Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam zahajate samski?

Kam zahajate samski?

Kam zahajate samski 30+, ki želite spoznati družbo samskih?
Zanimajo me predvsem športne aktivnosti pa kamor pridem, sami vezani.
Še posebej me zanima kam zahajate samski moški.
Je sploh kaj možnosti za take, ki nismo žurerji, ki nam žuranje ne diši, smo bolj mirni, gremo raje ven v naravo?

……saj je v zakonih 60 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nezadovoljnih.

Zanima me družba samskih, ne poročenih/vezanih.

december je idealna priložnost, da končno ujagaš kakšnega dedca. najdeš jih povsod, še največ na teh kuhančkih itd. Dobra stran je tudi, da bolj se brada gunca, bolj fejst rata punca.

Moških ali žensk? Ali je vseeno?


A pijance pa misliš da bo marala?

Očitno nisem bila dovolj jasna, ampak jaz ne pijem in pijani me ne privlačijo.

[/quote]

saj se nasploh zelo nejasno izražaš. zanima te kje se družijo samski moški, ki se ukvarjajo s športom. Ker tebe zanima šport? Športaš lahko tudi s poročenimi, če ni ravno posteljna vadba. Torej ti bi rada dobila samskega moškega za svojo luknjico, pa da športa, ne pije itd. Ker ti to ne rata očitno, ti svetujem, da pustiš, da moškemu maligani malo znižajo kriterije in bo morda več sreče.

Sam hecam se, da se ne boste sedaj spustile vame. Malo se sprostite, pa bo lažje. s spiskom obveznih lastnosti je bolj težko pecat.

Najstrašnejša revščina
je osamljenost in občutek,
da te nihče nima rad.
Včasih mislimo, da je revščina
lakota, nagota in brezdomstvo.
Vendar je največja revščina
biti nezaželen, neljubljen in vedeti,
da ni nikomur mar zate.
V naših družinah in domovih
moramo začeti zdraviti to vrsto
revščine.

Po naših župnijah imamo velo dejavnosti, ki vas bodo usmerile k želenemu cilju. Vendar pa ne bo šlo brez Božje navzočnosti:

Dekle moli za fanta

Nebeški Oče!
Nekje živi fant, ki me išče.
Po tvoji volji bom smela biti
njegova žena in on oče najinih otrok.
Bodi mu dober!
Ohrani ga čistega, daj mu moč,
da se bo znal obvladati in bo plemenit!
Tudi mene varuj zanj.
Orji in sej v najinih srcih,
zdaj v pomladi življenja,
da bova močna in bova
ob tvoji dobrotni roki zgradila
Tebi ljub in nama srečen dom.

Fant moli za dekle

Gospod Bog,
Ti vidiš moje življenje kot vidim
jaz z gore pokrajino pod seboj.
Ti veš, kje biva dekle,
kateri naj grem naproti,
da bo zapustila očeta in mater,
mi bo vdana z vsem srcem
in bo po tvoji volji mojain
jaz njen.
Daj mi jasen pogled in potrpežljivost
Pri izbiri, presoji in odločitvi,
da bom v resnični srčni ljubezni,
Ne pa v slepi strasti, našel.
pravo družico sebi in mater svojih otrok.

To molite in … zgodilo se bo.

Vaš Sveti duhovnik

A iščeš samske zaradi bodočega partnerstva, ali samske zato, da boš imela družbo, pa za šport? Res nisem razumela…

Želim spoznati družbo samskih, ker imam samo vezane kolegice in kolegice.
Želim pa spoznati tudi partnerja.

Če hočeš prikrite pijančke, kar izvoli v mesto na veseli december med štanti s kuhančki in fast foodom. Tvoje zapisano razmišljanje je pa tipično pijansko. Grdo!

Avtorica, ja je težko in čedalje težje v tej Sloveiji srečat treznega, razsodnega, odločnega moškega, ki še pri 30-ih zaradi nesamstojnosti ni mamin sine. Ker jih preprosto ni – tapametni so pobegnili že zdavnaj drugam, tisti tadelavni pa morda garajo čez teden in ob sobotah, ob vikendih se pa sproščajo z najceneje dostopno drogo v Sloveniji – alkoholom. 😀

Neatera samska in pogumna dekleta prisegajo na spletne zmenkarnice in klepetalnice ( to jemlji z rezervo, ker v virtualnem svetu se jih veliko predstavlja v samih superlativih in daleč od reale), nekatere prisegajo na slepe zmenke v živo, ki jih organizirajo kot družabna srečanja, nekatere se prepustijo toku obiskovanja fitnesov, vinskih barov in nočnih lokalov. Že pred desetletji je bilo v Sloveniji težko najti sorodno razmišljujočo in letom primerno zrelo moško dušo, kaj šele danes.

ni lahka, bo kar držalo.
Na netu je kriza. Tam vedrijo predvsem vezani ali pa obupani ali tipi, ki pecajo samo 20 let mlajše ali tipi, ki pri 25ih pecajo 35-40 letne. Dobrih je bolj malo.

