Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PAHORJEVA Tanja

PAHORJEVA Tanja

Ta ženska je res nekaj posebnega. Ena umirjena, uglajena in popolnoma samostojna dama!
Za videt nič posebnega. Mogoč boste katere rekle, da je kmetica – naspram afnam Lublanskim.
Da mora nujno k frizerju, na jogo, na telovadbo ob drogu…

Ta ženska je carica! Še večja kot PAHOR!

Tudi jaz jo vidim tako. Umirjena, prijazna, dobra oseba, kulturna, uglajena. Popolnoma samostojna.
Mislim si, da je zelo prijetno biti v njeni družbi.

ja pa dobre živce ma da lohk pahorčka prenaša….njegove izpade….al je pa sponzuruša

nova
Uredništvo priporoča

Ne klati neumnosti no. Lepo bi bilo vedeti, kaj si ti dosegla v življenju, da takole sodiš. Živce ima pa gotovo dobre, že zaradi poklica.

kaj pa je ona dosegla….kaj pa si ti dosegla ?

Pa tudi pravnica ne more biti bog ve kaj…..dva stavka ne uspe sestaviti v celoto

Ampak boljša od Barbare pa le je. Veliko boljša in lepša.

Podcenjevanje in posploševanje ni na mestu.

Meni je čisto simpatična ženska .In če bi jo spoznala,bi mogoče lahko rekla,da ima krasen značaj.

Krasna ženska je, se strinjam, ampak dober frizer bi jo lahko naredil še boljšo. Frizura je pri njej velik minus.

Se strinjam.

Se strinjam.[/quote]

Nič hudega.
Slovenija ni prav velika država in sta za nas dve taki lepotici kot sta vedve povsem dovolj.

Se strinjam.[/quote]

Nič hudega.
Slovenija ni prav velika država in sta za nas dve taki lepotici kot sta vedve povsem dovolj.[/quote]

Saj je prav, da nima najbolj zrihtane frizure. Ne more biti namreč lepša od Boruta.

Gotovo on preživi več cajta pred špeglom kot ona. NAJLEPŠI JE LAHKO SAMO EDEN:-))

Tukaj je pa bolj Pahorček sponzoruša, če že kdo…

Meni je pa zoprna. Ne vem, zakaj. Ampak tako pač je.
Samo vseeno manj, kot Turkinja.

meni je Tanja tako tako. Kot človek je najbrž čisto v redu, res pa je, da se je prodala bog ve zakaj. Res ne razumem, da lahko nekdo v Sloveniji trdi, da je v neki kao partnerski zvezi, če je jasno kot beli dan, da že doooooolgo ne živita skupaj, nista par, Pahor je p e d e r, in da večina ljudi to verjame. Ne glede na izid referenduma o homičih, imamo pa prvega evropskega pedrskega predsednika. Vse ljubezni so enako lepe.

lahko govorite kar hočete…….hm ja pahor je predsednik in amen.

Zanimivo, ja, celo meni se zdi prva dama zelo ok, pa sem sicer kar kritična. Kakšno frizuro bi pa morala imeti, da bi bila boljša? Ker meni se zdi ok.

Se pa tudi jaz čudim, kako to, da sodeluje v tej farsi. Partnerska zveza japajaseveda, se dobit na kavi 1x na teden. Imata otroka skupaj? Ker če ja, potem pač tipična zadeva, ko se razideta in vzdržujeta stik zaradi otroka. Ga nimata? Ok, sta pač prijatelja. Ker nekako ne verjamem, da sta kdaj intimna.

jaz ne bi, ampak po svoje Tanjo razumem. Je pametna, povprečno lepa in mislim, da ne preveč samozavestna kot ženska. s tipom ima otroka, biti kao pahorjeva partnerka ji najbrž nosi finančne koristi (kdo pa se upira denarju), živi kot hoče, saj je ta fasada najbrž bolj varna kot karkoli drugega. Sedaj bo najbrž še kakšno potovanje soproge kam v tuje kraje padlo gratis, pa druženje s pomembnimi ljudmi itd. kučan se je kurbal okoli, tuerk se je kurbal okoli, virant je cvajtaktar, but je cvajtaktar, itd itd, pa imajo vsi take zadovoljne ženičke doma. Tanja ima vsaj svoje življenje, neodvisno od njega.

Se podpišem pod tole.

Ne bom rekla da mi ni všeč, ker človeka ne ocenjujem po izgledu, vendar en majhen stilski izziv bi ji zelo koristil.
Samo frizuro in rdeče kostime bi morala zamenjati in mislim da bi lahko zelo zažarela!


Počakajmo do takrat ko bo eneke starosti kot Barbara! Ne moreš primerjat nekoga pri 40 in nekoga pri 65 ? Lahko! No go!

Tanja je zelo kul. Odvetnica je, dobra. Sama si je prigarala kar ima in tega noče spusti. Njena veza z Borutom je nenavadna, a je in v časih teh vseh mogočih mavričnih in drugih družin je niti kot nenavadne ne moremo opisati. Vedno se je pojavljala ravno toliko kot sedaj, mislim pa da nima strašnega interesa.

Ko vsi omenjate spremebo pričeske: kakšno bi pa morala imeti?????

važno je kaj je v glavi in ne kaj je na njej…

Vsekakor si je sama prigarala, kar ima.
Vprašanje pa koliko se bodo njene obveznosti prve dame križale s službo in zasebnim življenjem. Dan ima 24 ur…kako ji bo vse uspelo stlačiti v to številko.?

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d


Če že gledaš drugim pod prste – pravilno je: dveh stavkov (rodilnik!)

New Report

Close