Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nas bo Janša še enkrat nategnil?

Nas bo Janša še enkrat nategnil?

Kako prozorno. Širitev koalicije s SD zaradi potrebne dvotretjinske večine za spremembo ustave in nato predčasne volitve po večinskem volilnem sistemu, na katerih bi si SDS in SD razdelili državo. Janši bi se tako uresničile mokre sanje, ki jih sanja že od sredine 90-ih. Upam, da ljudje ne bodo nasedli.

Upam da folk ne bo nasedel …

nova
Uredništvo priporoča

Itak ! Gotof je !!!

Vse rajši gledam kot reprizo Golobiča in Kresalke.
Z asistenco Kučana in Stanovnika in pobiralcem drobtin Jankoviča@ pingvini.

V bistvu so predlogi kar dobri. Ne bodo pa nikoli sprejeti, vsaj ne v taki politični kuhinji. Janša enostavno preveč polarizira ljudstvo, da bi kaj takega šlo skozi. Ponavljam pa, da se mi zdijo predlogi večinoma dobri.

Jaz jih tud ne maram. Pokvarjenci.

Še enih petkrat nas bo nategnil.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

To vlado je potrebno razpustiti in ji prepovedati nastop na predčasnih volitvah!

Jaz jih tud ne maram. Pokvarjenci.[/quote]

Najhujši so trgovci s smrtjo, vojni dobičkarji. To je nagnusno, pa še z našim proračunskim denarjem so se šli te stvari.

Upam, da bo Janša zdržal vse napade anarhistov in pripeljal mandat do konca. Bravo Janša, drži se!

Naj odide iz vlade !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close