Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Peternel-Tednik

Špela Peternel-Tednik

Ste gledali današnji Tednik in temo o Špeli Peternel? Ne morem verjeti, da se to dogaja v Sloveniji, ali je res možno da nekdo s prevaro o energiji pobere naivnim ljudjem toliko denarja?? Kaj take ljudi ne preverjajo organi pregona, kdo lahko zaščiti nedolžne državljane? Kako ima nekd srce za kaj takega? Res kako nekateri v stiski znajo izkoristiti ljudi!

http://med.over.net/forum5/read.php?181,6016399

V oddaji TV Bednik so hladnokrvno zlorabili fantka, da se je jokal in ponavljal v mikrofon, da je lačen.

TV Murgle 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izpoljnjuje levičarsko propagando.

Za oropane je rešitev, da zahtevajo denar nazaj. Kakšen dober odvetnik bi zasijal, če bi to zrihtal v dobro ljudi.

Otrok pa zares ne bi smeli nikoli in nikjer izpostavljati, čeprav so lačni in nimajo še česa drugega. Prisluhniti bi jim morali in pomagati incognito. Ravnatelji in kuharji naj pa povejo novinarjem, kot so ali še bolj dramatično, ker je zares kriza.

In kako boste dokazali,da je kriva?A je ogromno ljudi takarat zaradi nje na bolniškem bilo ali so zdravi bili?Res da je malo preveč denarja pobirala,ampak ne razumem nekaj…Če bo meni nekdo rekel,da bom zdrav in bom nato zbolel (saj je zdravje NA OSNOVI ENERGIJE) ga lahko tožim in v tednik dam ali sam za to odgovarjam???To je tko kot da bi zaradi svojega zdravja boga tožili…

Dajte razmislit malo.Noben ni zbolel,vsi so zdravi bili,takrat zadovoljni,ampak so zdaj jezni zaradi denarja.A denar je zdravje in bogastvo???BOLANO denar je en kur..c!

Drži! Novinarji naj poročajo, da je manj denarja za šolsko prehrano, ZA BOGA PA NE V TO PRISILNO VMEŠAVATI MLADOLETNE OSEBE,KI NE RAZMIŠLJA SAMOSTOJNO IN S STRAHOM SLEDI NOVINARSKI MANIPULACI KOT OVCA PASTIRJU.

to je ena bistra ženska:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7533456
http://med.over.net/forum5/read.php?181,6016399
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TcXuHED0eSsJ:www.kupid.com/forum/_vt.php{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3Ft{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3D27780+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1pela+peternel+nateg&cd=5&hl=sl&ct=clnk&gl=si

Ne razumem, kaj hočeš povedat. Če ti je kaj dala, pa hvala bogu.

Če je denar nepomemben, zakaj so zdaj ljudje v stiski? Sploh me pa tisti, ki računajo za energijo ne zanimajo niti jih ne poznam. Govorim o Tedniku in otroški prehrani.

Zakaj bi jo bilo potrebno zapret in preganjat? Ker ste tako zabiti in glupi, da dejansko verjamete kaj ta zenska govori? Kdo vam je kriv, ce vas IQ ne dosega trenutne zunanje temperature in verjamete vse kar vam kdo rece? Pojdite na socialno in se razglasite za opravilno nesposobne, ce ste tako debilni, da se mesalcev megle ne zmorete prepoznat! Kako butast moras biti, da verjames kaj ta zenska naklada, to je nekaj izven mojih sposobnosti dojemanja! Ne morem razumet kako lahko kdo verjame kaj tako bedastega no! Potem pride se pa najvecja fora – najprej ste pametni ko 100 mater in verjamete v to in nas, ki imamo se kancek zdrave pameti in vas opozarjamo, proglasate za neumne, dajete kupe in kupe denarja PROSTOVOLJNO tem sektasom, potem pa jokcate kako ste bogi in nimate denarja in so vas opeharili in bu hu hu. A ma nemoj, a je kdo koga prisilil da nakaze denar? A je kdo koga prislil da hodi tja? Ce sta oba odgovora ne, potem se lahko pritozujejo le svojim degeneriranim mozganom, ki so ostali na ravni 4 letnega otroka! Ne vem zakaj bi morala komurkoli vracat denar, ce so ji ga dali prostovoljno? Kje pa pise, da jim ni dala tiste energije ali whatever pac pocnejo ti opalenci? Saj samo ona ve in samo ona ima definicijo tega ali je nekaj dala ali ne in ali je uspelo ali ne – itak da si izmisli, tako kot tudi vse drugo, ampak to ni nic novega. Itak je vse namisljeno in v vasih tupih glavah, pripravljenih verjet vsako s….,ki ga kdo prodaja. Tako, da me sploh ne ganejo taksne zgodbice. Dokler imate denar, da ga nosite taksnim sektasom in vedezevalkam in mesalcem megle, imate se prevec! In taksni se mi niti malo ne smilijo.

