavek.

Sam pljunit sem mogla nekam pa evo, da ne gre v prazno…

Aja. In mi smo očitno še manj vredni kot tvoj bivši in njegova …?… mati, če namesto po njih pljuješ po nas.

Kaj naj ti rečem, dobro da si šla stran in ne sekiraj se.

Pač ena izkušnja več.

Moj mož je na srečo ugotovil, da je njegova mati eno samo sranje, ki je je mar le za to, kaj bodo drugi rekli. Da bodo sosedje in žlahta, in bivši sodelavci mislili, da je tko super. Ja, jebi ga, ni super, in folk itak ve, če še tako skrivaš.

Folk v bistvu ve, da si zahojenc, tudi če se ti javno nasmihajo, se ti naskrivaj muzajo, ker si tak gnoj in ker so veseli, da nimajo stikov z njo.

Dokler si tiho in pridno sediš za mizo, in kimaš vsem neumnostim, ki jih trosi, je vse super.
Ko začneš s svojim mnenjem, ko nehaš prikimavati neumnostim, je vsega konec.
Gobec do popka in izbuljene oči, ker baba ne more verjeti, da si ji povedal kar ji gre.

Copatarski mož ko prenaša 40 let, brezsposeln sin in zakompleksana hči jo prenašata 35 let, ampak jima prav pride, saj ju podpira, samo pridna, pridna morta bit.

HVALA, KER SI PLJUNILA, tko sm lažje plunla tud jest.

Zakaj pa sploh ohranjaš stike z njo, če sta ločena?

Moja sestra je sigurno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hujša od tvoje tašče in tvojega moža skupaj!

Ta ženska govori 5 minut eno, naslednjih 5 minut drugo, ampak ne eno ne drugo ni niti približek resnice! Kot bi te najprej prepričevala, da je miza črna, potem da je rdeča, v resnici pa je miza bela.
Meni se smilijo njeni otroci in snahe, ni lahko živet s takim človekom! Oče je bil podoben, ampak niti približno ne tak kot ona.

ne vem s kom si bila ti poročena, ko ti gre tašča tok na živce

ko to gor berem, pa ženske moie s kom pa se vi sploh poročate in imate otroke. a nič ne vidite prej kakšen je, al gledte samo s p… in čakate, da vas oplodi potem pa udri po njem. sploh ne razumem več. same svetnice so tukaj

Pol nas je več s tako izkušnjo.

Ne vem, v svojem svetu so verjetno čist srečni al kako.

Jest sem se distancirala. V komapniji ni šlo

Ah, nekatere pa imate svoje fiksne ideje in mislilte, da poznate življenske zgodbe vseh ostalih in potem naredite dvakrat podčrtan zaključek…, ki pa je tudi tokrat čist zgrešen

Dobro, da si napisala in dala ven iz sebe. Zato pa je forum. Kdor ni poskusil, ne more vedet.

Najhujša težava je imeti opravka z lažnjivci, manipulanti, podtikovalci, neumneži. Edino zdravilo je popolna distanca.

Dobro, da si napisala in dala ven iz sebe. Zato pa je forum. Kdor ni poskusil, ne more vedet.

Najhujša težava je imeti opravka z lažnjivci, manipulanti, podtikovalci, neumneži. Edino zdravilo je popolna distanca.[/quote]

ja, tako je popolna distanca,

samo včasih te mal vzdigne, če kakšna druga stara mamca reče; kako tašča jamra,

in ja koka64, nisi sama,
če ne gre, ne gre in pika, ima vsak izmed nas svoje življenje in ni treba ne tašč ne kakih drugih samotolažečih se kretenov, poslušat,

lepo se imej, pa pljuni še kdaj!!!

Ne vem, kaj imate tolk za govorit čez tašče ali snahe. Smo ja vsi ljudje.Tudi moja je bila pol hudiča, ampak sem jo jemala kot vsakega drugega človeka – nikoli šimfala ali ji rekla žal besede. Mama je mama, je tvoja ali njegova. Ženske ste nesramne. Kako bi se počutile, če bi vaš mož tako udrihal čez vašo mamo. Pri tej stvari pa priznam, da so moški pametnejši, ne pa ve koke s piščančjimi možgani.
Vsak človek ima napake, takšne ali drugačne – NIHČE NI POPOLN.
Ko boste tašče, bi pa rada prebrala tu gor kako vaše snahe šimfajo čez vas.

Je treba vedeti, kaj lahko čvekneš in kaj ne. Koliko lahko posegaš v life drugih in koliko ne.
Če tega ne veš, te drugi naučijo
Treba je reči tudi žal besedo, kot imeti racionalen pogled na zadevščino.
Ne misli, da če si “dobra” in nikomur ne rečeš v obraz kar si misliš, da te bodo bolj cenili.
Ponavadi te imajo za tisto tam, ki je vedno tiho, ki nima svojega mišljenja. Si to želiš?

Svoje otroke vzgajam tako, da so samostojni pri razmišljanju in delu, ne oklepam se nanje in jim pustim dihat. To je zaenkrat dovolj, da se dobro razumemo.

V tem primeru je pač tašča. Spoznavati sem jo ”imela čast” dalj časa ravno zaradi tega, ker sem bila poročena z njenim sinom.

Če bi bila soseda ali znanka ali gospa z ulice in bi bila taka kot bivša tašča, bi bilo isto šokirana in moje mnenje enako. Razlika bi bila le, da tam bi se lahko takoj umaknila. S takimi ljudmi pač ne znam shajati.

In ja, tu gre za taščo. ne zato ker je tašča, ampak zato, ker je odrasla lažnivka

Nihče ni popoln, to vemo vsi. Imeti opravka z lažnivci, manipulanti, podtikovalci, goljufivimi ljudmi in sploh pokvarjenimi ljudmi.(ne mislim samo tašč !) ; to je pa druga muzika. Bežite od takih. Umik je edina rešitev.
Prav imaš “hepinjur”, bravo.

New Report

Close