Ja, če nisi žurer, če ne piješ, če ne postavaš po lokalih, potem je kriza. SPloh, če želiš spoznati ljudi, ki imajo radi šport in naravo.

Ta dobri so očitno že oddani.

Ja, današnji 30+ samski moški so predvsem mamini sinčki pa razni pijančki, ki še niso dojeli, da pri tej starosti pa ni več vse le žur in žur in žur.
Da bi pa se kdo s športom ukvarjal je pa že čudež in zraven ne bil mamin sinček.
Da pa bi znal kdo kaj postoriti po hiši, stanovanju, kaj popraviti… sanjaj o tem.

Samo res, samskega moškega nad 30, lahko spoznaš le na kakem žuru, opitega ali pa kje na ulici sedaj s kuhančkom v roki.
Tisti, športni pa so že oddani.

ja punce 30+, kaj ste pa do tridesetega leta počele? Dobri so definitvno v večini oddani in skrbijo za družine. dobile so jih punce, ki so bile že pri 22 in 25 letih zrele in pametne. Ve ste pa takrat sanjale, sedaj pa se imate za ne vem kaj. Kaj pa ti lahko pokažeš pri svojih 30+?
Kaj lahko ponudiš moškemu?

Jaz lahko to ponudim moškemu, kar od njega pričakujem.
Nič takega ne pričakujem od moškega, kar ne bi sama mogla njemu nudit.
Ja pri 22 in 25 sem študirala.

Jaz sem čisto preprosta ženska, daleč od tega, da bi se kaj visoko nosila pa sem tudi samska in ni šans, da dobim partnerja.
Moški padajo ravno na tiste, ki se bolj visoko nosijo.
Če pa ženska ni neka fina dama pa nima šans. Recimo, če nimaš visokih petk, dragih cunjic, če se ne ličiš, potem moških preprosto ne zanimaš.

ja punce 30+, kaj ste pa do tridesetega leta počele? Dobri so definitvno v večini oddani in skrbijo za družine. dobile so jih punce, ki so bile že pri 22 in 25 letih zrele in pametne. Ve ste pa takrat sanjale, sedaj pa se imate za ne vem kaj. Kaj pa ti lahko pokažeš pri svojih 30+?
Kaj lahko ponudiš moškemu?[/quote]

Ni res, da bi samo resne in zrele dobile moške. Jaz osebno poznam kup resnih, zrelih žensk, ki so resno študirale, ne žurale in zdaj pri 30+ so samske in se ne nosiijo kot neke fine dame, so preproste, moških pa ni.
Poznam pa kup razno raznih afen, v SŠ žurale, popivale, seksale z vsakim, ki je mimo prišel, po SŠ vsaka ujela svojega in se poročila. Ena od njih ni samska.

Prejšnjo soboto se je poročil en zelo v redu fant, star 42 let. Ni mamin sinček, ker že leta in leta živi v svojem stanovanju, ni lenuh, ni pijanec… Tako, da vendarle še obstajajo normalni samski ljudje, ki niso več rosno mladi.
No, ta je zdaj dva tedna poročen… Ampak si upam trdit, da ni bil edini…

vik, samo poročeni me ne zanimajo :). Pa 42 je tudi že malce preveč zame. Mogoče ima kakega mlajšega brata :).

Razen tega, da je poročen, si pozabil omenit, da že vrsto let ni bil samski. Glede na to, da se je poročil, domnevam, da je bil prej par let v vezi.

punce tako ve same vidite sebe in druge. Tile opisi so precej domišljavi, sicer skriti za preprostost. Moški pa v glavnem res ne marajo tečnih žensk, hiperaktivnih, preveč resnih, obsedenih z zdravo hrano in svojimi principi, Ponavadi so take ženske v vezi nesigurne in zato pravi diktatorji. Pokažite malo nežnosti, človečnosti, pa vam bo lažje. Pa živite svoje življenje, saj moški niso nujno pogoj.

dobri so oddani, domnevam, da si pisala predvsem meni?
Od kje ti ideja, da sem tečna?
Hiperaktivna? Kaj naj bi to pomenilo, jaz nisem hiperaktivna, mi je pa ta lastnost drugače všeč.
Preveč resna? Prej si pisala, da nismo bile resne, zdaj smo pa preveč resne?
Obsedena z zdravo hrano? Škoda, da nisem, ker potem ne bi imela par kg preveč.
Prav smešen opis si dala :).
Jaz sem bila vedno mirna, tiha ženske, ne pa to kar pišeš. Nikoli popivala, pridno študirala, se nikoli ven metala. Pri 25 študirala podiplomsko, hodila v službo in ne žurala tako kot druge.
Pri 30ih podobno.

In ja, problem je v moških, ki niso za nobeno rabo. Ti pride na obisk, delaš na vrtu pa noče nič pomagat, on bi bil le par dni na obisku, delal pa nič. Kaj naj človek s takim?
Ne znam to, ne znam ono… ja pa se nauči, ne to pa ne.

New Report

Close