Se strinjam z vsako vejico in črko! Jaz bi tem “osmoljencem” nabila še plačilo davka na neumnost!! Dejansko – kako fuuu.njen moraš biti, da temu nasedeš?!?!

Tukaj ena vejica manjka….

Se strinjam z vsako vejico in črko! Jaz bi tem “osmoljencem” nabila še plačilo davka na neumnost!! Dejansko – kako fuuu.njen moraš biti, da temu nasedeš?!?![/quote]

Tudi moje strinjanje imaš.

Glavno, da ste zdaj najbolj pametni vsi tisti, ki se nikoli niste srečali z njo! Najlažje pa je dajat komentarje o nečem kar nisi izkusil in zgolj na podlagi prispevka. Višek inteligence.

Tole je pa bila naivnost brez meja. Saj ne moreš verjet, da en plačuje take zneske. Ne rečem, 10, 50, mogoče celo 100€. AMpak tile so pa dajali po nekaj 10.000€, celo 150.000€.
Torej je šlo za bogatunčke, ki so hoteli nagrebsti še več denarja. Nekdo, ki si je s trdim delom prislužil 150.000, bi ta denar cenil, ga ne bi kar tako razmetaval okrog.
Tile telebani pa res, adijo pamet kako so naivni.
Saj sploh ne moreš verjeti, da lahko nekoga, tako okrog prenesejo. In zdaj cmihajo po TV. Pa menda ne mislijo, da se bodo komu smilili, ker so razmetali 150 jurjev? Očitno imajo na kupe keša, da ga lahko tako tratijo.

A se da kje videt ta Tednik, rada bi videla to Špelo Peternel. Svojčas sem poznala eno tako Špelo in me zanima, če je ista.

Vsi tisti ki tako pljuvate po oškodovancih mislim da nimate prav. Vprašanje kaj se je res tam dogajalo, da ji je nekdo zmožen dati toliko denarja. Pa to so zapufani ljudje, hiše na hipoteki, se pravi to niso neki bogataši, da kar tako rja nesejo denar. Se mi zdi žalostna zgodba, da lahko ima nekdo tako moč, da prepriča ljudi da ji prinesejo toliko denarja. Res bi rad vedel kaj jim je za to obljubila – in seveda ni izpolnila, zato je toliko gneva in razočaranja, vi pa pravite da so si sami krivi. To je tipična goljufija, katero bi bilo potrebno obravnavati s strani pristojinih organov. Ter da takih posameznih goljufov ni več pri nas!

Link oddaje

http://tvslo.si/predvajaj/#ava2.152143250;;

Sami ste pisali,da Vam je pomagala,da ste bolje zaživeli,kar pomeni,da Vam je dajala energijo,odprla poti!!!SAJ ZATO STE SE PA VRAČALI TISTI,KI STE JO OBISKOVALI!KAR POMENI,DA VAM JE ODPRLA OČI!A trenutno ste spoznali,da bi vse to lahko sami dosegli in bi zdaj radi denar nazaj.Človek lahko marsikaj sam doseže.Verjemite mi.Človek se sam lahko pozdravi,sam lahko kuha,sam umiva,sam trenira,sam ukvarja z športom,ogromno lahko vsak sam lčlovek dela,ampak ne,odlašate na svojem zdravju in življenju,ker so druge stvari pomembne……
To je tko kot da nebi vedeli kuhat in bi nekam hodili jest,hrana bi Vam bila super in bi se še vračali,tam bi denar zapravljali,nakar bi ugotovili,da veste sami kuhat in bi si kuhali,nato pa spoznate kolk ste denarja v tisti gostilni vrgli in nato bi to gostilno tožili!Zmedeni ste.Jaz Te Špele ne poznam,ampak na osnovi vseh Vaših forumih sem videl in spoznal da Vam je delala dobro z energijo,zdaj pa želite denar nazaj.

Če nebi delala dobro z energijo bi se ji maščevalo,ampak se ji ni,tako da je vredu delala.Vsi vi ki ste proti njej in pišete o nategu z energijo dajtee se malo zamislit kaj sploh pišete,očitno ne poznate sebe in energijo,da je telo eno,energija,duša,pa drugo.Najprej raziščite mal vse to o sebi,pa ko se boste spoznali,boste hitro spremenili mnenje,pa tuudi do denarja Vam več ne bo.

V glavnem odprla Vam je oči da se sami raziskujete in spoznavate in kaj ste Vi naredili?
NIČ,sam blokade ste si spet v glavi naredili in spuščate negatvno energijo v sebe in zbolevate.To pa se vidi po zaljubljenosti v denar!Kaj pa je denar pa vsi vemo-hudič!Kolk je vojno,umorov,ropov,……………………..samo zaradi denarja in vonjem po njem!!!

Dajte se mal zamislit.

