Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izkušnje z mobiteli na touchscreen

izkušnje z mobiteli na touchscreen

Kakšne imate izkušnje z mobiteli na touchscreen. Kupujem namreč telefon pri mobitelu imam naročniško razmerje in bi kupila telefon do 30 evrov in da bi imel oboje na tipkovnico in touch screen vaše izkušnje in hvala za vsako informacijo.

Navadit se ga moraš, potem je krasen, vmes pa sem bentila, da ga bom vrgla stran…

jaz sem se ga takoj navadila in mi je boljši, kot “navaden”. Mi je pa res že enkrat (kar kmalu) “zbezljal” in so mi ga še enkrat sprogramirali.

Če si tudi sicer bolj naklonjena gadgetom ( elektronskim novodobnim napravam, ki nam lajšajo in prihranijo tudi papir, da po torbah ne nosimo več velikih rokovnikov za zapisovat pomembnih stvari, primerni so celo (ha!!) za nakupovalne sezname za v trgovino), potem ne boš imela nobenih težav.

Čem pa si bolj starodobna, potem se raje drži klasike, brez raznih Android ali IOS operacijskih sistemov…

so ok, samo ce kupujes se izogibaj kaksnim cenejsim modelom, ker znajo mal nagajat sploh kaksne kombo variante kt jih ima nokia…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz sem navdušena nad mojim 1 mesec starim telefonom… sem pa dala nekajkrat (skoraj 20 x) več zanj kot nameravaš ti.
Xperia T je zakon 🙂 za telefoniranje, za fotografiranje, poslušanje glasbe, zbirko dokumentov, opomniki, super baza podatkov o stikih (z slikami, rojstnimi datumi, itd.)
Sem dolgo čakala tako napravico, zdaj jo končno imam. Hvaležna sem zanjo 🙂

Meni je super, tudi jaz pa sem dala nekajkrat več denarja zanj, kot nameravaš ti.

Se strinjam z enim uporabnikom da je Xperia T zakon, jaz ga imam že 14 dni in sem čisto navdušena. Telefon je resna konkurenca Samsung Galaxy-ju S3 in nekaterim HTCjem. Jaz sem ga dobila na Tušmobilu ceneje kot pa drugje na konkurenci. Jaz msilim, da se ti splača premislit, kjer boš sklenila naročnino. Mobitel ni več tisto kar je nekoč bil, jaz sem imel v zadnjem letu veliko težav in sem se odločila it stran. In ni mi žal…

Imam Samsung Galaxy Mini leto dni, sem kar rabila nekaj časa, da sem ga pogruntala, zdaj ne zamenjam za nič drugega.
Hvala eni gor za idejo, da ga lahko uporabim za nakupovalni seznam za v trgovino 😉

navdušenauporabnica, super!! jaz tud razmišljam o tem telefončku (Sony Xperia T), ker sem od znanke, ki ga ime, slišala ful pozitivne stvari. Se sploh ne loči več od njega.:) Se pa pridružujem HrastoviMici, da se ga na Tušmobilu dobi ceneje kot npr. pri kakšnem mobitelu.

New Report

Close