In ti da nisi nje nikoli spoznal?? To pišeš izključno, da uravnotežiš negativne komentarje na temo Špela Peternel. Dejstvo je, da je obljubljala, da bodo vsi od te energije nekaj imeli, na koncu pa je ona potovala z privatnimi avioni ostalim pa je ostala kruta resnica – dolgovi, bankroti, ločitve ipd. Ne govori neumnosti, Špela Peternel je pohlepna na denar in je šla malo predaleč, zato bo odgovarjala, še največ pred Bogom!

Ti ki praviš da Špelo Peternel ne poznaš, ja kaj se pol sploh oglašaš, če ne veš za kaj gre?!!
Glede na to kako pišeš o njej, jo pa verjetno kar dobro poznaš in seveda pridno sediš na njenih treningih.

Čisto preprosto – tožite jo, če vas je toliko ki ste ji nasedli. boste pa že našli način da jo uničite, kot je ona vas…

Čisto prava brihtna prevarantka.

Kdor lahko nekomou nese 150.000 € vsekakor ni revež. Jaz ob moji, kolikor toliko solidni plači, niti pod razno ne morem nesti nekomu toliko denarja.
Revež se ne more zapufat za 150jurjev. Pa tudi nekdo z neko povprečno plačo ne.
Davek na naivnost so plačali to je.

Eno je, če ti recimo podpišeš pogodobo za nakup hiše, plačaš 150jurjev, hiše pa potem nikjer ni. To človek razume. Kaj so pa tile podpisali ene pogodbe pa nihče ne pove.
Kaj so pričakovali za 150jurjev?
Razumem, da človeka okrog prenesejo in plača 50€ za neko predavanje, ampak ne pa 50jurjev ali pa 3x po 50jurjev. To je pa neumnost brez meja.

Saj se zdaj lepo vidi Vaša naivnost,takoj verjamete v vse slabo in ker ste napolnjeni z sovražnostjo,takoj mislite,da sem jaz njen nevem kdo.No to bo sodišče dokazalo,če sem jaz sploh kaj bil njej!!!!

Imam pa eno vprašanje,a vi če bi imeli 300 000 evrov na računu,a bi se s kolesom vozili?A bi star kruh jedli?A nebi nikamor potovali?A si nebi nič privoščili?

Ker se lepo vidi da ste ljubosumni na njo,ker ji je uspelo,saj Vam je odprla oči.Saj kolk ste zaslepljeni,dam glavo stran,da boste trgovine tožili,ker so Vam predrago hrano prodajali,ker bi si jo lahko sami doma pridelali in prigojili,pa da boste tožili boga oz kozmično energijo,ker Vam gre slabo.Nerazumem Vas,saj se zelo smešite!In pol se čudite zakaj Vam gre slabo?JA SAJ ZATO KER STE SPET NAPUMPANI Z NEGATIVNO ENERGIJO!A res ne razumete???In pol vi pišete kar nekaj v tri krasne,kar očitno ne veste zakaj se gre.

Zadeva je taka: ŠpelaPeternel ti reče, prinesi 100k, jaz ti bom v treh mesecih tako z mojo energijo pomagala da boš iz teh 100k dobil 300k. OK, ji verjameš, ker te v to prepričajo tudi ostali in prineseš ter čakaš in si z njo vsak dan v stiku, ona te polne z energijo, potem pa naenkrat ona nima časa, odpove termin, se ne javlja ipd. Minejo trije meseci, se vprašaš kje je ta obljuba o 300k. Nič, se ne javlja, je ni, potuje, je zasedena… Zato želiš denar nazaj ker vidiš da se nič ni uresničilo, rečejo ti, da denarja ni, oziroma se sploh ne javijo in oglasijo na tvoje klice oziroma obljube dabo gospa poklicala nazaj, zopet nič. Kako dobiš 100k- ne nimaš jih v predalu in ne veš kaj z njimi narediti, ampak na banki dobiš kredit, zastaviš kar imaš, ker banka želi imeti seveda kritje, si sposodiš pri znanih in manj znanih…Tako da dejstvo je, da Špela Peternel ima tvojih 100k, ti pa dolgove in sranje. To je poanta vsega tega, o tej goljufiji se govori.

Ljudje ne nasedajte Špeli Peternel, je prevarantka in na vsakem sodišču sem pripravljen pričati v njeno škodo in dobro oškodovancev!

Bi razumela, če bi šlo za 100€, gre pa za 100 jurjev.
In to verjame res totalno naivni bedak pa brez zamere.
Pameten človek ne bo nasedel taki budališčini, da bi 100jurjev dal kar tako iz rok.
Točno to si napisala, kar jaz razlagam. Ima veliko denarja (100 jurjev je moja 10 letna plača recimo) pa hoče še več, hoče imeti 300 jurjev in to tako, da sploh ne bi nič delal. Kdo jelahko tako neumen, da verjame, da bo brez dela iz sto nastalo 300 jurjev?
Kretenizem brez meja.

New Report

Close